Ve stejný čas měl výkop i souboj dvou zástupců druhé ligy Varnsdorfu a Zbrojovky Brno. V normální hrací době skončil 2:2, po prodloužení ale slavil výhru 4:2 a postup severočeský tým.

Druholigový pražský celek po poločase vedl, ale českobudějovické Dynamo překvapení nepřipustilo a třemi brankami v poslední půlhodině stav otočilo.

Domácí poslal na Julisce ve 32. minutě do vedení střelou k tyči Buchvaldek. V 61. minutě ale srovnal Brandner a závěr už ovládl jihočeský favorit. V 80. minutě z penalty otočil stav Bosňan Čolič a v poslední ze tří nastavených minut přidal pojistku střídající nizozemský útočník Van Buren, který trefil prázdnou branku poté, co se domácí gólman vydal podpořit ofenzivu.

Ve čtvrtek zkompletuje 3. kolo poháru dohrávka mezi Vyškovem a prvoligovým Zlínem. Z týmů z nejvyšší soutěže už tento ročník MOL Cupu opustila dvojice Pardubice a Liberec. Los osmifinále je na programu v příštím týdnu.