Český reprezentant navázal mimo jiné i na reprezentační gól z přípravného utkání s Kuvajtem (7:0) a nyní se dělí o desáté místo v tabulce střelců. V týmu Hellasu je druhý za autorem devíti gólů Simeonem.

V duelu dosavadních sousedů v tabulce si Barák ve 49. minutě naběhl na centr náhradníka Lazoviče a hlavičkou z hranice penalty zlomil bezbrankový stav. Hosté vyrovnali zhruba o čtvrt hodiny později zásluhou Romagnoliho, ale dělbu bodů odmítl v první nastavené minutě po Barákově přiťuknutí tečovanou střelou z úhlu Tameze.

Hellas vyhrál doma popáté za sebou a posunul se na deváté místo s dvoubodovou ztrátou na pohárové pozice. Empoli je o tři body a tři příčky zpět, dostal se před ně FC Turín, který porazil 2:1 Udine. Ve vítězném týmu odehrál posledních dvacet minut reprezentační obránce David Zima, který v italské lize nastoupil poprvé od počátku října a po pěti zápasech strávených celých na lavičce.