9. 11. 2020

Barák pomohl Veroně gólem k remíze s AC Milán

Antonín Barák pomohl Veroně v 7. kole italské ligy gólem k remíze 2:2 na hřišti AC Milán, který smazal dvougólové manko. "Rossoneri" odvrátili první ligovou prohru v ročníku ve třetí minutě nastavení druhé půle díky Zlatanu Ibrahimovicovi.

Pětadvacetiletý záložník Barák otevřel na San Siru skóre v šesté minutě, kdy zblízka dorazil míč do sítě. Navázal tak na dvě trefy proti Beneventu z minulého kola.

V 19. minutě usměrnil domácí obránce Davide Calabria balon do vlastní branky. O osm minut později vedoucí AC snížilo. Gól byl připsán rovněž jako vlastní Giangiacomu Magnanimu.

V 65. minutě nedal Ibrahimovic penaltu, v 90. minutě srovnal Calabria, jeho gól však kvůli ruce neplatil. Přesto Milán díky Ibrahimovicovi nakonec zachránil remízu a Serii A vede o dva body před Sassuolem. S osmi góly je Ibrahimovic nejlepším střelcem soutěže.