Udine sice s Boloňou prohrávalo od 27. minuty po Danilově vlastním gólu, ale krátce před pauzou srovnal Silvan Widmer a tři minuty po startu druhé půle Kevin Lasagna dokonal comeback hostů, kteří tak poskočili už na sedmé místo v tabulce. Na lavičce Boloni zůstal další Čech Ladislav Krejčí.

Patrick Schick nastoupil na pravém křídle vedle Edina Džeka a Diega Perottiho, ale ani v sedmém ligovém duelu za AS neskóroval. Domácí favorit začal dobře a po půlhodině ho poslal do vedení Lorenzo Pellegrini. Římský trenér Eusebio Di Francesco se však vítězství nad bývalým týmem nedočkal, protože v 78. minutě vyrovnal Simone Missiroli. V závěru sice dostal míč do branky Sassuola Alessandro Florenzi, ale gól neplatil kvůli ofsajdu. AS Řím tak zůstalo v neúplné tabulce čtvrté.

Poslední Benevento dosáhlo historicky první výhry v italské lize, když doma porazilo veronské Chievo 1:0. O triumfu nováčka rozhodl v 64. minutě Massimo Coda. Benevento po domácí remíze 2:2 s AC Milán bodovalo teprve podruhé v sezoně.

AC Milán na hřišti Fiorentiny zachránil remízu 1:1 a odvrátil tak třetí ligovou prohru za sebou bez vstřeleného gólu. Tým z Florencie v Serii A naopak neprohrál posedmé v řadě.

Už páteční předehrávka rozhodla o tom, že Neapol dál vede italskou ligu, vítězství v Crotone jí trefil Slovák Hamšík.