Slavia nastoupila proti Leverkusenu s Ondřejem Lingrem na hrotu útoku či Lukášem Masopustem na pravém kraji obrany, hostující mužstvo od úvodní minuty hrálo s osmi změnami oproti víkendovému utkání v domácí soutěži.

Zápas ovlivnila brzká červená karta, kterou dostal hostující Bellarabi již ve dvaadvacáté minutě. Český mistr tak měl k dispozici podstatnou část zápasu v početní výhodě.

Využil ji ovšem až deset minut před koncem, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Olayinka. Slavia tak porazila Leverkusen 1:0 a získala první tři body do tabulky.

SK Slavia Praha - Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)

Branka: 80. Olayinka. Rozhodčí: Collum - Connor, Ross (všichni Skot.). ŽK: Provod, Olayinka, Musa, Ševčík, Kolář (všichni Slavia). ČK: 22. Bellarabi (Leverkusen). Bez diváků.

Slavia: Kolář - Masopust, Kúdela, Zima, Bořil - Holeš (61. Stanciu) - Malinský (71. Sima), Ševčík, Provod (76. Traoré), Oscar (61. Olayinka) - Lingr (46. Musa).

Leverkusen: Hradecky - Jedvaj, Tah, Dragovič, Wendell - Baumgartlinger, Demirbay - Bellarabi, Wirtz (67. Amiri), Diaby - Alario (46. Bailey).

Tabulka:

1. Leverkusen 2 1 0 1 6:3 3
2. Beer Ševa 2 1 0 1 3:2 3
3. Slavia 2 1 0 1 2:3 3
4. Nice 2 1 0 1 3:6 3

Problémy v základní sestavě museli řešit také trenéři Sparty a Liberce. Letenským chyběl Adam Hložek kvůli problémům s chodidlem.

Na slavném stadionu San Siro na domácí AC Milán nestačil letenský tým v podstatě od úvodní minuty. Skóre otevřel ve 24. minutě Díaz po přihrávce od Ibrahimoviče. Slavný švédský útočník následně neproměnil penaltu a o přestávce vystřídal.

Domácí to ale nezastavilo a v druhém poločase přidali další dvě branky Leao a Dalot. Sparta je tak po dvou zápasech ve skupině poslední po dvou prohrách a skóre 1:7.

AC Milán - AC Sparta Praha 3:0 (1:0)

Branky: 24. Díaz, 57. Leao, 67. Dalot. Rozhodčí: Özkahya - Ersoy, Satman (všichni Tur.). ŽK: Dočkal, Lischka, Pavelka. Bez diváků.

AC Milán: Tatarusanu - Calabria (68. Conti), Kjaer, Romagnoli (80. Duarte), Dalot - Tonali, Binnásir (80. Kessié), Krunič (88. Maldini) - Díaz, Ibrahimovic (46. Leao), Castillejo.

Sparta: Heča - Sáček, Čelůstka, Lischka (80. Plechatý), Hanousek - Pavelka, Trávník (80. Karabec), Vindheim - Dočkal (90. Patrák), Juliš (63. Kozák), Ladislav Krejčí I (63. Karlsson).

Tabulka:

1. AC Milán 2 2 0 0 6:1 6
2. Lille 2 1 1 0 6:3 4
3. Celtic Glasgow 2 0 1 1 3:5 1
4. Sparta 2 0 0 2 1:7 0

Na domácí výhru nad Gentem se nepodařilo navázat Liberci, který na půdě Červené Hvězdy Belehrad inkasoval pět branek.

Během patnácti minut se dvakrát trefil El Fardou Ben, na jehož trefu reagoval Jan Matoušek přesnou střelou zpoza vápna, když mu přihrával další reprezentant do jednadvaceti let Michal Sadílek.

Domácí ale v druhém poločase přidali další tři góly, konkrétně Gajič, Katai a Falcinelli. Bělehradský celek po suverénním výkonu přidal první tři body do tabulky.

CZ Bělehrad - FC Slovan Liberec 5:1 (2:1)

Branky: 7. a 22. El Fardou Ben, 50. Gajič, 67. Katai, 69. Falcinelli - 41. Matoušek. Rozhodčí: Verissimo - Campos, Martins (všichni Portug.). ŽK: Borjan, Sanogo (oba Bělehrad). Bez diváků.

CZ: Borjan - Gajič, Milunovič, Degenek, Rodič (75. Gobeljič) - Nikolič, Sanogo - El Fardou Ben (83. Petrovič), Ivanič (83. Gavrič), Katai (88. Vukanovič) - Falcinelli (88. Pankov).

Liberec: Nguyen - Koscelník, Chaluš, Tijani, Mikula - Matoušek (75. Beran), Hromada (86. Šulc), Mara (90. Barac), Sadílek, Mosquera (90. Fukala) - Hilál (75. Rabušic). Trenér: Hoftych.