20. 9. 2019

EL: Vaclík má další nulu, hráli i Novák se Sadílkem

Brankář Tomáš Vaclík udržel čisté konto v úvodním kole skupinové fáze Evropské ligy na hřišti ázerbájdžánského Karabachu a jeho Sevilla v Baku suverénně zvítězila 3:0. Do bojů zasáhli i další čeští reprezentanti Filip Novák a Michal Sadílek.

Sevilla šla do vedení v 62. minutě díky brance Javiera Hernándeze. Ten se v dresu andaluského mužstva prosadil poprvé po letním přestupu z West Hamu United.

Na něj po čtvrthodině navázali Munir El Haddadi s Oliverem Torresem a zpečetili výhru pětinásobného šampiona Evropské ligy.

Trabzonspor s Filipem Novákem v základní sestavě nestačil ve Španělsku na Getafe, kterému turecký tým podlehl 0:1.

To Michal Sadílek slavil domácí výhru 3:2 nad Sportingem Lisabon, do hry se ale dostal až na závěrečných šest minut.