23. 7. 2022

Fortuna Beach Soccer League nabídne nedělní Final Four

V neděli vyvrcholí letošní ročník Fortuna Beach Soccer League. Nejvyšší českou soutěž v plážovém fotbale čeká tradiční Final Four, které rozhodne o novém mistrovi. 

Titul obhajuje tým BS Slavia Praha, který loni ve finále udolal rivaly z BS Bohemians 1905 4:3. Oba loňští finalisté patří i nyní mezi největší adepty na trofej. Program v pražské Beach-aréně startuje už dopoledne, všechny zápasy odvysílá v přímých přenosech stanice ČT Sport.

2018: Bohemians. 2019: Slavia. 2020: Bohemians. 2021: Slavia. Už čtyři roky se označení pro mistra střídá mezi „sešívanými“ a „klokany“. Mezi žhavé favority patří samozřejmě i letos, nejdříve se ale musí dostat do finálového zápasu.

Čtyři nejlepší tým v základní části Fortuna Beach Soccer League postoupily do Final Four. Vítěz dlouhodobé fáze z Bohemians se v semifinále utká s BS Villagers Uherské Hradiště, druhou Slavii čeká bitva s SK Motorlet.

Celé Final Four se odehraje v neděli 24. července v pražské Beach-aréně na Radlické ulici. Semifinálové duely začínají v 10 a 11 hodin, utkání o 3. místo má plánovaný start ve 13 hodin a finále pak ve 14 hodin.

Neváhejte a přijďte se podívat na nejlepší plážový fotbal v Česku! Čeká se krásné slunečné počasí, občerstvení bude na místě obstaráno. Pokud byste ale přece nemohli dorazit přímo na místo, kompletní Final Four odvysílá stanice ČT Sport v přímých přenosech.

Program Final Four Fortuna Beach Soccer League:

  • 10:00 BS Bohemians 1905 – BS Villagers Uherské Hradiště (první semifinále)
  • 11:00 BS Slavia Praha – SK Motorlet (druhé semifinále)
  • 13:00 Utkání o 3. Místo
  • 14:00 Finále