3. 10. 2018

Hašek zařídil v poháru postup Bohemians přes České Budějovice

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 ve 3. kole MOL Cupu zvítězili 1:0 nad druholigovými Českými Budějovicemi a postoupili do osmifinále domácí pohárové soutěže. Gólem se o to zasloužil Martin Hašek mladší.

Jeho otec a trenér Martin Hašek starší neudělal v sestavě příliš změn oproti lize, jen postavil gólmana Fryštáka a uzdraveného Švece. Jeho svěřenci se v lize poslední dobou trápili střelecky a 281 minut nedali gól a i proti Českým Budějovicím dlouho hledali recept na obranu.

V 50. minutě ale defenziva hostů povolila. Do odraženého míče se šajtlí opřel Hašek a přesnou trefou oslavil 23. narozeniny. Jihočeši ještě mohli srovnat, ale Novák hlavičkoval nad a Bohemians už postup uhájili.