Tomáš Koubek neměl v zápase mnoho práce. V 28. minutě mohl inkasovat z kopačky útočníka Dionyho, který ale střelu z dorážky napálil pouze do tyče. Na konci první půle Koubek zlikvidoval Subotičovu hlavičku a po Niangově trefě odcházel jeho tým do kabin za stavu 1:0.

Ve druhé půli hosté Koubka výrazně neohrozili. Domácí v závěru přidali ještě dva góly a připsali si tak druhé vítězství za sebou. Pro Tomáš to byla šestá ligová nula v sezóně.

Brémy vedly 3:0 už po 28 minutách, když se dvakrát trefil kosovský záložník Rashica a jednu branku přidal dvacetiletý útočník Eggestein. Rashica se gólově prosadil také v úterním pohárovém duelu proti Dortmundu, který Werder vyhrál v penaltovém rozstřelu a postoupil do čtvrtfinále.

Ve druhém poločase pak čtvrtým gólem korunoval výhru domácích Mohwald. Brémy zvítězily po dvou remízách, Jiří Pavlenka pochytal všechny tři střely, které na něj v zápase mířily, a připsal si čtvrtou nulu v tomto bundesligovém ročníku.