6. 10. 2019

Ladislav Krejčí přispěl gólem k remíze proti Laziu Řím

Český reprezentant Ladislav Krejčí z Boloni skóroval v italské lize při remíze 2:2 s Laziem Řím. Krejčí otevřel skóre v 21. minutě, kdy si naběhl ve vápně na Orsoliniho centr a hlavou zakončil.

Český reprezentant, který stejně jako v předchozích dvou duelech nastoupil v základní sestavě na pozici levého obránce, skóroval v Serii A poprvé od premiérové trefy v prosinci 2016 proti Pescaře.

Vzápětí vyrovnal nejlepší střelec soutěže Ciro Immobile, chvíli nato dostal Krejčí žlutou kartu. Gólový první poločas pokračoval: vedení domácím vrátil Rodrigo Palacio, ale Immobile do pauzy dokázal znovu odpovědět.

Po změně stran oba týmy dohrávaly o deseti po červených kartách Lucase Leivy a Garyho Medela, skóre už se ale nezměnilo.