11. 10. 2017

Los osmifinále MOL Cupu v přímém přenosu od 12:00

Je tomu přesně rok, co se losovací akty domácího MOL Cupu začaly objevovat v živém vysílání ČT Sport a výjimkou nebude ani osmifinále letošního ročníku. Losování za účasti zástupců klubů proběhne v sídle FAČR v Praze na Strahově ve středu 11. října od 12:00 hodin a bude k vidění v přímém přenosu na televizním kanálu ČT Sport.

V osudí bude těchto šestnáct klubů: FC Viktoria Plzeň, 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, FC Baník Ostrava, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, MFK Karviná, FK Mladá Boleslav, FK Jablonec, FC Vysočina Jihlava, SK Sigma Olomouc, FC Slovan Liberec, FC Hradec Králové, FK Teplice, FC Sellier & Belliot Vlašim, TJ Jiskra Domažlice.

Losovat bude tentokrát i nejlepší střelec v historii poháru Horst Siegl. Účastníci losu budou rozděleni do dvou košů podle úrovně soutěže v probíhajícím ročníku a podle umístění v mistrovských soutěžích v předcházejícím ročníku. Kluby budou vylosovány do herních dvojic z koše „nasazených“ proti koši „nenasazených“. Organizátorem utkání je prvně vylosovaný klub bez ohledu na úroveň soutěže.

Již před samotným losem je jisté, že Domažlice odehrají zápas v domácím prostředí, jelikož jde o nelicenční klub, který je v této fázi poháru vždy organizátorem utkání. 

Osmifinále MOL Cupu má oficiální termín 25. října 2017.

Veškeré informace o MOL Cupu najdete na www.molcup.cz.