Finálových turnajů se zúčastní čtyři nejlepší týmy z každé věkové kategorie. Fotbalisté kategorií U14 se střetnou v obcích Nasavrky a Třemošnice v Pardubickém kraji, kategorie U13 odehraje svůj finálový turnaj v Třebíči.

Věková kategorie U14 (pásmo západ)

Západní skupinu v kategorii U14 jasně ovládli fotbalisté Pražského fotbalového svazu. Ti v šesti odehraných kolech ani jednou nezaváhali a na konto si připsali osmnáct bodů při skóre 31:4. Druhým postupujícím do finálového turnaje byl Plzeňský KFS, který získal deset bodů za tři výhry, jednu remízu a dvě prohry. Hned tři další KFS získaly po devíti bodech, to ale na postup do finále nestačilo.

Věková kategorie U14 (pásmo východ)

Nejúspěšnějším týmem východní skupiny byl KFS Moravskoslezského kraje. Ten uhrál třináct bodů za čtyři výhry, jednu remízu a jednu porážku. Na druhém místě skončil jen díky lepšímu vzájemnému zápasu Jihomoravský KFS, který získal stejně jako Královehradecký KFS dvanáct bodů, avšak ve vzájemném utkání vyhrál 2:0.

Věková kategorie U13 (pásmo západ)

Na západě byly dva naprosto vyrovnané týmy, které si spolu zajistily postup do finále. Liberecký KFS stejně jako Pražský FS získal třináct bodů a navíc vzájemný souboj obou mužstev skončil nerozhodně 1:1. O konečném umístění tak rozhodlo skóre, které vyznělo lépe pro tým ze severu Čech.

Věková kategorie U13 (pásmo východ)

Východní skupinu kategorie U13 vyhráli zástupci Jihomoravského KFS. Ti získali patnáct bodů, když jedinou ztrátu zaznamenali při porážce s Olomouckým KFS 1:2. Druhé místo zajišťující postup na finálový turnaj obsadil Moravskoslezský KFS, který také získal patnáct bodů, avšak ztratil právě v souboji s Jihomoravským KFS.

Finálové turnaje jsou na programu ve dvou termínech. Na přelomu května a června se bude hrát finále kategorie U14 a o týden později pak bude následovat finále kategorie U13.