7. 11. 2018

MOL CUP: Bohemians jsou ve čtvrtfinále po výhře nad Příbramí

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 postoupili do čtvrtfinále MOL Cupu po středeční výhře 2:1 na hřišti Příbrami. Obě branky hostujícího týmu vstřelil David Bartek, za domácí tým se trefil Marek Kodr. Pražský tým se připojil ke Karviné a Baníku Ostrava, které vyřadily Plzeň a Jablonec.

Hráči Bohemians se prosadili hned z první útočné akce, když si v šestnáctce našel míč David Bartek a poslal svůj tým prudkou střelou do vedení.

Ten samý hráč zvýšil na 2:0 ve prospěch hostujícího týmu v 67. minutě, kdy Šmíd vyvezl míč na polovinu soupeře, Júsuf pustil míč Bartkovi, jenž obstřelil domácího brankáře.

Domácí se dočkali snížení o deset minut později, kdy se po rohovém kopu prosadil Marek Kodr. Na zvrat utkání to ale nestačilo.

Osmifinále MOL Cup:

1.FK Příbram - Bohemians Praha 1905 1:2 (0:1)

Branky: 77. Kodr - 8. Bartek, 67. Bartek. Rozhodčí: Rejžek - Kubr, Fišer. ŽK: Soldát, Fantiš, Antwi (Příbram).

1. FK Příbram: Kočí - Nitrianský, Kodr, Tregler, Antwi (83. Nový) - Soldát - Rezek, Pejša (58. Hlúpik), Katidis (46. Květ), Voltr - Fantiš.

Bohemians Praha 1905: Fryšták - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Záviška, Švec, M. Hašek, Bartek (91. Vodháněl) - Júsuf (78. Vaníček), Mašek (84. Jindřišek).

Zbývající program:

• Čtvrtek 15. listopadu: 17:00 Olomouc - Zlín, 17:30 Liberec - Slovácko.
  • Pátek 16. listopadu: 17:00 Dukla Praha - Teplice, 18:30 Slavia Praha - Chrudim.
  • Středa 28. listopadu: 15:45 Opava - Sparta Praha.