Bohemians vyhráli 2:0 v Hulíně, Východočeši zvítězili 1:0 ve Vlašimi. Vysočina pod vedením nového trenéra Michala Bílka porazila 3:1 Pardubice na jejich hřišti.

Pražané zápas proti třetiligovému soupeři od začátku kontrolovali. Už v 8. minutě se prosadil Mašek, který skóroval ve třetím ze čtyř odehraných zápasů v dresu Bohemians.

Chvíli předtím Dostál trefil tyč. Deset minut po změně stran výhru pojistil střídající Kuchta, který technicky přehodil brankáře. Bohemians si pak postup už pohlídali.

Také ve Vlašimi padl rychlý gól. Už ve 2. minutě se prosadil Mudra a poslal Hradec Králové do vedení. Pojistku se hostům přidat nepovedlo a v závěru druholigový celek sahal po vyrovnání. Jenže neuspěl Kavka ani dvakrát Nečas, který ve svých šancí vždy napálil jen brankáře Lindra.

Bílek se po ligové remíze s Jabloncem dočkal prvního vítězství na lavičce Jihlavy. V druholigových Pardubicích rozhodla Vysočina už v první půli. Ve 4. minutě otevřel po průnikové přihrávce skóre Dvořák. Domácí sice brzy odpověděli zásluhou vlastní branky Rosy, ale záhy si dal vlastní gól i pardubický Jeřábek, který se smolně trefil po rohovém kopu.

Jihlava tak znovu vedla a ještě do poločasu náskok pojistila. Nejprve Ikaunieks trefil konstrukci branky, v 36. minutě však odpískal sudí pokutový kop za faul Pospíšila na Batioju a Vaculík nezaváhal.

Kromě Jihlavy, Hradce Králové, Bohemians 1905 a Táborska je ve 4. kole už i Mladá Boleslav, která vyřadila třetiligové Zápy už minulý týden.