Zlín cestoval do Blanska a po patnácti minutách hry se ujal vedení díky gólu Simerského. Po změně stran přidali další góly Hrdlička a Chanturshvili. Za domácí dvacet minut před koncem snížil Alexa, ale Pafka stanovil v pětaosmdesáté minutě konečné skóre na 1:4 z pohledu domácího celku.

Druhým prvoligovým celkem, který zasáhl ve středu do druhého kola pohárové soutěže, byl Hradec Králové. O postupu přes Březovou rozhodl dvěma góly, po jednom v každém poločase, třiadvacetiletý slovenský útočník Erik Prekop.

Účast ve třetím kole soutěže si vybojovala také pražská Dukla, vedoucí tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Duklu poslal do vedení ve 23. minutě Ondřej Ruml, ale momentálně druhému celku divize skupiny C se podařilo vyrovnat krátce před přestávkou, trefil se Pelyak. Dukla ale nakonec strhla vítězství a postup na svou stranu sedm minut před koncem, kdy dal gól Faleye.

Posledním zápasem středečního programu byl souboj Přerova s Líšní. Po bezbrankovém prvním poločase se trefili v tom druhém Chwaszcz v 54. minutě a Matocha v první minutě nastavení. Líšeň tak vyhrála 2:0 a postoupila do další fáze soutěže.