15. 9. 2021

MOL Cup: Opava posledním postupujícím do třetího kola

Fotbalisté druholigové Opavy se v úterý stali posledním postupujícím do třetího kole pohárové soutěže v aktuálním ročníku. Na hřišti Velkého Meziříčí vyhrála Opava jasně 5:0.

Týmu trenéra Romana Westa vyšel vstup do zápase a o svém postupu do další fáze rozhodl již v prvním poločase čtyřmi góly.

Postupně se prosadili Didiba, Holík, Janoščín z penalty a Kadlec. V druhém poločase pak přidal pátou branku Rataj. „Vyšel nám vstup do utkání. Rychle jsme si vytvořili náskok a tím zlomili veškerý odpor soupeře,“ uvedl po utkání asistent opavského trenéra David Mikula. Opava se utká ve třetím kole s prvoligovou Mladou Boleslaví.

Oficiálním hracím dnem je středa 22. září, přesné termíny jednotlivých zápasů se ale mohou lišit. Najdete je na www.molcup.cz