Postoupil po výhře 4:0 v Třebíči do 3. kola MOL Cupu. Proti třetiligovému soupeři se dvakrát prosadil útočník Dame Diop, trefili se také Diego Živulič a Marko Jordan. Ve 2. kole z prvoligových celků vypadly jen Teplice a Příbram.

Zlín nastoupil bez útočníka Tomáše Poznara, který má podle spekulací namířeno do Plzně. Jeho místo zaujal senegalský útočník Diop a dvěma zásahy navázal na sobotní gól z ligového duelu v Plzni.

Poprvé se Diop prosadil už v 11. minutě. Ještě do poločasu zvýšil druhý z útočníků Jordan a krátce po změně stran skóroval znovu Diop. V 71. minutě pak skóre završil z pokutového kopu Živulič.

Do dalších bojů prošly i druholigové celky Ústí nad Labem a Baník Ostrava, který vyhrál 6:0 v Břeclavi.

Třebíč - Fastav Zlín 0:4 (0:2)

Góly: 11. a 48. Diop, 39. Jordan, 71. Živulič.
Rozhodčí: Adamková.
Sestava Zlína: Holý - Kopečný, Bačo, Malý, Hubáček - Bartolomeu, Janíček, Hnaníček (46. Živulič), Štípek (77. Holík) - Jordan (55. Chwaszcz), Diop. Trenér: Páník.