2. 10. 2017

Můj fotbal ŽIVĚ: Přímý přenos ČT z ústecké 1.A třídy

Souboj nováčka 1. A třídy Ústeckého kraje skupiny B, týmu FK Vroutek s SK Ervěnice-Jirkov, mohou vidět fotbaloví fanoušci v celé republice. V sobotu 7.10. 2017 ho nabídne v přímém přenosu ČT Sport.

Celkově již šestý přímý přenos projektu FAČR ve spolupráci s Fortunou Můj fotbal živě se odehraje před kamerami České televize, tentokrát v Ústeckém kraji, a to na hřišti ve Vroutku. Zde se utkají proti sobě nováček 1. A třídy Ústeckého kraje skupiny B, místní tým FK Vroutek, proti SK Ervěnice-Jirkov.

Televizní diváci se mohou těšit na plnohodnotný přenos s reportéry (TV studio, video medailonky, rozhovory), zatímco pro příchozí budou kromě fotbalu připravené také nejrůznější fotbalové atrakce. Fortuna jako hlavní partner přenosu, ale i dalších projektů výkonnostního fotbalu si připravila například fotbalové klece, populární poločasovou soutěž Kop štěstí nebo tipovačku na zápas pro každého. Na své si jistě přijdou i dětští fandové. Ti si zasoutěží o Sony PS4, vyzkouší si jak tvrdou mají střelu nebo prověří své schopnosti v dětské fotbalové akademii. Každý příchozí se navíc může těšit na malý dárek.

Vroutek i Ervěnice mají speciálního svého ambasadora, kterými budou herci z oblíbeného seriálu Okresní přebor David Novotný (alias Jarda Kužel) a Ladislav Hampl (alias Jarmil). Komentátory zápasu budou Vlastimil Vlášek a Josef Němec, o rozhovory s hráči, trenéry a fanoušky se bude starat reportér Jan Pěruška z ČT, moderátorem akce na místě pak bude Kamil Bílský z Hitradia FM. Celý program uzavře pozápasová tisková konference za účasti obou týmů a jejich ambasadorů.

Místo: Vroutek              Datum: 7. 10. 2017              Čas: 9:30 (výkop 12:00)

Harmonogram akce:

9:30 – otevření areálu

10:00 – začátek dětské fotbalové akademie

11:45 – začátek přenosu zápasu

12:00 – výkop

12:45 – poločasová přestávka

cca 13:45 – konec zápasu

cca 14:10 – začátek tiskové konference