Útočník Milan Škoda dal po lednovém přestupu ze Slavie již desátou branku za Rizespor, který se zachránil, i když podlehl 1:3 na hřišti Fenerbahce.

Novák potvrdil na obránce výbornou produktivitu sedmým gólem v tomto ligovém ročníku. V 63. minutě gólman Kayserisporu jen vyrazil prudkou střelu a český fotbalista z úhlu napálil míč do sítě.

Domácím se povedlo pět minut před koncem vyrovnat, ale Trabzonspor v šesté minutě nastavení strhl vítězství na svou stranu, když úspěšně zakončil brejk čtyři na jednoho.

Škoda v úvodu druhého poločasu utkání s Fenerbahce vyrovnal po sólu na 1:1. Rizespor sice nerozhodný stav dlouho neudržel, ale mrzet ho to nemuselo, neboť díky výsledkům soupeřů za sebou zůstal tři body nad sestupovým pásmem.