12. 6. 2018

O víkendu se koná 4. ročník Bohemia Soccer Cup

Již tuto neděli 17. června se koná čtvrtý ročník mezinárodního mládežnického fotbalového turnaje ING Bohemia Soccer Cup. Turnaj je určen pro věkové kategorie od 7 do 13 let. Ve sportovním areálu SK Střešovice 1911 na Praze 6 poměří své síly celkem 50 týmů z Česka, Německa nebo Slovenska.

Bohemia Soccer Cup není jen běžný fotbalový turnaj, mladým účastníkům i divákům nabídne bohatý doprovodný program s řadou vzdělávacích a zábavných aktivit. Patrony turnaje se staly bývalé i současné fotbalové hvězdy Pavel Horváth, Marek Bakoš a slovenský reprezentační gólman Matúš Kozáčik. Záštitu nad turnajem převzal starosta Prahy 6, Ondřej Kolář.

“Seriál fotbalových turnajů Bohemia Soccer Cup organizujeme již od roku 2013 a vždy je pro nás radost vidět na turnaji tolik spokojených mladých hráčů a hráček. Jelikož se turnaj koná na konci fotbalové sezóny, nejde jen o vítězství, ale i třeba o možnost poznat nové kamarády a zahrát si proti týmům, které po celý rok v zápasech nepotkáváte. Právě uvolněná atmosféra dělá tento turnaj jedinečným,” říká hlavní organizátor akce Jan Plachý z pořádající společnosti Eventime.

Během šampionátu se můžete těšit nejen na spoustu sportovních zážitků, ale také na zajímavý doprovodný program obohacený spoustou finančních her a soutěží. Bohemia Soccer Cup je seriál fotbalových turnajů a kempů pro děti a mládež organizovaný od roku 2013. Oproti jiným klasickým turnajům je svým zážitkovým pojetím vhodný jak pro fotbalové nadšence, tak pro ambiciózní hráče. Více informací o plánovaných akcích a kempech pro české i zahraniční hráče naleznete na www.bohemiasoccercup.cz.