9. 2. 2019

Pavel Kadeřábek gólem a asistencí přispěl k remíze proti Dortmundu

Český reprezentační obránce Pavel Kadeřábek přispěl svému Hoffenheimu k zisku jednoho bodu za remízu 3:3 na hřišti Dortmundu.

Domácí Borussia se dostala do vedení 2:0 ještě před koncem prvního poločasu a skóre navýšila na 3:0 v 66. minutě.

V poslední čtvrt hodině ale hostující tým vstřelil tři góly a dokázal vybojovat velmi cenný bod za remízu 3:3.

Nejprve Pavel Kadeřábek z pravé strany poslal centr do vápna a Belfodil prostřelil brankáře. V 83. minutě hosté po autovém vhazování přenesli dlouhým pasem míč až do pokutového území, kam si naběhl Kadeřábek a hlavou přesně zakončil, když míč poslal do sítě o tyčku a snížil na 2:3.

A v 87. minutě dokončil fantastický comeback svým druhým gólem v zápase Isak Belfodil.