Kadeřábek si sedmý gól v bundeslize připsal v 87. minutě po rohovém kopu, Pavlenka se za jeho přesnou hlavičkou pouze ohlédl. Český obránce využil početní výhodu, ve které domácí hráli od 77. minuty poté, co byl po dvou žlutých kartách během osmi minut vyloučen Johannes Eggestein.

V prvním poločase poslal Brémy do vedení Niclas Füllkrug, za domácí po přestávce skóre otočili Ermin Bičakčič a Ihlas Bebou. Werderu se však následně i v oslabení podařilo vyrovnat, čtyři minuty po Eggesteinově vyloučení se prosadil Juja Osako.

Brémy tak i ve druhém utkání nové sezony dostaly tři branky a jsou bez bodu. Jen o bod lépe je na tom Augsburg, který dnes remizoval 1:1 s nováčkem Unionem Berlín. Brankáře Augsburgu Tomáše Koubka překonal v 80. minutě Sebastian Andersson a hosté nerozhodný výsledek udrželi, přestože posledních sedm minut hráli v deseti. Druhý český reprezentant v Augsburgu stoper Marek Suchý zůstal pouze na lavičce.