Nejlepší střelec uplynulého ročníku polské ligy nastoupil do zápasu v 83. minutě a zpečetil v páté minutě nastaveného času konečný výsledek. Před ním se prosadil v závěru první půle Brazilec Luquinhas. Legia po úvodní výhře 3:2 uspěla i v odvetě a příště narazí na Floru Tallinn.

Soupeře pro 2. předkolo zná i český brankář Tomáš Vaclík. Reprezentační gólman a čerstvá posila řeckého Olympiakosu narazí na Neftči Baku, jež zvítězilo nad Dinamem Tbilisi stejně jako v prvním vzájemném zápase 2:1.

Hlavním strůjcem výhry se stal záložník Emin Machmudov, který nejprve proměnil pokutový kop a následně nahrál na vítěznou branku Namigu Aleskerovovi.

Kvůli zrušenému pravidlu o gólech na hřišti soupeře se prodlužoval duel mezi arménským Alaškertem a velšským Connahem Quay Nomads. První vzájemný zápas skončil 2:2, dnes v základní hrací době branka nepadla a rozhodnutí přinesl ve 113. minutě střídající Vincent Bezecourt, který byl na hřišti sotva pár desítek vteřin. Utkání řídil český rozhodčí Ondřej Pechanec.