24. 6. 2015

Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje vyhrál tým ŽP Šport Podbrezová

Už pojedenácté se na stadionech v Novém Bydžově a Hlušicích utkaly týmy mladších dorostenců v mezinárodním turnaji "O pohár hejtmana Královéhradeckého kraje". Vítězství si tentokrát odvezli hráči slovenského týmu ŽP Šport Podbrezová.

11. ročník Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje mladších dorostenců odstartoval slavnostním zahájením na Městském stadionu v Novém Bydžově, kterého se zúčastnili místostarosta Města Nový Bydžov Mgr. Bohumil Orel a vedoucí sekretář Královéhradeckého KFS Ladislav Brož. Na poslední chvíli bohužel účast zrušil z organizačních a ekonomických důvodů výběr Bánskobystrického kraje.

Výsledky turnaje

Jihočeský KFS - ŽP Šport Podbrezová 1:2 (1:1)
Kalousek - Lavrík, Vozár

Královéhradecký KFS - výběr OFS Hradec Králové 4:2 (3:0)
Němec, Smrček, Pavlíček, Panenka - Döme, Doležal z PK

Jihočeský KFS - Královéhradecký KFS 3:0 (1:0)
Fišer 2, Lindák

výběr OFS Hradec Králové - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (1:0)
Havlíček, Mokošín, Doležal - Hutník

Jihočeský KFS - výběr OFS Hradec Králové 4:3 (1:0)
Lindák 4 - Bičiště 2, Kocourek

Královéhradecký KFS - ŽP Šport Podbrezová 0:3 (0:0)
Mejri 2, Vilček

 

Konečná tabulka turnaje

1. ŽP Šport Podbrezová 3 2-0-1 6:4 6
2. Jihočeský KFS 3 2-0-1 8:5 6
3. Královéhradecký KFS 3 1-0-2 4:8 3
4. OFS Hradec Králové 3 1-0-2 8:9 3


Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David DOLEŽAL z výběru OFS Hradec Králové, nejslepším střelcem za 5 branek Martin LINDÁK z Jihočeského KFS, nejlepším brankářem Marek JECH z výběru OFS Hradec Králové a nejužitečnějším hráčem Nikolas MEJRI ze slovenského týmu ŽP Šport Podbrezová.

 

Turnaj výborně odřídilo kvinteto rozhodčích Lukáš Slavíček, Josef Kubišta, Michal Koutník, Ondřej Bačo a Tomáš Rychtár. Ceny nejlepším týmům předávali Ing. Pavel Louda, starosta Města Nový Bydžov a Václav Andres, předseda Královéhradeckého KFS. Pořadatelé děkují za podporu Komisi mládeže FAČR, Královéhradeckému kraji, Městu Nový Bydžov, Obci Hlušice a Střední škole technické a řemeslné Nový Bydžov.