18. 3. 2019

Právě vychází 15. ročník týdeníku Fotbal v kraji

První víkendové zápasy má za sebou Krajský přebor a 1. A třída v Královéhradeckém kraji. Příchod jarní části fotbalové sezóny je již po patnácté spojen s časopisem Fotbal v kraji, který ve svém prvním jarním čísle shrne nejen tyto první souboje na fotbalových trávnících, ale i další události podzimu a jara. 

S příspěvky do časopisu je vítána široká fotbalová veřejnost, která se může zapojit do tvorby obsahu svými náměty, články a připomínkami nebo využitím reklamních ploch. Poslední podzimní číslo nalezenete v příloze tohoto emailu.

Součástí každého čísla je i volná vstupenka na libovolné utkání pořádané v rámci soutěží Krajského fotbalového svazu Královéhradeckého kraje.

Pokud ještě nejste předplatiteli a možnost odebírání časopisu Fotbal v kraji Vás zaujala, zašlete Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, email, doručovací adresa a případně telefonní číslo) na email: predplatne.fotbalvkraji@seznam.cz a poukažte finanční prostředky ve výši 476 Kč na účet č. 246291098/0300 vedený u ČSOB. Ve zprávě pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Cena předplatného činí za 14 čísel časopisu (á 34 Kč) 476 Kč, včetně poštovného. V případě Vašich dotazů jsme též k dispozici na emailu michi.zimova@seznam.cz (Ing. Michaela Zimová) nebo rene.prihoda@centrum.cz (Mgr. René Příhoda).

Složka dokumentů:

Fotbal v kraji - 14. číslo