Rozlosování MOL Cupu

2. kolo (sobota 29. 8., 17:00)

77. Č. Krumlov - SK Dynamo České BUdějovice 
78. Loko Vltavín - 1.FK Příbram 
79. Chrudim - FC Hradec Králové 
80. Neratovice - FK Dukla Praha 
81. Klatovy - Most 
82. Olympia Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 
83. Karlovy Vary - FC MAS Táborsko 
84. Štěchovice - FK Teplice 
85. Dobrovice - FK Varnsdorf 
86. Union 2013 - SK Slavia Praha 
87. Čáslav - FK Slavoj Vyšehrad 
88. Tachov - FK Baník Sokolov 
89. Králův Dvůr - FC GRAFFIN Vlašim 
90. Kolín - FK Ústí nad Labem 
91. Převýšov - FK Pardubice 
92. Velké Meziřící - FC Zbrojovka Brno 
93. Tasovice - 1. SC Znojmo FK 
94. Stará Říše - FC Vysočina Jihlava 
95. Hlučín - SFC Opava 
96. Rosice - SK Sigma Olomouc 
97. Mohelnice - MFK Frýdek-Místek 
98. Slavičín - 1.FC Slovácko 
99. Vyškov - Kroměříž (O pořadateli rozhodne los) 
100. Velké Karlovice - FC FASTAV Zlín 
101. Vítkovice - MFK Karviná 
102. Rýmařov - FC Baník Ostrava 
103. Prostějov - FK Fotbal Třinec 

3. kolo (středa 23. 9., 16:30)

104. FK Tachov - FC Viktoria Plzeň 
105. SK Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram (29. 9. - 17:00)
106. FK Králův Dvůr - AC Sparta Praha 
107. FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha (22. 9. - 16:30)
108. FK Slavoj Vyšehrad - FK Jablonec (29. 9. - 16:30)
109. FC Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 (30. 9. 2015 - 17:00) 
110. SK Klatovy 1898 - FK Mladá Boleslav (29. 9. - 16:30)
111. FK Pardubice - FK Teplice 
112. FK Varnsdorf - FC Slovan Liberec 
113. FK Ústí n. L. - SK Slavia Praha (22. 9. - 18:00)
114. SK Hanácká Slavia Kroměříž - FC Zbrojovka Brno (18:00)
115. 1. SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava (18:00)
116. SFC Opava - SK Sigma Olomouc (29. 9. - 17:00)
117. FC TVD Slavičín - MFK Frýdek-Místek 
118. 1. SK Prostějov - FC Fastav Zlín (22. 9. - 16:30)
119. TJ Jiskra Rýmařov - MFK OKD Karviná (6. 10. - 16:30)

4. kolo - osmifinále (první zápasy dle rozpisu, odvety 4. 11. 2015)

FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha (20. 10. - 18:00)
FC Slovan Liberec - FC Fastav Zlín (14. 11. - 16:00)
FC Vysočina Jihlava - SK Sigma Olomouc (21. 10. - 16:00)
FK Pardubice - AC Sparta Praha (17. 11. - 13:30)
MFK OKD Karviná - FK Mladá Boleslav (27. 10. - 14:30)
FC Viktoria Plzeň - FC Zbrojovka Brno (15. 11. - 14:00)
MFK Frýdek-Místek - FK Jablonec (20. 10. - 15:30)
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram  27. 10. - 17:00)

Čtvrtfinále

První zápasy (2. 3. 2016), odvety (16. 3. 2016)

Semifinále

První zápasy (6. 4. 2016). odvety (13. 4. 2016)

Finále

27. 4. 2016