Už v 9. minutě domácí vedli, ale po poločase srovnal z penalty Icardi sedmým gólem v ligové sezoně. V závěrečné půlhodině hráči Bergama třemi brankami ze tří střel rozhodli. V první půli přitom na jediný gól spotřebovali 16 pokusů.

Fotbalisté AS Řím vedli v 19. minutě zásluhou Jesuse, který se trefil po dlouhých 2002 dnech. Schick se objevil v základní sestavě potřetí v sezoně a trenérovi se odměnil prvním gólem v tomto ročníku Serie A. Po hodině hry si naběhl na přízemní centr do vápna od Kolarova a chytře míč usměrnil do branky. Na hřišti vydržel do 68. minuty, kdy přepustil místo na hrotu Edinu Džekovi. Dvěma góly přispěl i Shaarawy, který se v sezoně trefil už pětkrát. Hosté ještě v samém závěru snížili díky Defrelovi.

Římský celek bodoval naplno v lize po třech zápasech. Naposledy na domácím stadionu utrpěl překvapivou porážku 0:2 se Spalem. Sampdoria naopak prohrála potřetí za sebou, z výhry se naposledy radovala před měsícem proti Atalantě.

Poslední Chievo dál čeká na první výhru. V zápase s Boloňou, za kterou nastoupil od začátku český záložník Ladislav Krejčí, uhrálo doma pouze remízu 2:2. Krejčí hrál v základní sestavě podruhé za sebou a přihrávkou se podílel na druhé brance hostů. Český záložník našel centrem hlavu Orsoliniho, který umístil míč k pravé tyčce. Boloňa vyhrála naposledy na konci září, kdy porazila Udine 2:1