Švýcarský celek proti favorizovanému Leverkusenu prožil skvělý první poločas, když po gólech Fassnachta, Siebatcheua a Meschaka vedl po prvních pětačtyřiceti minutách 3:0.

Český útočník ve službách Leverkusenu ale krátce po změně stran zavelel k obratu. Nejprve se prosadil ve 49. minutě a svůj druhý gól dal o tři minuty později. V obou případech se prosadil přesnou hlavičkou.

Nejprve využil přesný centr z pravé strany, při druhém gólu byl ve správnou chvíli na správném místě a dorazil vyražený míč do sítě.

Na 3:3 vyrovnal v 68. minutě střídající Diaby, jenž byl v té době na hřišti jen tři minuty. Leverkusen tak dotáhl ztrátu tří branek.

Domácí výběr ale nakonec strhl vítězství na svou stranu, když se v 89. minutě podruhé v zápase trefil Siebatcheu a Young Boys tak porazilo Leverkusen 4:3. Odveta v Leverkusenu je na programu příští čtvrtek 25. února.