Vítězem je sdružený klub TJ Dobříň a SK Bezděkov

Komise mládeže Ústeckého KFS ve spolupráci s Nadačním fondem pro rozvoj fotbalové mládeže Ústeckého kraje byla od listopadu 2018 do ledna 2019 pořadatelem Zimní halové ligy mladších žáků v Ústeckém KFS. Jedná se o soutěž, která má celkům v kategorii mladších žáků vyplnit zimní přestávku a dát také možnost týmům různé výkonnostní úrovně z krajského přeboru a okresních přeborů porovnat své fotbalové kvality! Celkem se v tomto období konalo 6 turnajů, z nichž čtyři byly kvalifikační a 2 finálové o konečné pořadí. Zimní halové ligy se zúčastnilo celkem 12 týmů ze 6 okresů Ústeckého kraje, když scházel jen zástupce z okresu Louny! Dva kvalifikační a jeden finálový turnaje se konaly již tradičně ve dvou sportovních halách, a to ve Strupčicích a v Krupce.

Po čtyřech kvalifikačních turnajích byly zúčastněné týmy podle dosaženého bodového zisku rozděleny do dvou finálových skupin, ve kterých se hrálo o celkové pořadí.

V sobotu 5.1.2019 se uskutečnil ve SH ve Strupčicích finálový turnaj o 7. až 12. místo. V tomto turnaji si nejlépe vedl tým Baníku Modlany, který v turnaji pouze 1x prohrál a se ziskem 12 bodů v turnaji zvítězil a obsadil tak celkově 7. místo. Škoda, že tento celek se kvůli organizačním problémům nezúčastnil prvního kvalifikačního turnaje, neboť mohl v základní části získat více bodů a bojovat tak o obhajobu loňského prvenství!

V neděli 6.1.2019 se ve SH v Krupce uskutečnil finálový turnaj o celkové prvenství ve 4. ročníku Zimní halové ligy mladších žáků v Ústeckém KFS. Turnaj byl poměrně vyrovnaný, ale nakonec se celkovým vítězem 4. ročníku stal zaslouženě sdružený tým TJ Dobříň a SK Bezděkova, který v turnaji pouze 1x remizoval, přičemž ostatní utkání vyhrál! Tento celek potvrdil dobrou formu z podzimní části, kdy je vedoucím celkem okresního přeboru mladších žáků Litoměřicka!

6. Spartak Boletice nL                          0 bodů, 4:17

Poháry všem zúčastněným celkům předávali po skončení turnajů předseda Komise mládeže Ústeckého KFS Jan Skýpala a grassroots trenéři mládeže OFS Teplice a OFS Chomutov Rostislav Salák a Marek Nezbeda, kteří se také spolupodíleli na organizaci finálových turnajů!