Souček nastoupil v základní sestavě a ve 34. minutě se po rohovém kopu dopravil v krkolomné pozici míč do sítě a poslal West Ham do vedení.

Po kontrole pomocí systému VAR byl ale gól odvolán pro ofsajdové postavení českého záložníka. O osm minut později poslal Chelsea do vedení z penalty Willian.

Tomáš Souček si ale nakonec svou premiérovou trefu v Premier League připsal, když ve druhé minutě nastavení prvního poločasu zužitkoval opět rohový kop. Tentokrát ale poslal hlavou míč o zem do sítě a vyrovnal na 1:1.

V druhém poločase se nejprve trefil Michail Antonio, poté srovnal na 2:2 svým druhým gólem Willian, ale o výhře Součkova West Hamu rozhodl minutu před koncem Yarmolenko.

Pro West Ham to byla velmi důležitá výhra, jelikož má Součkův tým po 32 odehraných zápasech tři body náskok na první sestupové místo.