Tábor

15. 5. 2018

Spolupráce se značkou Penalty

Novým partnerem Okresního fotbalového svazu se stala známá brazilská sportovní značka PENALTY.

 

Penalty, stejně jako Brazílie a Pelé, je úzce spojená s fotbalem. Značka byla založena v roce 1970 společností Cambuci, která Penalty směřovala k výrobě fotbalového vybavení a následně prosazování na trhu.

V roce 1980 se Penalty stala největším producentem fotbalových míčů v Brazílii a právoplatně se řadí mezi 4 původní výrobce míčů (vedle Moltenu, Mikasa a Selectu), patří k největším producentům FIFA APPROVED míčů na světě s vizitkou MADE IN BRAZIL, tedy všechny míče jsou vyrobené v Brazílii.

Míč Penalty S11 Campo Pró byl oficiálním hracím míčem Zimní Tipsport ligy 2017 i 2018.

V současnosti hraje s Penalty například Brazilská futsalová reprezentace, v Argentíně v nejvyšší lize kluby jako Taleres de Cordoba, Atlético Banfield a další.

Společnost WINNER SPORT, a. s. je výhradním dovozcem značky Penalty do České Republiky. Má zastoupení pro Východní Evropu a centrální sklad se nachází v Brně.

Nabízí:

Kompletní servis pro kluby – od prodeje fotbalových dresů a dalšího vybavení až po možnosti potisku veškerého vybavení přímo u nás, čímž odpadá klubům nutnost řešit potisky samostatně poté, co obdrží sportovního vybavení. 

Katalog naleznete na stránkách penalty.cz, další informace případně na facebookových stránkách Penalty nebo na stránkách www.winnersport.info/.