Klatovy

27. 3. 2019

Výběr OFS Klatovy U9 sehrál přátelské utkání proti Jihočeské fotbalové akademii U9

Zhodnocení dalšího přípravného utkání nejmladšího okresního výběru provedli jejich trenéři mgr. Tomáš  a Josef Korbel z Horažďovic.

S výběrem OFS Klatovy kategorie U9 jsme se sešli již podruhé v prostorné hale na ZŠ Blatenská v Horažďovicích. Poprvé jsme zvítězili nad FC Viktorií Plzeň U9 v zajímavém utkání 19:12. Na druhé přátelské utkání jsme pozvali neméně atraktivního soupeře z jihu Čech - Jihočeskou fotbalovou akadeii. Toto utkání se uskutečnilo v neděli 17. 3. 2019. Měli jsme k dispozici dostatek času na přípravné utkání a tak jsme sehráli 3 hrací bloky po zhruba 35 minutách.

Od prvních minut utkání jsme zjišťovali, že jsme opět narazili na velice šikovného a sehraného soupeře. Kluci z JFA působili velice lehce s citem pro míč a dravostí pumy. Jejich individuální technika nás převyšovala a kluci z JFA postupně navyšovali skóre. Místy jsme dokázali soupeře potrápit, ale nedařilo se nám udělat poslední krůček a hezké akce přetavit v góly. První třetinu jsme prohráli 4:2. V druhé třetině se skóre navýšilo na 7:4 pro JFA a v závěrečné třetině padlo celkově nejvíce gólů. Zápas skončil 17:7 pro JFA. I přes nehezký výsledek děkujeme klukům za nasazení, chuť do zápasu a budeme se těšit na další společnou akci.

Výběr OFS U9 reprezentovali:

David Kopa, Matěj Ducháč (TJ Sušice), Vojtěch Pressl (SK Kovodružstvo Strážov), Jakub Lacko (FK Dukla Janovice), Jan Mirko Šillar (TJ Start Luby), Marek Melka, Václav Šebesta (TJ Svatobor Hrádek), Dora Šůsová, Jakub Vacík, Antonín Věchtík (FK Horažďovice), za nemocné (Ondra Korbel, Vojta Kočí, Jan Kratejl) jsme povolali kluky z SK Klatovy 1898 (Tomáš Janda a Jáchym Mareš)