Na přípravném turnaji mladých fotbalových talentů byly k vidění dobré výkony!
Přípravný turnaj krajských výběrů ÚKFS hráčů kategorie U-12 a U-11 2016-17
Pořadatel: KM Ústeckého KFS
Termín: 16. 11. 2016
Účastníci: Výběr ÚKFS U11 západ, Výběr ÚKFS U11 východ, Výběr ÚKFS U12 západ, výběr ÚKFS U12 východ, FK Litvínov U11+U12, Mostecký FK U11+U12
Místo: hřiště UMT areálu TCM Souš v Mostě, Fibichova ul. 282
Předpis: propozice vydané KM ÚKFS
Hrací doba: 2 x 15 minut, s 5 minutovou přestávkou
Rozpis a výsledky utkání:
Hřiště A |
|
|
Výsledek |
Kat. |
čas |
Hřiště B |
|
|
Výsledek |
ÚKFS-západ |
- |
ÚKFS-východ |
2:1 |
U12 |
09:30 |
FK Litvínov |
- |
Mostecký FK |
3:1 |
ÚKFS-západ |
- |
ÚKFS-východ |
3:4 |
U11 |
10:10 |
FK Litvínov |
- |
Mostecký FK |
1:4 |
ÚKFS-západ |
- |
FK Litvínov |
2:2 |
U12 |
10:50 |
ÚKFS-východ |
- |
Mostecký FK |
1:3 |
ÚKFS-západ |
- |
FK Litvínov |
2:1 |
U11 |
10:50 |
ÚKFS-východ |
- |
Mostecký FK |
5:2 |
ÚKFS-východ |
- |
FK Litvínov |
1:2 |
U12 |
12:10 |
ÚKFS-západ |
- |
Mostecký FK |
3:1 |
ÚKFS-východ |
- |
FK Litvínov |
5:2 |
U11 |
12:50 |
ÚKFS-západ |
- |
Mostecký FK |
4:4 |
Střelci branek výběrů Ústeckého KFS:
Tým |
U/12 |
U/11 |
Výběr ÚKFS západ
|
Ďurnek Milan 2, Kočí Hynek 2, Oppel Jan 1, Goral Ondřej 1, Hefner Jindřich 1. |
Štrympl Václav 4, Štekl Marek 2, Bartoň David 1, Lípa Filip 1, Kalous Jakub 1. |
Výběr ÚKFS východ
|
Šmahel Matěj 2, Duna Josef 1. |
Petrůn Samuel 4, Job Adam 2, Voříšek Filip 2, Šišo Dominik 2, Zvonek Tobiáš 1, Aidlpes Michal 1, Šuman František 1, Konečný Filip 1. |
Tabulky:
U/12 |
ÚKFS západ |
ÚKFS východ |
FK Litvínov |
Mostecký FK |
skóre |
body |
pořadí |
ÚKFS západ |
xxxxxxxxxx |
2:1 |
2:2 |
3:1 |
7:4 |
7 |
1.-2. |
ÚKFS východ |
1:2 |
xxxxxxxxxx |
1:2 |
1:3 |
3:7 |
0 |
4. |
FK Litvínov |
2:2 |
2:1 |
xxxxxxxxx |
3:1 |
7:4 |
7 |
1.-2. |
Mostecký FK |
1:3 |
3:1 |
1:3 |
xxxxxxxxx |
5:7 |
3 |
3. |
U-11 |
ÚKFS západ |
ÚKFS východ |
FK Litvínov |
Mostecký FK |
skóre |
body |
pořadí |
ÚKFS západ |
xxxxxxxxx |
3:4 |
2:1 |
4:4 |
9:9 |
4 |
3. |
ÚKFS východ |
4:3 |
xxxxxxxxx |
5:2 |
5:2 |
14:7 |
9 |
1. |
FK Litvínov |
1:2 |
2:5 |
xxxxxxxxx |
1:4 |
4:11 |
0 |
4. |
Mostecký FK |
4:4 |
2:5 |
4:1 |
xxxxxxxxx |
10:10 |
4 |
2. |
Sestavy výběrů ÚKFS:
U12 Západ: Ďurnek Milan (Junior Chomutov), Oppel Jan (Tatran Kadaň)-Hefner Jindřich, Svobodová Aneta, Polanský Tomáš (všichni Tatran Kadaň), Goral Ondřej Kočí Hynek, Fischer Filip, Malecký Lukáš (všichni Junior Chomutov), Kladivo Ondřej (FK Louny), Bubla Jakub (SK Brná).
U12 Východ: Tošner Jaroslav-Náprstek Jakub (oba SK Roudnice nL), Duna Josef (MSK Trmice), Jirků Daniel (FK Litoměřicko), Eminger Libor (Baník Modlany), Kafka Filip, Prokop Lukáš, Poláček Pavel (všichni Sokol Brozany), Fleischamnn Marek (Sokol Bečov), Štolfa Filip (SK Brná), Šmahel Matěj (FK ČL Neštěmice).
U11 Západ: Rajtr Adam (Tatran Kadaň)-Štekl Marek (oba Středohor Dobroměřice), Šole Adam (Slavoj Žatec), Bartoň David, Krämerová Natálie, Horáček Jan (všichni Tatran Kadaň), Lípa Filip (Junior Chomutov), Krahula Adam (SK Roudnice nL), Štrempl Václav (Sokol Brozany), Hřebík Lukáš (FAPV Děčín), Kalous Jakub (FK Louny).
U11 Východ: Šišo Dominik (Středohor Dobroměřice), Zemanec Jiří (SK Roudnice nL)-Aidlpes Michal (FK Louny), Prousek Jakub, Zvonek Tobiáš (oba SK Brná), Job Adam (SK Roudnice nL), Petrůn Samuel (SK Děčín), Konečný Filip, Šuman František, Voříšek Filip, Hercík Daniel (všichni FAPV Děčín).
V Ústí nad Labem 18.11.2016
Zpracoval: Jan Štefko
PTM/GM FAČR-ÚKFS