Ústecký kraj

7. 3. 2018

Zimní seminář rozhodčích a delegátů Ústeckého KFS

V sobotu 3. března a neděli 4. března 2018 se v Děčíně v hotelu S-Centrum sešli na pravidelném zimním semináři rozhodčí a delegáti Ústeckého krajského fotbalového svazu.

Celodenní zimní seminář měl již tradiční průběh.

V dopoledním bloku absolvovali rozhodčí a delegáti teoretické prověrky zaměřené především na popis konkrétních herních situací v zápisu o utkání a postřehovku z pravidel fotbalu. Po jejich skončení následovalo zhodnocení podzimní části a plán komise rozhodčích na jarní část.

Odpolední část byla zaměřena především na důkladnou analýzu herních situací, s kterými se rozhodčí a delegáti setkali v podzimní části v krajských soutěžích. Nechyběl při tom často velmi zajímavý pohled přímých aktérů v daných utkáních.

Večerní program odstartoval bowlingový a minigolfový turnaj družstev jednotlivých okresů. 

Druhý den semináře byl věnován zprávám z výkonného výboru a odborných komisí svazu. Na úplný závěr poděkoval předseda KR za hladký průběh semináře a aktivní přístup účastníků. Dále shrnul hlavní požadavky na rozhodčí a delegáty v nadcházejícím období a popřál mnoho úspěchů v jarní části.

Fotogalerie ze semináře: https://krukfs.rajce.idnes.cz/Zimni_seminar_rozhodcich_a_delegatu_UKFS_-_3.3._a_4.3._2018%2C_Decin/ 

 

Michal Kapoun, 7.3. 2018