Náchod

10. 3. 2018

Výběr U10 v mezikrajském finále třetí

Výsledky mezikrajského finále výběrů OFS kategorie U10        11.2.2018 v Pardubicích

 

 

Kategorie U 10:

OFS Ústí n/O U10

OFS Náchod U10

2:0

OFS Hradec Králové U10

OFS Náchod U10

1:0

OFS Svitavy U10

OFS Náchod U10

0:0

OFS Ústí n/O U10

OFS Náchod U10

0:3

OFS Hradec Králové U10

OFS Náchod U10

1:3

OFS Svitavy U10

OFS Náchod U10

3:2

 

Tabulka U10 celkově:

                          1. OFS Hradec Králové               4  1  1   6 : 3   13 bodů

                          2. OFS Svitavy                              2  2  2   5 : 4     8

                          3. OFS Náchod                              2  1  3   8 : 7     7

                          4. OFS Ústí nad Orlicí                  1  2  3   2 : 7     5

Nejlepší střelec turnaje: Tereza Frydrychová (OFS Náchod) – 7 branek

Trenéři Lumír Hanke a Filip Novák:

 „OFS Ústí nad Orlicí U10 - OFS Náchod U10   2:0

Do druhého utkání jsme vstoupili odhodlaní získat 3 body za vítězství. Bohužel po třech nevyužitých golových příležitostí jsme hned 2 x inkasovali po hrubých chybách brankářů, kteří 2x namazali míč do nohy hostujících útočníkům, kteří se  do prázdné branky nemýlili.

OFS H.Králové U10 - OFS Náchod U10   1:0
Velmi vyrovnané utkání, kde byl šťastnější Hradec. I po několika změnách v sestavě se nám nepodařilo zakončit a po 2 utkáních jsme vyšli opět brankově naprázdno.
OFS Svitavy U10 - OFS Náchod U10
   0:0
I třetí  utkání , kde jsme byli sice nepatrně lepším týmem ukázalo, že v útoku budem zřejmě dnes slabší. Několik málo šancí , kdy místo střely jsme volili nahrávku bez zakončení bylo velmi málo.

Po prvním kole jsme byli na posledním místě bez branky a pouze s jedním bodem a to jsme určitě nečekali... Věděli jsme, že je potřeba hodně změnit.

OFS Ústí nad Orlicí U10 - OFS Náchod U10   0:3

Do druhého kola jsme si řekli, že to už být horší nemůže a nemáme co ztratit. V útoku jsme dali více prostoru zkušené Tereze Frydrychové, která protrhla nemohoucnost  a dvakrát nekompromisně udeřila. Třetí branku přidal Matěj Tichý a my se konečně chytli. Hra byla opět naše a jen výkon dobrého brankáře hostí neznamenalo větší brankový rozdíl

 OFS H.Králové U10 - OFS Náchod U10   1:3
V tomto utkání jsme opět ukázali pohodu a sílu mužstva. Hradec  jsme jasně přehráli, kdy Tereza Frydrychová hattrickem potvrdila, že je na správném místě v pravý okamžik.

OFS Svitavy U10 - OFS Náchod U10   3:2
Do tohoto utkání jsme šli s tím, že nám stačí i remíza na celkové druhé místo a to z důvodu, že se turnajové výsledky hodně zamotaly. Jediný náš střelec, Tereza Frydrychová, však dnes bylo u našeho mužstva hodně málo. V zápase jsme dvakrát dotahovali a 4 minuty před koncem prohrávali o 2 branky opět po chybách brankáře. 2 minuty před koncem jsme snížili na rozdíl  jedné branky a i když jsme závěr ovládli, vyrovnat se nám už nepodařilo.

 

Celkové hodnocení :

Bohužel jsme dnes hlavně v prvním kole neodevzdali to, na co máme. Chyběl nám dnes kvůli nemoci Poděbradský, který je lídrem mužstva a jeho absence  byla velmi znát. Začátek turnaje nám vůbec nevyšel, závěr byl hektický, přesto jsme mužstvu po ukončení turnaje poděkovali za reprezentaci našeho okresu, kdy jsme po celou sezonu odváděli skvělé výkony. Alespoň třešničkou na ne moc dobrém dortu bylo vítězství Terezy, která se 7  brankami vyhrála krále střelců celého turnaje.

 

Mezikrajské finále výběrů U10