Rychnov nad Kněžnou

10. 1. 2017

KFS ZHL U10 a U11 Jaroměř 7.1.2017 výsledky

Turnaj výběrů U10 a U11 v Jaroměři  7. 1. 2017

 U10:

 01.       09.00 – 09.18  OFS NA U10 – OFS TU U10           8 - 0

 

Kaněra V. 4x, Mütsch 2x, Rak, Vlček

 02.       09.20 – 09.38  OFS HK U10 – OFS RK U10          1 - 3

 

Šolc -  Drašnar, Dýčka 2x

 05.       10.20 – 10.38  OFS TU U10 – OFS HK U10           0 - 5

Šolc 2x, Prchlík, Středa 2x

 06.       10.40 – 10.58  OFS JC U10 – OFS NA U10            1- 2

 

Čermák Rak, Lácha

09.       11.40 – 11.58  OFS HK U10 – OFS JC U10            6 - 2

 

Šolc 4x, Stejskal, Středa – Zikmund, Urban

10.       12.00 – 12.18  OFS RK U10 – OFS TU U10          8 - 1

 

Filip, Dýčka 2x, Drašnar 2x, Horák, Matoulek, Filip - Koudelová

13.       13.00 – 13.18  OFS JC U10 – OFS RK U10           2 - 5

 

Machačka, Urban Dýčka 4x, Horák

14.       13.20 – 13.38  OFS NA U10 – OFS HK U10          5 - 0

 

Lácha 2x, Kaněra, Vlček, Frydrychová

17.       14.20 – 14.38  OFS RK U10 – OFS NA U10           1 - 2

 

Vik Vlček, Frydrychová

18.       14.40 – 14.58  OFS TU U10 – OFS JC U10           0 - 7

 

 Machačka 3x, Urban 2x, Rojík, Zikmund

Tabulka U10 – turnaj Jaroměř

 

1. OFS Náchod            4       4       0       0       17 – 2         12 bodů

2. OFS Rychnov n.K.   4       3       0       1       17 – 6           9 bodů

3. OFS Hradec Kr.       4       2       0       2       12 – 10         6 bodů

4. OFS Jičín                 4       1       0       3       12 – 13         3 body

5. OFS Trutnov            4       0       0       4         1 – 28         0 bodů

Nejlepší střelec:

Dýčka Luboš /Rychnov/ - 8 branek

Nejlepší hráč:

Lácha Matěj /Náchod/

Nejlepší brankář:

Kašpar Danny /Náchod/

Celková tabulka U10 po 2. kole

 

1. OFS Rychnov           8       6       1       1       30 – 9         19 bodů

2. OFS Náchod            8       6       0       2       25 – 10       18 bodů

3. OFS Hradec Kr.       8       5       1       2       24 – 16       16 bodů

4. OFS Jičín                 8       1       0       7       19 – 27         3 body

5. OFS Trutnov            8       1       0       7         8 – 45         3 body

U11:

03.       09.40 – 09.58  OFS NA U11 – OFS TU U11          6 - 2

 

Kašpar R., Karel, Vacek, Heerkens, Novotný,Panchartek  - Elišák, Kratochvíl  

04.       10.00 – 10.18  OFS HK U11 – OFS RK U11          0 - 2

  -  Sejkora 2x

07.       11.00 – 11.18  OFS TU U11 – OFS HK U11           3 - 2

 

Lelek 3x Pelikus, Kopp

08.       11.20 – 11.38  OFS JC U11 – OFS NA U11            4 - 5

 

Seman 3x , Hýča T. Karel 2x, Matouš, Novotný, Vacek 

11.       12.20 – 12.38  OFS HK U11 – OFS JC U11           10 - 2

 

Pelikus, Šanda, Kopp 4x, Machala, Gušlevský, Šmejkal 2x Seman, Hýča

12.       12.40 – 12.58  OFS RK U11 – OFS TU U11           7 - 0

 

Sejkora 5x, Preclík 2x

15.       13.40 – 13.58  OFS JC U11 – OFS RK U11            1 - 9

 

Hýča S. Kocka, Sejkora 5x , Kijonka, Grulich, Sazima

16.       14.00 – 14.18  OFS NA U11 – OFS HK U11           4 - 4

 

Karel, Panchartek, Kašpar A., Vacek     Šanda 2x, Kopp, Šmejkal

19.       15.00 – 15.18  OFS RK U11 – OFS NA U11           1 - 1

 

Kocka Novotný

20.       15.20 – 15.38  OFS TU U11 – OFS JC U11           2 - 3

 

Elišák, Šulitka Mates, Koré, Hýča T.

Tabulka U11 – turnaj Jaroměř

 

1. OFS Rychnov           4       3       1       0       19 – 2         10 bodů

2. OFS Náchod            4       2       2       0       16 – 11         8 bodů

3. OFS Hradec Kr.       4       1       1       2       16 – 11         4 body

4. OFS Jičín                 4       1       0       3       10 – 26         3 body

5. OFS Trutnov            4       1       0       3         7 – 18         3 body

Nejlepší střelec:

Sejkora Dominik /Rychnov/ -12 branek

Nejlepší hráč:

Novotný Štěpán /Náchod/

Nejlepší brankář:

Šimon Daniel /Rychnov/

Celková tabulka U11 po 2. kole

 

1. OFS Náchod            8       5       3       0       41 – 19       18 bodů

2. OFS Rychnov           8       5       2       1       36 - 12        17 bodů     

3. OFS H. Králové       8       3       3       2       29 – 15       12 bodů     

4. OFS Jičín                 8       2       0       6       20 - 47          6 bodů     

5. OFS Trutnov            8       1       0       7        12 – 45        3 body

Střelci jednotlivých mužstev ZHL U10 a U11 po druhém turnaji:

U10

OFS Rychnov – celkem 30 branek

Dýčka Luboš 11x

Horák Patrik 5x

Drašnar David 5x

Matoulek Marcel 3x

Široký Filip 2x

Šreibr Michael 1x

Filip Miroslav 2x

Vik Filip 1x

OFS Hradec Králové – celkem 24 branek

Šolc Michal 10x

Středa Jakub 5x

Vašata Jakub 2x

Prchlík Matěj 3x

Zima Jiří 1x

Pašek Matěj 1x

Jelínek Oliver 1x

Stejskal František 1x

OFS Náchodcelkem 25  branek

Kostlán Adam Kevin 3x

Frydrychová Tereza 4x

Kaufman Patrik 1x

Resl Vojtěch 1x

Geisler Jan 1x

Kaněra Vojtěch 5x

Vlček Štěpán 3x

Lácha Matěj 3x

Rak Jakub 2x

Mütsch Marek 2x

OFS Trutnov – celkem 8 branek

Pleva Jaroslav 2x

Kužel Adam 1x

Štefan Radek 1x

Špaček Jan 1x

Koudelová Adéla 2x

Císařovský Daniel 1x

OFS Jičín – celkem 19 branek

Urban Tomáš 6x

Čermák Adam 2x

Frýba Tomáš 1x

Zikmund Antonín 3x

Šádek Jiří 1x

Rojík Tobiáš 2x

Machačka Jakub 4x

U11

OFS Náchod – celkem 41 branek

Novotný Štěpán 8x

Vacek Matěj 8x

Karel Jiří 8x

Hovorka Lukáš 4x

Panchartek Jonáš 5x

Kašpar Roman 2x

Matouš Pavel 2x

Heerkens Joeri 2x

Drašnar Štěpán 1x

Kašpar Adam 1x

OFS Hradec Králové – celkem 29 branek

Mejzlík Antonín 4x

Kolín Lukáš 3x

Veselovský Lukáš 2x

Čech Matěj 2x

Čech Jakub 1x

Šafránek Matěj 1x

Kopp Adam 6x

Šanda Jakub 3x

Šmejkal Jan 3x

Pelikus Filip 2x

Machala Ondřej 1x

Gušlevský Marek 1x

OFS Rychnov – celkem 36 branek

Grulich Matyáš 5x

Kijonka Matyáš 4x

Sejkora Dominik 15x

Horák Dominik 3x

Kocka Filip 5x

Hůlka Jakub 1x

Preclík Pavel 2x

Sazima Radek 1x

OFS Jičín – celkem 20 branek

Nýdrle Adam 4x

Patka Vojtěch 3x

Horáček Jindřich 2x

vlastní branka 1x

Seman Petr 4x

Hýča T. 2x

Hýča Samuel 2x

Mates Tadeáš 1x

Koré Lukáš 1x

OFS Trutnov – celkem 12 branek

Harvey Dylan Jakub 2x

Nývlt Hynek 2x

Hampl Zdeněk 1x

Lelek Jan 3x

Elišák Mikoláš 2x

Šulitka Dominik 1x

Kratochvíl Antonín 1x