Vsetín

28. 2. 2016

Ohlédnutí za turnajem o Zimního krále starších přípravek

V sobotu 27.2. proběhl v hale na Hovězí 3. ročník halového turnaje ve fotbale " O zimního krále starších přípravek."
Zůčastnilo se jej deset ýmů podle klíče, první tři týmy z každé skupiny po podzimní části okresního přeboru, plus jeden nejlepši ze čtvrtého místa. Proto byly všechny zápasy ve skupinách i v bojích o umístění vesměs napínavé a vyrovnané. Nebudeme se pitvat ve výsledcích, ty se dají vyhledat na netu. Zmíníme pouze dva, a to boje o medaile. 

Bronzové medaile získalo Zubří, po vítězství 3:1 nad Rožnovem a ve finále Zašová přehrála v souboji dvou neporažených Valašskou Polanku 2:0.
Pak už se předávaly ceny. Nejprve byli oceněni nejužitečnější hráči každého týmu, které si vybrali sami trenéři.
Ocenění hráči: za Jablůnku Vojtěch Šmarda, za Vigantice Tereza Francková, za Ratiboř Adam Filip, za Hošťálkovou Jakub Leckéši, za Vsetín Adam Dobeš, za Velké Karlovice+Karolinku Tomáš Koňařík, za Rožnov Filip Křižka, za Zubří Adam Rádsetoulal, za Val. Polanku Michal Dorňák a za Zašovou Richard Hanáček. Tyto ceny poskytl náš již dlouholetý partner, firma Crystalex Karolinka, za což ji patři velké díky.
 
Dále byl oceněn nejlepší střelec Tomáš Včelica z Val. Polanky, nejlepší brankař Matyáš Svak ze Zašové a nejlepší hráč Filip Konečný ze Vsetína.
Předávání cen se ujali pánové Pavel Březík a Josef Fojtík členové výkonného výboru OFS Vsetín a Roman Dobeš a Jaroslav Heger členové komise mládeže při OFS Vsetín.
                                                                            
 

O zimního krále okresu Vsetín starších přípravek 2016 - medailisté

  • 1.místo Zašová © archiv OFS
  • 2.místo Valašská Polanka © archiv OFS
  • 3.místo Zubří © archiv OFS
  • zleva:nejlepší hráč Filip Konečný(FC Vsetín), nejlepší střelecTomáš Včelica (Val.Polanka),nejlepší brankář Matyáš Svak(Zašová) © archiv OFS