Vsetín

1. 5. 2016

Reprezentace OFS Vsetín U-13 opět po roce vítězem meziokresní soutěže

Ve středu 27. dubna proběhlo ve Starém Městě jarní krajské kolo meziokresního turnaje talentované mládeže(MTTM), a to v hlavní kategorii U-12, a v doplňkové U-13.

Z hlavní kategorie po sečtení podzimu a jara postoupil vítěz  do východního finále, které se uskuteční 10. a 11. května v Hluku. Potěšitelné je, že je to náš tým, díky lepšímu skóre ze vzájemných zápasů s OFS Zlín. Na podzim jsme vyhráli 3:1, a i když jsme po nervy drásajícím boji prohráli 3:2, k postupu to stačilo.

Ale popořádku.
Nejprve jsme nastoupili proti OFS Kroměříž, a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:1. Sice chvíli trvalo než jsme zápas otočili, ale od samého začátku bylo na hřišti vidět  kdo je favorit.
Druhý zápas s OFS Uherské Hradiště poskytl ten samý obrázek. Začátek a prohrávali jsme 0:1. Ale v tomhle zápase jsme to otočili hned, a i když jsme si závěr trochu zkomplikovali, s přehledem jsme vyhráli.
Zápas s OFS Zlín. Emoce na obou stranách, tvrdý vyrovnaný boj. Dvakrát jsme hned po obdržené brance vyrovnali. Zlín přesto urval vítězství na svou stranu, ale postup jsme slavili my.
Kompletní přehled zápasů:
OFS Vsetín - OFS Kroměříž  6:1
Branky: Martin Zbranek po rohu Valdy Durmona, Tomáš Koňařík po příhře bráchy Matěje, Klára Pavlíčková po centru Toma Koňaříka, Valda Durmon po asistenci Jirky Karlíka, Lukáš Sladovník a Alex Urban po pasu Jirky Karlíka.
OFS Vsetín - OFS Uh. Hradiště 4:2
Branky:  Vašek Gajdušek, Tom Koňařík po bratrské spolupráci s Matějem, Jarda Orság po příhře Alexe Urbana a Martin Talpa.
OFS Vsetín - OFS Zlín 2:3
Branky: Martin Zbranek zužitkoval přihrávku Kláry Pavlíčkové a Valda Durmon po skvělém sóle.
Další zápasy Zlín: UH 6:2, Zlín: KM 13:0, UH : KM  8:3.
 
Celkovým vítězem a postupujícím se stal OFS Vsetín.

Reprezentovali: Trenéři Jaroslav Heger a Martin Zbranek, vedoucí Josef Fojtík, brankaři Tomáš Dřevojánek (TJ Sokol Hošťálková) a Martin Sklář (FK Vigantice), hráči v poli  Valdemar Durmon, Jiří Karlík, Jaroslav Orság, Martin Zbranek( všichni FC Vsetín), Tomáš Koňařík, Matêj Koňařík, Jakub Morávek, Jan Štuler( všichni FC Velké Karlovice-Karolinka), Václav Gajdušek, Lukáš Sladovník( oba FC Rožnov p. Radh.), Jiří Pniok( TJ Tatran Halenkov), Martin Talpa( FK Vigantice), Alexandr Urban( TJ Vidče) a Klára Pavlíčková( FC Dolní Bečva).
                                                                               
V doplňkové kategorii U11 směli nastoupit jen hráči z okresního přeboru. A naši nominovaní rozhodně nezklamali. Výhrou nad Kroměříží, remízou s Uh. Hradištěm a prohrou ze Zlínem odehráli jarní kolo slušně.
OFS Vsetín - OFS Kroměříž 2:1
Branky: Tomáš Maléř po centru Davida Žídka, Tobiáš Mroček po příhře Lukáše Garguláka.
OFS Vsetín - OFS Uh. Hradiště 3:3
Branky:Tomáš Maléř 2, Tobiáš Mroček.
OFS Vsetín - OFS Zlín 1:3
Branka: Tobiáš Mroček.
Další výsledky: Zlín: UH 2:1, Zlín: KM 3:0, UH: KM 6:0.
Celkový vítězem se stal OFS Zlín.
 
Reprezentovali: Trenéři Jaroslav Heger a Martin Zbranek, vedoucí Josef Fojtík, brankaři Ondřej Cáb( TJ Vidče) a Ondřej Kvapil( FK Vigantice), hráči v poli Viktorie Zemánková, Hana Lišková( obě TJ Sokol Val. Polanka), Adéla Adamcová, Adam Balán( oba FC Dolní Bečva), Hynek Kraus, Tobiáš Mroček( oba TJ Vidče), Jaroslav Důbrava, David Tkadlec( oba TJ Horní Lideč), Filip Fusek, Lukáš Gargulák( oba SK Lidečko), David Žídek(TJ Sokol Lužná), Jan Nerušil( TJ Sokol Podlesí), Daniel Kubla( TJ Sokol Choryně) a Tomáš Maléř( FK Vigantice)
                                
 

 

MTTM Staré Město 27.4.2016

 • horní řada zleva: Hana Lišková, Stanislav Volek, Viktorie Zemánková, Jarda Heger, David Žídek, Filip Fusek, Karel Březáček, Tobiáš Mroček, Tomáš Maléř, David Tkadlec, Jarda Důbrava, Josef Fojtík, Adéla Adamcová a Martin Zbranek. Vpředu zleva: Onda Kvapil, Honza Nerušil, Dan Kubla, Hynek Kraus, Lukáš Gargulák, Adam Balán a Ondra Cáb. © Julius Ficek
 • horní řada zleva: Tomáš Koňařík, Karel Březáček,Jakub Morávek, Martin Zbranek, Jarda Heger, Alex Urban, Martin Zbranek st.,Klára Pavlíčková, Jirka Pniok, Stanislav Volek, Valdemar Durmon, Lukáš Sladovník, Josef Fojtík, Honza Štuler a Václav Gajdušek. Vpředu zleva: Tomáš Dřevojánek, Martin Talpa, Jarda Orság, Jirka Karlík, Matěj Koňařík a Martin Sklář © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek
 • © Julius Ficek