Vsetín

11. 6. 2016

Zhodnocení finále U12 v Praze od vedoucího komise mládeže Josefa Fojtíka

Náš výběr dosáhl velkého úspěchu už tím,že se na závěrečný turnaj dostal podruhé v řadě. Obhajoba  stříbra sice nevyšla, ale bronz který byl těžce vydřený je o to cennější. A za to je celému týmu třeba poděkovat.

Na závěrečném turnaji reprezentovali Alexander Urban (Vidče), Jakub Němec ( Vidče), Jiří Karlík (Vsetín), Jaroslav Orság (Vsetín), Martin Zbranek Vsetín), Valdemar Durmon (Hovězí), Nela Konečná (Juřinka), Klára Pavlíčková (Dolní Bečva), Lukáš Sladovník (Rožnov), Dominik Dořičák (Rožnov), Václav Gajdůšek (Rožnov), Tomáš Koňařík (Velké Karlovice + Karolinka), Matěj Koňařík (Velké Karlovice-Karolinka), Jan Štuler (Velké Karlovice + Karolinka) 

Ale na postupu  se podíleli i další hráči, kteří se nevešli do závěrečné nominace a to  Jakub Morávek(FC VK+K), Jiří Pniok (Tatran Halenkov), Jan Šebesta ( FC Rožnov), Filip Křižka (FC Rožnov), Martin Sklář (FK Vigantice), Martin Talpa (FK Vigantice) ,Tomáš Dřevojánek (TJ Sokol Hošťálková), Vít Adamec (FC Vsetín) a Lubomír Lasovský (Sokol Podlesí). I jim patří kus bronzové medaile a velké díky.

A nakonec velké díky i trenéru Romanu Dobešovi, který s námi ze zdravotních důvodů závěrečné kola neabsolvoval, ale na nový ročník již je opět připraven. Tak snad ještě přání, ať se novému výběru daří stejně jako těm minulým.

medaile

  • Horní řada zleva : Roman Vonášek (sekretář mládeže FAČR), Martin Zbranek st.(trenér), Martin Zbranek ml., Valdemar Durmon, Stanislav Volek (předseda OFS), Lukáš Sladovník, Alex Urban,Tomáš Koňařík, Klára Pavlíčková, Jaroslav Heger (trenér), Josef Fojtík (vedocí mládeže OFS), Nela Konečná, Pavel Březík (sekretář OFS), Vítězslav Lavička (trenér ČR U-21) spodní řada zleva Matěj Koňařík, Dominik Dořičák, Jaroslav Orság, Jiří Karlík, Jakub Němec, Václav Gajdušek, Jan Štuler © Vladimír Urban