Frýdek-Místek

12. 5. 2017

Turnaj U12 - Hluk

Výběry OFS Frýdek-Místek U12 se ve středu 19.dubna 2017 utkaly na hřišti MFK Havířov s výběry ostatních okresů v rámci Moravskoslezského Krajského fotbalového svazu. Za velmi nepříznivého počasí (sněžení, vítr) naši hráči bojovali a nakonec celý turnaj vyhráli. Dali do všech zápasů srdíčko. Tímto vítězstvím si zajistili účast na turnaji VÝBĚRY OFS - U12 VÝCHOD, který se uskutečnil ve dnech 9. - 10. května 2017 ve sportovním areálu Hluk.

První den turnaje náš výběr 2 x remizoval, 1 x vyhrál a 1 x prohrál. Do druhého dne jsme nastupovali s odhodláním neprohrát a získat minimálně čtyři body, což by mohlo zaručovat třetí místo a postup do finále v Praze. Kluci bojovali a po pomalejším rozjezdu měli převahu. Neproměmili šance a po nešťastném pokutovém kopu rozhodující zápas prohráli nejtěsnějším rozdílem. Poslední zápas jsme vyhráli a nakonec jsme obsadili čtvrté
místo. Postup nám unikl o vlásek. Kluci bojovali a určitě neudělali ostudu.

Poděkování patří  trenérům Jiřímu Němcovi, Raimundu Sikorovi a Vítězslavu Jalowiczorovi, kteří se o mladé fotbalisty starali a na všechny zápasy je dobře nabudili. Poděkování patři také klubům, které kluky na akci uvolnily i rodičům, kteří obětovali čas a kluky doprovázeli. 

Suszka Jan, vedoucí výběru.

KM OFSFM turnaj U12 Hluk

Dokument

12. 5. 2017

KM OFSFM turnaj U12 Hluk