Nový Jičín

8. 10. 2018

Vítězství výběru U-12 OFS Nový Jičín na turnaji v Moravskoslezském Kočově

První z letošních čtyřech turnajů výběrů OFS a MěFS kategorie U-12 (nar. 1. 1. 2007 a ml.) hostil 26. 9. 2018 okres Bruntál v Moravskoslezském Kočově.

Novojičínský výběr talentů tvořila sestava 22 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou týmů. Hrálo se systémem 7+1 a do hodnocení turnaje se započítaval součet vstřelených branek.

Na turnaji v Moravskoslezkém Kočově náš výběr během všech 5 utkání nenašel přemožitele a turnaj vyhrál. Navíc nejlepším hráčem turnaje z našeho týmu byl vyhlášen Marek Mičaník a nejmladším hráčem turnaje byl Filip Bordovský.

Výsledky:

 • MěFS Ostrava - OFS NJ - 2:3
 • OFS NJ - OFS Karviná - 6:0
 • OFS Frýdek - Místek - OFS NJ - 1:11
 • OFS Opava - OFS NJ - 1:8
 • OFS NJ - OFS Bruntál - 2:1

Celková tabulka podle vstřelených branek:

 1. OFS Nový Jičín - 30
 2. OFS Opava - 24
 3. MěFS Ostrava - 23
 4. OFS Bruntál - 10
 5. OFS Frýdek - Místek - 10
 6. OFS Karviná - 4

Hodnocení trenéra p. Kovala:,, Prvně bych chtěl poděkovat všem klubům z OFS Nový Jičín, kteří se přípravných srazů zapojily. Během tří přípravných srazů jsme měli možnost provést kvalitní výběr z 90 hráčů celého okresu Nový Jičín. Všichni chlapci a 2 dívky na turnaji předvedli skvělý výkon, který vyvrcholil naším společným vítězstvím, za jejich nadšení a týmový duch bych je chtěl pochválit. Bylo radost na jejich hru pohledět."

Nominovaná sestava:

Kaduch T., Ulrich J. (Frenštát p/R), Hudeček J., Kopnický E. (Trojanovice - Bystré), Mička O. (Libhošť), Cahlík J., Bordovský F. (Lichnov), Takáč J., Rulf D. Jalůvka V. (Příbor), Svatoš M. (Kateřinice), Ambrož M. (Spálov), Mičaník M., Bazala M. (Petřvald n/M), Nerad M., Petr P. (Suchdol n/O), Mikulášková E.,Konečný J., Pšenica J., Zubek J., Plevák F., Palacký R. (Nový Jičín), Lachká K. (Fulnek), Jalůvka A. (Jeseník n/O).

Děkujeme všem za jejich reprezentaci pro OFS Nový Jičín