Středočeský kraj

Archív soutěží - ročník 2018

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
A1A ONDRÁŠOVKA krajský přebor 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A SPORT INVEST I.A třída skupina A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B SPORT INVEST I.A třída skupina B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A PRODIET I.B třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B PRODIET I.B třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C PRODIET I.B třída skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D PRODIET I.B třída skupina D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E PRODIET I.B třída skupina E 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.A třída dorostu skupina A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.A třída dorostu skupina B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C I.A třída dorostu Skupina C 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D I.A třída dorostu skupina D 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Krajský přebor starších žáků skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Krajský přebor mladších žáků skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.A třída žáků skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.A třída žáků skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1K AGRO Pohár SKFS - předkolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1L AGRO CS Pohár SKFS - 1. kolo 64 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1T AGRO CS Pohár SKFS - 2 kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D AGRO CS Pohár SKFS - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1K AGRO CS Pohár SKFS - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1O AGRO CS Pohár SKFS - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1W AGRO CS Pohár SKFS - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1L Krajský přebor mladších žáků - o 1 místo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1R Krajský přebor mladších žáků - o 3 místo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1U KP starších žáků - nadstavba 1-4 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1V KP starších žáků - nadstavba 5-8 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1W KP starších žáků - nadstavba 9-12 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1X KP starších žáků - nadstavba 13-16 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1Y KP starších žáků - nadstavba 17-20 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1Q KP starších žáků - nadstavba 21-23 místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1V KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1W KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1X KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1Y KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1Q KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - skupina F 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2X KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2U KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - čtvrtfinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2Q KP ml. žáků - Pohár předsedy SKFS - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky