Královéhradecký kraj

Archív soutěží - ročník 2019

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
A1A VOTROK Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A AM Gnol 1. A třída mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A JAKO 1. B třída mužů - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B JAKO 1. B třída mužů - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár hejtmana mužů - předkolo 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Pohár hejtmana mužů - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár hejtmana mužů - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Pohár hejtmana mužů - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Premier Steel 1. Krajská liga dorostu U 19 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C Genext 2.Krajská liga dorostu U 19 - finále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D Genext 2.Krajská liga dorostu U 19 - o umístění 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1B AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A ČP KP mladších žáků U 13 - skupina A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B ČP KP mladších žáků U 13 - skupina B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2020 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2020 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1G ČP KP mladších žáků U 13 - skupina G, jaro 2020 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H ČP KP mladších žáků U 13 - skupina H, jaro 2020 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KP starších přípravek U 11 - skupina A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KP starších přípravek U 11 - skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C KP starších přípravek U 11 - skupina C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D KP starších přípravek U 11 - skupina D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E KP starších přípravek U 11 - finále, jaro 2020 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F KP starších přípravek U 11 - skupina F, jaro 2020 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G KP starších přípravek U 11 - skupina G, jaro 2020 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H KP starších přípravek U 11 - skupina H, jaro 2020 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Krajský pohár mladších přípravek U 9 - podzim 2019 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Krajský pohár mladších přípravek U 9 - jaro 2020 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina TOP 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6A AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6B AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6C AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6D AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6E AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6F AGRO CS Pohár KFS - muži, skupina F 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C6A AGRO CS Pohár KFS - dorost, skupina A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C6B AGRO CS Pohár KFS - dorost, skupina B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C6C AGRO CS Pohár KFS - dorost, skupina C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky