Ondrášovka Cup

Archív soutěží - ročník 2017

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
H1A Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk.A SKP Č.B. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Ondrášovka Cup - Bohdalice U-8 předkolo sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Ondrášovka Cup - Hranice U 8 sk.C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk.D Ždár n. S. 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Ondrášovka Cup U8 předkolo sk. E Čáslav 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk. F ČAFC Praha 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk.A Vodňany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk.B Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. C Valašské Mez. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2J Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. D Velké Meziřičí 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2K Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. E Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2L Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. F Praha-Braník 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2M Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. A Strakonice 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. B Hranice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.C Hlinsko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.D Čáslav 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.F Roudnice n. L. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk. A Vodňany 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk. B Hranice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.C Prusinovice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.D Ivančice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3E Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.E Hlinsko 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F Ondrášovka Cup U 11 předkolo Praha-Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3G Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.G Roudnice n.L. 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. A Praha-Braník 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. B Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4C Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. C Uničov 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4D Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk.D Ždírec n. D. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4E Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. E Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4F Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. F Roudnice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4G Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. A Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4H Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. B Uničov 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4I Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. C Čáslav 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4J Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk.D Roudnice n.L. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A Ondrášévka cup U 8 kvalifikace A , Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B Ondrášovka cup U 8, kvalifikace B , Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C Ondrášovka cup U 8, kvalifikace C , Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D Ondrášovka cup U 8, kvalifikace D , Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3E Ondrášovka cup U 8, kvalifikace E, Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F Ondrášovka cup U 8, kvalifikace F, Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3G Ondrášovka Cup U 9 kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3H Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace B Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3I Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace C Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3O Ondrášévka Cup U 9 kvalifikace D Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3K Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace E Tábor 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3L Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace F Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3M Ondrášovka Cup U 9 , kvalifikace G Trutnov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3N Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace H Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4A Ondrášovka Cup U 10, kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4B Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace B Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4C Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace C Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4D Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace Vyškov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4E Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4F Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace F Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4G Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace G Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4H Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace H Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4I Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4J Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace B Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4K Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace C Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4L Ondrášovka Cup u 11 ,kvalif. D Starý Lískovec 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4M Ondrášovka Cup U 11 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4N Ondrášovka Cup U 11 ,kvalifikace F Praha Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4O Ondrášovka Cup U 11 ,kvalifikace G Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4P Ondrášovka Cup U 11 ,kvalif. H Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A Ondrášovka Cup U 12 , kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5B Ondrášovka Cup U 12, kvalifikace B Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5C Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace C Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5D Ondrášovka Cup U 12 , kvalifikace D Vyškov 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5E Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5F Ondrášovka Cup U 12 kvalif. F Hradec.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5G Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace G Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5H Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace H Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5I Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5J Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace B Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5K Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace C Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5L Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace D Šumperk 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5M Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5N Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace F Vysoké Mýto 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5O Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace G Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5P Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace H Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5Q Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace I , Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6E Ondrášovka U13 finále sk. A Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6F Ondrášovka U 13 finále sk.B Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6G Ondrášovka U13 finále sk. C Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6H Ondrášovka U13 finále sk.D Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6A Ondrášovka U 12 fin. sk.A Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6B Ondrášovka U12 finále sk.B Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6C Ondrášovka U12 finále sk.C Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6D Ondrášovka U12 finále sk. D Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6E Ondrášovka U11 finále sk. A Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6F Ondrášovka U11 finále sk. B Č.Budějovice 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6G Ondrášovka U11 finále sk. C Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6H Ondrášovka U11 finále sk. D Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6A Ondrášovka U10 finále sk. A Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6B Ondrášovka U10 finále sk. B Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6C Ondrášovka U10 finále sk. C Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6D Ondrášovka U10 finále sk. D Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6E Ondrášovka U9 finále sk. A H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6F Ondrášovka U9 finále sk. B H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6G Ondrášovka U9 finále sk. C H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6H Ondrášovka U9 finále sk. D H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6A Ondrášovka U8 finále sk. A Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6B Ondrášovka U8 finále sk. B Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6C Ondrášovka U8 finále sk. C Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6D Ondrášovka U8 finále sk. D Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7C Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7B Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7A Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7C Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7B Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7A Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7D Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7E Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7F Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7D Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7E Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7F Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7C Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7B Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7A Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7D Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7E Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7F Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky