Ondrášovka Cup

Archív soutěží - ročník 2018

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
F6A Ondrášovka Cup U 13 sk. A Roudnice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6B Ondrášovka Cup U 13 sk.B Roudnice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6C Ondrášovka Cup U 13 sk. C Roudnice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6D Ondrášovka Cup U 13 sk.D Roudnice n. L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A Ondrášovka Cup U 12 sk. A Šumperk 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5B Ondrášovka Cup U 12 sk. B Šumperk 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5C Ondrášovka Cup U 12 sk. C Šumperk 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5D Ondrášovka Cup U 12 sk. D Šumperk 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6A Ondrášovka Cup U 11 sk.A Hradec Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6B Ondrášovka Cup U 11 sk.B Hradec Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6C Ondrášovka Cup U 11 sk.C Hradec Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6D Ondrášovka Cup U 11 sk.D Hradec Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7A Ondrášovka Cup U 13 Gold Roudnice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7B Ondrášovka Cup U 13 Silver Roudnice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7C Ondrášovka Cup U 13 Bronz Roudnice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7A Ondrášovka Cup U 11 Gold Hradec Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7B Ondrášovka Cup U 11 Silver Hradec Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7C Ondrášovka Cup U 11 Bronz Hradec Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6E Ondrášovka Cup U 12 Gold Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6F Ondrášovka Cup U 12 Silver Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6G Ondrášovka Cup U 12 Bronz Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5A Ondrášovka Cup U 10 sk.A Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5B Ondrášovka Cup U 10 sk.B Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5C Ondrášovka Cup U 10 sk.C Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5D Ondrášovka Cup U10 sk.D Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6A Ondrášovka Cup U 9 sk. A Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6B Ondrášovka Cup U 9 sk. B Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6C Ondrášovka Cup U 9 sk. C Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6D Ondrášovka Cup U 9 sk. D Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5A Ondrášovka Cup U 8 sk. A Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5B Ondrášovka Cup U 8 sk. B Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5C Ondrášovka Cup U 8 sk. C Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5D Ondrášovka Cup U 8 sk. D Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5E Ondrášovka Cup U 10 GOLD Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5F Ondrášovka Cup U 10 SILVER Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5G Ondrášovka Cup U 10 BRONZ Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6E Ondrášovka Cup U 9 GOLD Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6F Ondrášovka Cup U 9 SILVER Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6G Ondrášovka Cup U 9 BRONZ Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5E Ondrášovka Cup U 8 GOLD Chomutov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5F Ondrášovka Cup U 8 SILVER Chomutov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5G Ondrášovka Cup U 8 BRONZ Chomutov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky