Středoškolská futsalová liga

Archív soutěží - ročník 2017

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
A1A MěP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A KRÁLOVSKÝ PŘEBOR MUŽI 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Poháry BAUER Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A JANKUSPORT - Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OP mladší přípravky A - jaro 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravky A - podzim 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A BELSPORT okresní přebor žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Okresní pohár finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní pohár semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Znojemské pivo Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída - městský přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída OP mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP II. TŘÍDA POUTNÍK LIGA 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Pernštejn okresní přebor - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Tlapnet Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor II.třídy mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladších žáků - Jaro 2018 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků - Jaro 2018 finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor II.třídy - SYNYT - Jaro 2018 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A JOPECO Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Sabe Okresní přebor mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A JAKO OP dospělí 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A VOTROK Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A SportFotbal OP dospělých 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A HET krajský přebor dospělých 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A TaNET - Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Městský přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A KPM 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži Dudák 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP II. třída muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Ondrášovka KP mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Postřižinský přebor mužů Nymburk 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OKRESNÍ PŘEBOR 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Postřižinský okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A JAKO - Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OKRESNÍ PŘEBOR 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár OFS 29 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A ONDRÁŠOVKA krajský přebor 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A 11 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk.A SKP Č.B. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1M 1.liga žen - mistr 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Fortuna MSFL 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Fortuna ČFL 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída sk.A muži - ONDRÁŠOVKA 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A ČPP I.A třída mužů sk.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OS - A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 1. A třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A SMOOS Okresní soutěž mužů sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OP mladší přípravky B - jaro 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravky B - podzim 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Znojemské pivo III. třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OS III.tř. sk. A muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.A třída muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída muži, sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. tř. muži - sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída - městská soutěž muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída dospělých skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída OS mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída,skupina A muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OP III TŘÍDA 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A skupina A - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Pernštejn Vilém III. třída - Holicko - muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž III. třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Ondrášovka 1. A třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž III.třídy mužů "východ" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní přebor III. třídy - Jaro 2018 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A VEBA Okresní soutěž muži 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Sabe III. třída mužů 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A CK VOTROK 3. třída dospělí 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A AM Gnol 1. A třída mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Krajský přebor - nadstavba o postup 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída dospělých sk. "A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída dospělých - sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Městská soutěž mužů "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.A Dudák 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OS III. třída muži 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž muži sk. "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž mužů 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída mužů - sk."A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A STAVONA - III. třída sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. TŘÍDA 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor Ferdinand 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A SPORT INVEST I.A třída skupina A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 12 M-1.A/A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Ondrášovka Cup - Bohdalice U-8 předkolo sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1S 1.liga žen - sestup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D Fortuna MSD-D 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Fortuna Divize A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A MěS muži 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída sk.B muži - ONDRÁŠOVKA 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B ČPP I.A třída mužů sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B OS - B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B 1. A třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B MAX SERVIS - Okresní soutěž mužů sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C OP mladší přípravky C - jaro 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravky C - podzim 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Znojemské pivo III. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B OS III.tř. sk. B muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.B třída muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída muži, sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. tř. muži - sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A II. třída - městský přebor starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída dospělých skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída OS mužů skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída,skupina B muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A OP IV. TŘÍDA 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída mužů, sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A skupina B - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Pernštejn Granát III. třída - Přeloučsko - muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Okresní soutěž IV. třída mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Berger Huck 1. B třída mužů - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Okresní soutěž III.třídy mužů "západ" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Okresní přebor IV. třídy - Jaro 2018 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B VEBA -Okresní Soutěž Muži O postup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A BELSPORT Okresní přebor dorostu 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A AM GNOL 4. třída A dospělí 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A JAKO 1. B třída mužů - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1C Krajský přebor - nadstavba o sestup 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída dospělých sk. "B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída dospělých - sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Městská soutěž mužů "B" - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída - skupina A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.B Dudák 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Okresní soutěž mužů - NADSTAVBA o přeborníka OS 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída mužů - sk."B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B STAVONA - III. třída sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. TŘÍDA - sk. A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B SPORT INVEST I.A třída skupina B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B 13 M-1.A/B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Ondrášovka Cup - Hranice U 8 sk.C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1A 1.liga žen 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2E Fortuna MSD-E 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Fortuna Divize B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III.třída sk.C muži - ONDRÁŠOVKA 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu (10+1) 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A CANIS I.B třída mužů sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C OS - C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 1. B třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A STAMAK Okresní přebor starších žáků 7 + 1 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Znojemské pivo IV. třída skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A OS IV.tř. sk.A muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III.C třída muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída muži, sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. tř. muži - sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A II. třída - městský přebor mladší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída dospělých skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída OS mužů skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída,skupina A muži 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP ŽÁCI 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída mužů, sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B skupina A - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Hainz-sportovní trofeje IV. třída - Holicko - muži 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Stavona 1. B třída mužů - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Okresní soutěž III.třídy mužů "1.-4.místo" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7Z Pohár OFS Rychnov n. Kn. BFS - GÓL 2017 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C VEBA -Okresní Soutěž Muži O umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A FOTBALservis.cz Okresní přebor žáků 7+1 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B AM GNOL 4. třída B dospělí 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B JAKO 1. B třída mužů - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída dospělých - sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
X1A OP seniorů 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída sk.B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP - starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Městská soutěž mužů "C" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída - skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OPMŽ 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
X1A 35+ Dudák 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Okresní soutěž mužů - NADSTAVBA o konečné umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída mužů - sk."A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída - skupina A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída skupina A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. TŘÍDA - sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A PRODIET I.B třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 14 M-1.B/A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk.D Ždár n. S. 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2P 2.liga žen - nadstavba postup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A MSDL st. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Fortuna Divize C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y2A MěS VETERÁNI 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Přebor dorostu - ONDRÁŠOVKA 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků (7+1) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B CANIS I.B třída mužů sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP - D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 1. B třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Znojemské pivo IV. třída skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B OS IV.tř. sk. B muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída muži, sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. tř. muži - sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B II. třída - městský přebor mladší žáci sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída dospělých skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A II. třída OP dorostu 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída,skupina B muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 7+1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B skupina B - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Hainz-sportovní trofeje IV.třída - Přeloučsko-muži 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Axam Krajský přebor dorostu 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D Okresní soutěž III.třídy mužů "5.-8.místo" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků - Podzim 2017 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A AGRO CS - Okresní přebor starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A JANEVA Okresní přebor starších přípravek 5+1 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A GIST pohár 2017/2018 - finále 30 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B Premier Steel KP dorostu U 19 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída východ 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída dospělých - sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP - mladší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár mužů OFS PM 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV.třída - sk. B o 1.-3.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Přípravka starší A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP žáci Mane 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Český pohár - O pohár předsedy FAČR OFS ČK 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída mužů - sk."B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Okresní pohár starších žáků 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. třída sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída - skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A FOTBALservis.cz starší žáci 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A JAKO - Okresní přebor dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP - dorost 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B PRODIET I.B třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 15 M-1.B/B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Ondrášovka Cup U8 předkolo sk. E Čáslav 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2S 2.liga žen - nadstavba sestup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A MSDL ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A I.Celostátní liga U 19 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Soutěž dorostu - ONDRÁŠOVKA 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků (7+1) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C CANIS I.B třída mužů sk. C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP - Ž 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C 1. B třída skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C Znojemské pivo IV. třída skupina C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor žáci starší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP st. žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV.třída muži, sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. tř. muži - sk. C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka - sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída dospělých skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A II. třída OP starších žáků skupina A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorost TR - JI 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor žáků 7+1 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KP dorostu 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Svět reklamy okresní přebor starších žáků U15 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A XL Židle 1. třída dorostu - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2E Okresní soutěž III.třídy mužů "9.-12.místo" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A AGRO CS - Okresní přebor mladší žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A JANEVA Okresní přebor mladších přípravek 4+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
X1A ARROWS - Liga gentlemanů U-40 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Krajská soutěž dorostu U 19 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída západ 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída dospělých - sk. C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A STARŠÍ přípravka "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A Baráž 2018 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D IV.třída - sk. B o 4.-6.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Přípravka starší B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravka sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 7+1 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída mužů - sk."C" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A FOTBALservis.cz mladší žáci sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A JAKO - Okresní přebor starších žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP - starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída skupina B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C PRODIET I.B třída skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A 21 M-2/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Ondrášovka Cup U 8 předkolo sk. F ČAFC Praha 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2A 2.liga žen 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D MSDD-D st 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A I.Celostátní liga U 17 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A MěP starší dorost 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Přebor starší žáci 1+10 - RABIO Opava 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor st. přípravky sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D CANIS I.B třída mužů sk. D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KP dorost 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A SIBOM Okresní přebor st. přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Sportika Okresní přebor dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor žáci mladší 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OS st.žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka - sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor dorostu starší 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B II. třída OP starších žáků skupina B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor,skupina A starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 5+1, sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.třída dorostu, sk.A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Hotel Trim okresní přebor mladších žáků U13 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek, skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B Papírnictví PANTO 1. třída dorostu - skupina B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2F Okresní soutěž III.třídy mužů "13.-18.místo" 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A JANEVA OP starší přípravka 5+1 JARO 2018 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A MAYBEE OP dorost 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KS dorostu U 19 - dohrávka jaro 2018 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1E KP U19 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída dospělých sk. "A" - základní část 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MLADŠÍ přípravka "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Městský přebor starších žáků 6+1 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E IV.třída - sk. B o 7.-9.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Přípravka mladší A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OPPS Protom B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OPPS Protom A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka I. 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 5+1 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D I.B třída mužů - sk."D" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starších přípravek 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Přeborník starších žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B Meziokresní soutěž dorostu 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A FOTBALservis.cz OP starších žáků 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B FOTBALservis.cz mladší žáci sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A JAKO - Okresní přebor mladších žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A SELECT - OP - mladší žáci - sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. třída skupina C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D PRODIET I.B třída skupina D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B 22 M-2/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk.A Vodňany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J3A Česká fotbalová liga žen 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2D MSDD-D ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A ČLD U 19 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Starší žáci 1+7 sk.A - RABIO Opava 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor st. přípravky sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KALMAN TRADE Krajský přebor starší dorost 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OSŽ - MA 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A KS dorost sk.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B SIBOM Okresní přebor st. přípravky sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OS přípravek st. sk. A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP ml. žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci, sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka - sk. C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor dorostu mladší 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A II. třída OP mladších žáků 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C II. třída OP starších žáků - nadstavba 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Okresní přebor,skupina B starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SK. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků 5+1, sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.třída dorostu, sk.B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Stavitelství Kašpar OP st. přípravek U11 - Holicko 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starších přípravek, skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Lion Sport Krajský přebor st. žáků - skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KT Laštovic - OP starší přípravka 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A JANEVA OP mladší přípravka 4+1 JARO 2018 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A BELSPORT OP starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C KS dorostu U 19 - finálová skupina 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A KP U19 - nadstavba 1. o přeborníka 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída dospělých sk. "B" - základní část 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starších přípravek "B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Městský přebor mladších žáků "A" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci - sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Přípravka mladší B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A KSD A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OPPM Prima 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP mladší přípravka II. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A ČEZ - KP staršího dorostu 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladších přípravek 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B III. třída starších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 7+1 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A FOTBALservis.cz mladší žáci sk. A - Finálová část 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Okresní soutěž mladších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B SELECT - OP - mladší žáci - sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B Meziokresní soutěž dorostu (jaro) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E PRODIET I.B třída skupina E 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C 23 M-2/C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk.B Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4A Divize A ženy Čechy 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2E MSDD-E st 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2A ČLD U 17 A 19 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A MěP starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B Starší žáci 1+7 sk.B - RABIO Opava 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B OSŽ - MB 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KS dorost sk.B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MAKA design Okresní přebor ml. přípravky sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OS přípravek st. sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A OS ml. žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci, sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci - sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Starší přípravka - sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár Agris cup 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.třída dorostu skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A II. třída OP starší přípravky skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladších žáků 5+1, sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KP žáků - starší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Elprom OP starších přípravek U11 - Přeloučsko 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek, skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Lion Sport Krajský přebor st. žáků - skupina B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7X Okresní soutěž III.třídy muži - VÝCHODxZÁPAD 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Hydraulika Vancl - OP mladší přípravka 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A BELSPORT OP dorost - nadstavba Jaro 2018 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A FUTURUM OP mladší žáci A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D KS dorostu U 19 - skupina o umístění 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KP U19 - nadstavba 2. o umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A BS REAL II. třída dorostu - OP 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3N IV. třída dospělých sk. 1 - 6 nadstavba 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.třída staršího dorostu - sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Městský přebor mladších žáků "B" 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci - sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KSD B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Český pohár 1. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka - o 1-8 místo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A ČEZ - KP mladšího dorostu 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5A Okresní pohár dospělých - FINÁLE 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Přeborník mladších žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OP starších žáků - nadstavba 1-4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OS Starší žáci 7+1 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B FOTBALservis.cz mladší žáci sk. B - Finálová část 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladších žáků B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A JAKO - Okresní přebor starších přípravek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2F SELECT - OP - mladší žáci - FINÁLE 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C Okresní přebor starší žáci skupina A (jaro) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A 24 M-3/A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. C Valašské Mez. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4B Divize B ženy Čechy 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2E MSDD-E ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B ČLD U 19 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Mladší žáci 1+7 - AGROTIP JOHN DEERE 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Krajská soutěž dorost sk. A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP - PM 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP - PS 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1A KP ženy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B NEPAMO Okresní přebor ml. přípravka sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OS přípravek ml. sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Okresní pohár-VEGA CUP 21 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP starší žáci, sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci - sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka - sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.třída dorostu skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B II. třída OP starší přípravky skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor,skupina A starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 5+1 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KP žáků - mladší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Palent Zenpro OP mladších přípravek U9 - Holicko 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek, skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Lion Sport Krajský přebor ml. žáků - skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 7+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A JAKO - OS mladší přípravka 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B BELSPORT OP dorost - nadstavba o 5. - 7. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B FUTURUM OP mladší žáci B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C KP U19 - nadstavba 3. o umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3P IV. třída dospělých sk. 13-18 - nadstavba 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3O IV. třída dospělých sk. 7-12 - nadstavba 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.třída staršího dorostu - sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek "B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Městský přebor mladších žáků "C" - finále 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D OPMŽ - sk.B o 5.- 8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OPMŽ - sk.B o 1.- 4.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C KSD C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6A Český pohár 2. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Starší přípravka o 9-16 místo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A ČEZ - I.A dorostu sk. "A" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Okresní pohár dospělých - SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B III. třída mladších žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B OP starších žáků - nadstavba 5-7 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Starší přípravka A - podzim 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár dospělí OFS Kutná Hora 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2I Okresní soutěž starších přípravek sk. A - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár - OFS Beroun - 1. okresní kolo 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D Okresní přebor starší žáci skupina B (jaro) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5B 25 M-3/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2J Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. D Velké Meziřičí 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4C Divize C ženy Čechy 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A MSŽL U 15 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2B ČLD U 17 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A MěS starší žáci (6+1) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Mladší žáci 1+5 - ZELENÝ PAŽIT 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C Finále OP starší přípravky 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B Krajská soutěž dorost sk. B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KP starší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C NEPAMO Okresní přebor ml. přípravka sk. C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OS přípravek ml. sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP st. přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci, sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka - sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C I.třída dorostu skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C II. třída OP starší přípravky skupina C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor,skupina B starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky 4+1 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.třída žáků, sk. A - starší 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Gasco OP mladších přípravek U9 - Přeloučsko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár FAČR - okresní kolo 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Lion Sport Krajský přebor ml. žáků - skupina B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 7+1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Závěrečný turnaj žáků 7+1 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A BELSPORT OP starší přípravka A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1B KP mladšího dorostu U 17 - dohrávka jaro 2018 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A KP U17 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A DATALIFE Krajský přebor starších žáků- sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Městský přebor mladších žáků "D" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4I MP jaro - turnaj č.9.2. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6O SP jaro - turnaj č.9.2. Hrádek 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4A OPPM A Prima jaro 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B ČEZ - I.A dorostu sk."B" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Okresní pohár dospělých - 2. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Přeborník starší přípravky 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků - skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka B - podzim 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2J Okresní soutěž starších přípravek sk. B - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár - OFS Beroun - 2. okresní kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladší žáci skupina A (jaro) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.A třída dorostu skupina A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5C 26 M-3/C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2K Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. E Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4D Divize D ženy Čechy 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A MSŽL U 14 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3A ČDD U 19 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka 1+5 sk.A - STROJÍRNA Vehovský 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starší žáci 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KP mladší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1D předkolo okresního poháru muži 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP ml. přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP st.přípravka, sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A III. tř. starší přípravka - sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravka - sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor,skupina C starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starší přípravky 5+1, sk. A - Jaro 2018 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I. třída žáků, sk. A - mladší . 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
X1A Porter okresní přebor - veteráni nad 40 let 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F Okresní přebor starších přípravek-finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár hejtmana - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 5+1 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B BELSPORT OP starší přípravka B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1C Krajský přebor MD U 17 - finálová skupina 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1O BS REAL II. třída SŽ - OP - nadstavba 5-7 místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1N BS REAL II. třída SŽ - OP - nadstavba 1-4 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A BS REAL II. třída SŽ - OP - základní část 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A DATALIFE Krajský přebor mladších žáků- sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Městský přebor starších přípravek 5+1 "A" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4M MP jaro - turnaj č.9.1. Chanovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4J MP jaro - turnaj č.9.3. Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A MP - turnaj č.2.1. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6P SP jaro - turnaj č.9.3. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6N SP jaro - turnaj č.9.1. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4B OPPM B Prima jaro 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C ČEZ - I.A dorostu sk. "C" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OP starší přípravky B - jaro 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků - skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka C- podzim 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2K Okresní soutěž starších přípravek sk. C - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár - OFS Beroun - 3. okresní kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Okresní přebor mladší žáci skupina B (jaro) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.A třída dorostu skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1D 27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1A 27 - L/A - LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2L Ondrášovka Cup U 9 předkolo sk. F Praha-Braník 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1M 1.liga dorostenek - mistr 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1J MSŽD-U 15 sk. D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3A ČDD U 17 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A MěP mladší žáci (7+1) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka 1+5 sk.B - STROJÍRNA Vehovský 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladší žáci 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A KS starší žáci sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1E osmifinále okresního poháru muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OS st. přípravka sk. A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP ml.přípravka, sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B III. tř. starší přípravka - sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Mladší přípravka - sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor žáků mladší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D II. třída OP starší přípravky skupina D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor,skupina A mladší přípravka 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP starší přípravky 5+1, sk. B - Jaro 2018 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.třída žáků, sk. B - starší 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladších přípravek-finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Pohár hejtmana - 2. kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky 4+1 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C BELSPORT OP starší přípravka C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1D Krajský přebor MD U 17 - skupina o umístění 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KP U15 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A BS REAL II. třída mladších žáků - OP 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B DATALIFE Krajský přebor starších žáků- sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Městský přebor starších přípravek 5+1 "B" - finále 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4K MP jaro - turnaj č.9.4. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B MP - turnaj č.2.2. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6Q SP jaro - turnaj č.10.1. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A KSŽ A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4C OPPM C Prima jaro 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A ČEZ - KP starších žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C OP starší přípravky C - jaro 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladších žáků - skupina C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka A - okresní přebor jaro 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Pohár st. žáci sk. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2L Okresní soutěž starších přípravek sk. D - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Pohár - OFS Beroun - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní přebor st. přípravka Ferdináda A (jaro) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C I.A třída dorostu skupina C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1E 28 - 2.LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1B 28 - L/B - LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2M Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1B 1.liga dorostenek baráž 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2J MSŽD-U 14 sk. D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3B ČDD U 19 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka 1+5 sk.C - STROJÍRNA Vehovský 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A KS mladší žáci sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1G čtvrtfinále okresního poháru 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OS st. přípravka sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP st.přípravka, sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C III. tř. starší přípravka - sk. C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1M Mini přípravka 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.třída starších žáků skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A II. třída OP mladší přípravky 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor,skupina B mladší přípravka 4+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP mladší přípravky 4+1, sk. A - Jaro 2018 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B I. třída žáků, sk. B - mladší 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1P Ondrášovka Cup starších žáků - 1. kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A MINIpřípravka 3+0 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A BD GROUP OP mladší přípravka 30 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KP U13 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B DATALIFE Krajský přebor mladších žáků- sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A Baráže 2018 A 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Městský přebor starších přípravek 5+1 "C" 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4L MP jaro - turnaj č.10.1. K.Hory 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C MP - turnaj č.2.3. Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6R SP jaro - turnaj č.10.2. Mochtín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B KSŽ B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A ČEZ - KP mladších žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D OP starší přípravky D - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F OP mladších žáků - finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka B okresní soutěž - jaro 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B Pohár st. žáci sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2M Okresní soutěž starších přípravek sk. E - jaro 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5F Pohár - OFS Beroun - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Okresní přebor st. přípravka Ferdináda B (jaro) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D I.A třída dorostu skupina D 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1F 29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y1C 29 - L/C - LIGA GENTLEMANŮ 40+ 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. A Strakonice 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1A 1.liga dorostenek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3B ČDD U 17 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1T MěP TOP U11 (5+1) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Starší přípravka 1+5 sk.D - STROJÍRNA Vehovský 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OSP - B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OSP - A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B KS starší žáci sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1I Semifinále okresního poháru 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OS ml. přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP ml.přípravka, sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.třída starších žáků skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor,skupina C mladší přípravka 4+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D OP mladší přípravky 4+1, sk. B - Jaro 2018 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KP přípravek - starší 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2P Ondrášovka Cup starších žáků - 2. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní Pohár FAČR muži - čtvrtfinále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A BELSPORT OP starší přípravka finále A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B DAHASL KP starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2018 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I.A třída U13 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5C Baráže 2018 B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Městský přebor starších přípravek 7+1 "A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4N MP jaro - turnaj č.10.2. Kolinec 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D MP - turnaj č.2.4. Železná Ruda 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6S SP jaro - turnaj č.10.3 Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A ČEZ - I. A tř. starších žáků sk."A" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Přeborník mladší přípravky 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek - skupina A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka C okresní soutěž - jaro 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Pohár st. přípravky sk. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I Okresní soutěž mladších přípravek sk. A - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F Okresní přebor st. přípravka Ferdináda C (jaro) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A 31 PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. B Hranice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2V 2.liga dorostenek - baráž 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1S MSŽD-U 15 sk. E 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3C ČDD U 19 C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípr. 1+4 sk.A - AVAPO realitní kancelář 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C OSP - C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B KS mladší žáci sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1F Finále okresního poháru 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OS ml. přípravka sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP st.přípravka, sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A III. tř. mladší přípravka - sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C I.třída starších žáků skupina C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár OFS,skupina A muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A KP přípravek - mladší 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Krajský přebor starších přípravek - A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Okresní Pohár FAČR muži - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C DAHASL KP SŽ U 15 - finálová skupina 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár Libereckého KFS - předkolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H BAXI JG OP (liga) st. přípravek -sk."H"-semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Krajský přebor starších přípravek 2007 (satelit) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Městský přebor starších přípravek 7+1 "B" - finále 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4O MP jaro - turnaj č.10.3. Křenice 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A MP - turnaj č.3.1. Hrádek 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6T SP jaro - turnaj č.10.4. Janovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ČEZ - I. A tř. mladších žáků sk."A" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OP mladší přípravky B - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starších přípravek - skupina B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka A - podzim 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Pohár st. přípravky sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2J Okresní soutěž mladších přípravek sk. B - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G Okresní přebor mladší přípravka skupina A (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A 32 D-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.C Hlinsko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2U 2.liga dorostenek - umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2S MSŽD-U 14 sk. E 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3C ČDD U 17 C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A MěS U11 (5+1) sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka 1+4 sk.B - ARGOS ELEKTRO 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár OFS muži - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KS starší přípravky sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Kinderwelt Okresní přebor mladších přípravek 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B III. tř. mladší přípravka - sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I.třída mladších žáků skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Pohár OFS,skupina B muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1E KP SŽ - nadstavba 1.-6. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Krajský přebor starších přípravek - B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Okresní Pohár FAČR muži - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D DAHASL KP SŽ U 15 - skupina o umístění 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1P Pohár Libereckého KFS I. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1I BAXI JG OP (liga) st. přípravek -sk."I"-semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Krajský přebor starších přípravek 2008 (satelit) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Městský přebor starších přípravek 7+1 "C" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4P MP jaro - turnaj č.10.4. SK Klatovy B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B MP - turnaj č.3.2. Luby B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6U SP jaro - turnaj č.11.1. Dlouhá Ves 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B ČEZ - I. A tř. starších žáků sk."B" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C OP mladší přípravky C - jaro 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP mladší přípravky sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP mladší přípravky sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravky sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OP starších přípravek B - nadstavba 1-4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka B - podzim 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Pohár st. přípravky semifinále + finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2K Okresní soutěž mladších přípravek sk. C - jaro 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H Okresní přebor mladší přípravka skupina B (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Krajský přebor starších žáků skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A 41 EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.D Čáslav 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2A 2.liga dorostenky Čechy 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1J SpSM-U 13 JIH 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A ČLŽ U 15 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3Z Pohár - MUŽI: "O POHÁR MĚSTA OPAVY" 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Pohár OFS muži - 2. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A KS mladší přípravky sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D STARNET Okresní přebor žáků 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C III. tř. mladší přípravka - sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B I.třída mladších žáků skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár OFS,skupina C muži 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E KP MŽ - nadstavba 1.-6. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Krajská soutěž starších přípravek 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Baráž o OP 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A AT Consult KS starších žáků U 15 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1Q Pohár Libereckého KFS II. kolo 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1J BAXI JG OP (liga) st. přípravek-sk."J" 9.-12.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Krajský přebor mladších přípravek 2009 (satelit) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Městský přebor mladších přípravek "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4R MP jaro - turnaj č.11.1. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C MP - turnaj č.3.3. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6V SP jaro - turnaj č.11.2. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B ČEZ - I. A tř. mladších žáků sk."B" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B OP starších přípravek B - nadstavba 5-8 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Mladší přípravka A okresní přebor - jaro 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A Pohár st. žáci - semifinále, finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2L Okresní soutěž mladších přípravek sk. D - jaro 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I Okresní přebor mladší přípravka skupina C (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Krajský přebor mladších žáků skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2A 42 MD-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N3U 1.liga starších žákyň Čechy - nadstavba umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N3P 1.liga starších žákyň Čechy - nadstavba postup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2J SpSM-U 12 JIH 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A ČLŽ U 14 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B MěS U11 (5+1) sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3Z Pohár - DOROST: "O POHÁR MĚSTA OPAVY" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Pohár OFS muži - čtvrtfinále 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KS starší přípravky sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2E STARNET Okresní soutěž žáků skupina A - JARO 2018 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
X1A Old Boys 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C I.třída mladších žáků skupina C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4A Pohár OFS,skupina A mladší dorost 7+1 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D KP SŽ - nadstavba 7.-12. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Krajský přebor mladších přípravek - A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1K BAXI OP (liga) st. přípravek-sk."K" 13.-16.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Krajský přebor mladších přípravek 2010 (satelit) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Městský přebor mladších přípravek "B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4S MP jaro - turnaj č.11.2. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D MP - turnaj č.3.4. Kolinec 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6W SP jaro - turnaj č.11.3. Švihov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A ČEZ KP starších přípravek 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP starší žáci sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor starších přípravek - skupina C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B Mladší přípravka B okresní soutěž - jaro 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2M Okresní soutěž mladších přípravek sk. E - jaro 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J Okresní přebor mladší přípravka skupina D (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.A třída žáků skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4A 43 MD-2/A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk.F Roudnice n. L. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N4B 1.liga mladších žákyň Čechy - nadstavba B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N4A 1.liga mladších žákyň Čechy - nadstavba A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1S SpSM-U 13 SEVER 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A ČDŽ U 15 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár mužů 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1T OP starší žáci - o titul 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Pohár OFS muži - semifinále 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B KS mladší přípravky sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7A Superpohár OFS Přerov 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2F STARNET Okresní soutěž žáků skupina B - JARO 2018 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár 1. předkolo 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4D Krajský pohár JmKFS 1. předkolo 55 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4B Pohár OFS,skupina B mladší dorost 7+1 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1G KP MŽ - nadstavba 7.-12. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Krajský přebor mladších přípravek - B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1L BAXI OP (liga) st. přípravek-sk."L" 17.-20.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár dospělých ÚKFS 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Městský přebor mladších přípravek "C" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4T MP jaro - turnaj č.11.3. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4A MP - turnaj č.4.1. Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6X SP jaro - turnaj č.12.1. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A ČEZ - KP mladších přípravek 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní přebor starších přípravek - skupina D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Předpřípravka sk.B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Předpřípravka sk.A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.B (týmy volno) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K Okresní přebor mladší přípravka skupina E (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.A třída žáků skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk. A Vodňany 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1A 1.liga starších žákyň Čechy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2S SpSM-U 12 SEVER 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ČDŽ U 14 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C MěS U11 (5+1) sk. C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1U OP st.žáci - nadstavba A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Pohár OFS muži - finále 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A 1. kolo Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7B Pohár Lionsport 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Okresní přebor mladších žáků 7+1 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Okresní pohár 1. kolo 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4E Krajský pohár JmKFS 2. předkolo 55 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4A Pohár OFS,skupina A starší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A JEŽEK CUP 2017/2018, 1.kolo 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Krajská soutěž mladších přípravek 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Krajský přebor U11 - turnaje 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1M BAXI OP (liga) st. přípravek-sk."M" 21.-24.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E6A O pohár hejtmana starších žáků 2017/2018 30 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Městský přebor mladších přípravek "D" - finále 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4U MP jaro - turnaj č.11.4. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4B MP - turnaj č.4.2. Hrádek A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6Y SP jaro - turnaj č.12.2. Klatovy 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F OP starších přípravek - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E O pohár starosty města Poděbrady - ml. přípravka 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1L Okresní přebor mladší přípravka skupina F (jaro) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A AGRO CS Pohár SKFS - předkolo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A 51 PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk. B Hranice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2A 1.liga mladších žákyň Čechy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4E MSDŽ - A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B ČDŽ U 15 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1V OP st.žáci - nadstavba B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - předkolo 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B 2. kolo Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7C Pohár FAČR - Okresní kolo OFS Přerov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2E Okresní soutěž mladších žáků skupina A - JARO 2018 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Okresní pohár 2. kolo 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5E Krajský pohár JmKFS 1. kolo 55 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4B Pohár OFS,skupina B starší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A JEŽEK CUP 2017/2018, 2. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D ČP KP mladších žáků U 13 - finále, jaro 2018 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KP U11 podzim 26 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1O BAXI OP (liga) st. přípravek - sk. "O" - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1N BAXI OP (liga) st. přípravek-sk."N" 25.-28.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6A O pohár hejtmana mladších žáků 2017/2018 33 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Městský přebor mladších přípravek "E" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4V MP jaro - turnaj č.12.1. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4C MP - turnaj č.4.3. Kašp. Hory 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6Z SP jaro - turnaj č.12.3. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravky sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek - skupina A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F O pohár starosty města Nymburk 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorost (podzim) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B AGRO CS Pohár SKFS - 1. kolo 64 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A 52 SŽ-1.A/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.C Prusinovice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1B 1.liga starších žákyň Morava 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4F MSDŽ - B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B ČDŽ U 14 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1T MěP TOP U9 (4+1) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - 1.kolo 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Čtvrtfinále Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Osmifinále Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2F Okresní soutěž mladších žáků skupina B - JARO 2018 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B Okresní pohár semifinále 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z6E Krajský pohár - 2. kolo 55 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4C Pohár OFS,skupina C starší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A JEŽEK CUP 2017/2018 - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E ČP KP mladších žáků U 13 - skupina E, jaro 2018 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1P BAXI OP (liga) st.přípravek - sk. "P" - o 5.-8.mís 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "A" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Městský přebor mladších přípravek "F" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4W MP jaro - turnaj č.12.2. Železná Ruda 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4D MP - turnaj č.4.4. Klatovy 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7I SP jaro - turnaj č.12.4. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravky sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek - skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci skupina A (podzim) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C AGRO CS Pohár SKFS - 2. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B 53 SŽ-1.A/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.D Ivančice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2B 1.liga mladších žákyň Morava 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4G MSDŽ - C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C ČDŽ U 15 C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3C Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - Semifinále 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Semifinále Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Kinderwelt Okresní přebor starších přípravek 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP st. žáci 1-4 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7F Krajský pohár JmKFS - semifinále 56 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7E Krajský pohár JmKFS - čtvrtfinále 55 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A Pohár OFS,skupina A mladší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4H Krajský pohár starších žáků - 1. kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2018 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "B" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A SELECT - Městský přebor předpřípravek 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5A MP - turnaj č.5.1. Luby A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4X MP jaro - turnaj č.12.3. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7J SP jaro - turnaj č.13.1. Měčín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starší přípravky sk. C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor mladších přípravek - skupina C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Okresní přebor starší žáci skupina B (podzim) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A 54 SŽ-2/A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3E Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.E Hlinsko 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1C 2.liga starších žákyň Čechy 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2B 2. liga dorostenek Morava 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C ČDŽ U 14 C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A MěS U9 (4+1) sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3D Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - Finále 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F Finále Pohár hejtmana Zlínského kraje 43 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F Kinderwelt Okresní soutěž přípravek sk. A JARO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C OP st. žáci 5-8 místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7G Krajský pohár JmKFS - finále 56 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B Pohár OFS,skupina B mladší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4E Krajský pohár starších žáků - 2. kolo 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "C" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5B MP - turnaj č.5.2. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4Y MP jaro - turnaj č.12.4. Kolinec 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7K SP jaro - turnaj č.13.2. Strážov 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP starší přípravky sk. D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor mladších přípravek - skupina D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci skupina A (podzim) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B 55 SŽ-2/B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F Ondrášovka Cup U 11 předkolo Praha-Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A ČLŽ U 13 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci sk.A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1B KP ženy - play off 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Kinderwelt Okresní soutěž přípravek sk. B JARO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3C Okresní pohár - finále 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Pohár OFS,semifinále muži 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4E Krajský pohár SŽ - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "D" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5M MP jaro - turnaj č.13.1. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5C MP - turnaj č.5.3. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7L SP jaro - turnaj č.13.3. Plánice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Okresní přebor mladších přípravek - skupina E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladší žáci skupina B (podzim) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A 61 PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3G Ondrášovka Cup U 11 předkolo sk.G Roudnice n.L. 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L4B 3. liga dorostenek Morava 5+1 sk. A 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L4B 3. liga dorostenek Morava 5+1 sk. B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L4B 3. liga dorostenek Morava 5+1 sk. C 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A ČLŽ U 12 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B MěS U9 (4+1) sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP starší žáci sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1C KP ženy - play out 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A SPORTIKA Okresní přebor dorostu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Finále o přeborníka - ml. žáci 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4D Pohár OFS,semifinále starší žáci 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A JEŽEK CUP 2017/2018 - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "E" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5N MP jaro - turnaj č.13.2. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5D MP - turnaj č.5.4. Kašperské Hory 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7M SP jaro - turnaj č.14.1. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladších přípravek - skupina F 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor st. přípravka Ferdináda A (podzim) 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A 62 MŽ-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. A Praha-Braník 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B ČLŽ U 13 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B SPORTIKA Okresní soutěž dorostu - o umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4C Pohár OFS,o 1.místo mladší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4F Krajský pohár SŽ - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "F" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6A MP - turnaj č.6.1. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5O MP jaro - turnaj č.13.3. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7N SP jaro - turnaj č.14.2. Luby 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G Okresní přebor mladších přípravek - skupina G 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor st. přípravka Ferdináda B (podzim) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B 63 MŽ-1/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. B Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Starší přípravka 1 - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B ČLŽ U 12 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4D Pohár OFS,o 3.místo mladší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - finále 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G BAXI JG OP (liga) starších přípravek - sk. "G" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6B MP - turnaj č.6.2. Chanovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5P MP jaro - turnaj č.13.4. Kašperské Hory 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7O SP jaro - turnaj č.14.3. Janovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H OP mladších přípravek - finálová skupina A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor st. přípravka Ferdináda C (podzim) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A 64 MŽ-2/A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4C Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. C Uničov 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka 2 - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3C ČLŽ U 13 C 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A POHÁR MěFS muži sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4E Pohár OFS,o 5.místo mladší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina F 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6C MP - turnaj č.6.3. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5Q MP jaro - turnaj č.14.1. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7P SP jaro - turnaj č.14.4. Klatovy 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I OP mladších přípravek - finálová skupina B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B 65 MŽ-2/B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4D Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk.D Ždírec n. D. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka 3 - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C ČLŽ U 12 C 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B POHÁR MěFS muži sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C Okresní přebor,skupina o 1.-8.místo,starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina G 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6D MP - turnaj č.6.4. Hrádek B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5R MP jaro - turnaj č.14.2. Hrádek B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7Q SP jaro - turnaj č.15.1. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J OP mladších přípravek - finále 1-4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C 66 MŽ-2/C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4E Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. E Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Přípravky finále nadstavba 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Přípravky finále nadstavba umístění 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3D ČLŽ U 13 D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3F POHÁR MěFS muži - Finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D Okresní přebor,skupina o 9.-16.místo,starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H APFREIGHT KP starších přípravek U 11 - skupina H 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2G Okresní pohár st. přípravek - sk. "G" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7A MP - turnaj č.7.1. Strážov 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5S MP jaro - turnaj č.14.3. Bolešiny 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7R SP jaro - turnaj č.15.2. Švihov 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K OP mladších přípravek - finále 5-8 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D 67 MŽ-2/D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4F Ondrášovka Cup U 12 předkolo sk. F Roudnice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár FAČR žen 1.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D ČLŽ U 12 D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3U POHÁR MěFS muži - O umístění 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4C Pohár OFS,o 1.místo mladší dorost 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2H Okresní pohár st. přípravek - sk. "H" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7B MP - turnaj č.7.2. Kolinec 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5T MP jaro - turnaj č.14.4. Chanovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7S SP jaro - turnaj č.15.3. Mochtín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3E 68 MŽ-2/E 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4G Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. A Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár FAČR žen 2.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A MOL CUP 78 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A OZL POHÁR starší dorost sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4D Pohár OFS,o 3.místo mladší dorost 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2M Okresní pohár st. přípravek - sk. "M" - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2I Okr. pohár st. přípravek - sk. "I" - o 9.-12.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7C MP - turnaj č.7.3. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5U MP jaro - turnaj č.15.1. Železná Ruda 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7W SP jaro - turnaj č.16.1. Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A G3A 2007 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4H Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. B Uničov 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Pohár FAČR žen 3.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B MOL CUP - 1.kolo 86 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4E Pohár OFS,o 5.místo mladší dorost 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2N Okr. pohár st. přípravek - sk. "N" - o 5.-8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2J Okr. pohár st. přípravek - sk."J" - o 13.-16.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7D MP - turnaj č.7.4. Luby A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5V MP jaro - turnaj č.15.2. Klatovy 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7X SP jaro - turnaj č.16.2. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B G3B 2008 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4I Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk. C Čáslav 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C MOL CUP - 2.kolo 54 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B OZL POHÁR starší dorost sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D OP,skupina o 1.-8.místo mladší přípravka 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D SKALIČAN KP mladších přípravek - skupina D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2K Okr. pohár st. přípravek - sk."K" - o 17.-20.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7E MP - turnaj č.8.1. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5W MP jaro - turnaj č.15.3. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7Y SP jaro - turnaj č.16.3. Bolešiny 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka skupina A (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C G3C 2007 (2HP) (4KOL.) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4J Ondrášovka Cup U 13 předkolo sk.D Roudnice n.L. 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5A Pohár FAČR žen čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D MOL CUP - 3.kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2U OZL POHÁR starší dorost - O umístění 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E OP,skupina o 9.-15.místo mladší přípravka 4+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár hejtmana mužů - předkolo 50 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2L Okr. pohár st. přípravek - sk."L" - o 21.-23.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7F MP - turnaj č.8.2. Křenice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5X MP jaro - turnaj č.15.4. Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7Z SP jaro - turnaj č.16.4. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravka skupina B (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D G3D 2008 (2HP) (4KOL.) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A Ondrášévka cup U 8 kvalifikace A , Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E MOL CUP - 4.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A OZL POHÁR starší žáci sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F OP,skupina o 16.-22.místo mladší přípravka 4+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Pohár hejtmana mužů - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Okresní pohár starších přípravek - sk. "A" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7G MP - turnaj č.8.3. Horažďovice B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6W MP jaro - turnaj č.16.1. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor mladší přípravka skupina C (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3E G3E (2HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B Ondrášovka cup U 8, kvalifikace B , Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z6A Pohár FAČR žen semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár FAČR žen předkolo 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F MOL Cup - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP,skupina o 1.-7.místo starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár hejtmana mužů - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Okresní pohár starších přípravek - sk. "B" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7H MP - turnaj č.8.4. Nýrsko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6X MP jaro - turnaj č.16.2. Pačejov 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor mladší přípravka skupina D (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F G3F (2HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C Ondrášovka cup U 8, kvalifikace C , Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7A Pohár FAČR žen finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1G MOL Cup - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B OZL POHÁR starší žáci sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E OP,skupina o 8.-14.místo starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Pohár hejtmana mužů - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Okresní pohár starších přípravek - sk. "C" 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6Y MP jaro - turnaj č.16.3. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A SP - turnaj č.1.1. Dlouhá Ves 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár 2017/2018 26 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Okresní přebor mladší přípravka skupina E (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3G G3G (1HP) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D Ondrášovka cup U 8, kvalifikace D , Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1H MOL Cup - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3U OZL POHÁR starší žáci - O umístění 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F OP,skupina o 15.-21.místo starší přípravka 5+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Pohár hejtmana mužů - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Okresní pohár starších přípravek - sk. "D" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6Z MP jaro - turnaj č.16.4. Křenice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B SP - turnaj č.1.2. Janovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladší přípravka skupina F (podzim) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3H G3H (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3E Ondrášovka cup U 8, kvalifikace E, Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C ČLD U 19 BARÁŽ 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A OZL POHÁR mladší žáci sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4E Pohár OFS,finále starší žáci 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4F Pohár hejtmana mužů - finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Okresní pohár starších přípravek - sk. "E" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C SP - turnaj č.1.3. TJ Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3I G3I (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F Ondrášovka cup U 8, kvalifikace F, Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B ČLŽ U 15 BARÁŽ 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Pohár OFS,finále muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1A Mezioblastní přebor mladších žákyň U 13 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F Okresní pohár starších přípravek - sk. "F" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D SP - turnaj č.1.4. Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3J G3J (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3G Ondrášovka Cup U 9 kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L4A Baráž 1 - 2 .liga dorostenek 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2B 2.liga dorostenek - baráž Čechy + Morava 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B OZL POHÁR mladší žáci sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Kvalifikace mužů o III.třídu,skupina A 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3A JUTAGRASS Pohár dorostu U 19 - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A SP - turnaj č.2.1. Plánice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3K G3K (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3H Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace B Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K1A Pohár dorostenek 1.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3U OZL POHÁR mladší žáci - O umístění 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D Kvalifikace mužů o III.třídu,skupina B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3B JUTAGRASS Pohár dorostu U 19 - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C SP - turnaj č.2.3. Švihov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B SP - turnaj č.2.2. Mochtín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3L G3L (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3I Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace C Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K2A Pohár dorostenek čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A OZL POHÁR MINI sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2A Pohár mladšího dorostu - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E OP (liga) ml. přípravek - sk. "E" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A SP - turnaj č.3.1. Luby A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A H3A 2009 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3O Ondrášévka Cup U 9 kvalifikace D Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K3A Pohár dorostenek semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A Pohár starších žáků U 15 - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F OP (liga) ml. přípravek - sk. "F" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B SP - turnaj č.3.2. Klatovy B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B H3B 2010 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3K Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace E Tábor 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K4A Pohár dorostenek finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B OZL POHÁR MINI sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B Pohár starších žáků U 15 - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G OP (liga) ml. přípravek - sk. "G" - o 9.-12.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C SP - turnaj č.3.3. Horažďovice B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C H3C 2009 (2HP) (4KOLO.) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3L Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace F Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4U OZL POHÁR MINI - O umístění 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H OP (liga) ml. přípravek - sk. "H" - o 13.-16.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D SP - turnaj č.3.4. Dlouhá Ves 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D H3D 2010 (2HP) (4KOLO) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3M Ondrášovka Cup U 9 , kvalifikace G Trutnov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N5B Finále mladších žákyň 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OPM 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I OP (liga) ml. přípravek - sk. "I" - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor (liga) mladších přípravek - sk. "A" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4A SP - turnaj č.4.1 Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3E H3E (2HP) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3N Ondrášovka Cup U 9, kvalifikace H Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N5A Finále starších žákyň 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J OP (liga) ml. přípravek - sk. "J" - o 5. - 8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor (liga) mladších přípravek - sk. "B" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4B SP - turnaj č.4.2. Luby B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP - st. přípravka - sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F H3F (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4A Ondrášovka Cup U 10, kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor (liga) mladších přípravek - sk. "C" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP - st. přípravka - sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3G H3G (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4B Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace B Frýdek-Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor (liga) mladších přípravek - sk. "D" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4C SP - turnaj č.4.3. Mochtín 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP - st. přípravka - sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3H H3H 1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4C Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace C Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5A SP - turnaj č.5.1. Hrádek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP - st. přípravka - sk. D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3I H3I (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4D Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace Vyškov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OPD 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5B SP - turnaj č.5.2. Švihov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E OP - st. přípravka - sk. E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3K H3K (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3J H3J (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4E Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OPŽA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E Okresní pohár ml. přípravek - sk. "E" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5C SP - turnaj č.5.3. Měčín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F OP - st. přípravka - sk. F 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3L H3L (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4F Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace F Nespeky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OPŽB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2F Okresní pohár ml. přípravek - sk. "F" - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5D SP - turnaj č.5.4. Klatovy B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3M H3M (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4G Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace G Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A MŽA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G Okr. pohár ml. přípravek - sk. "G" - o 9.-12.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6A SP - turnaj č.6.1 Luby B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4H Ondrášovka Cup U 10 kvalifikace H Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B MŽB 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H Okr. pohár ml. přípravek - sk."H" - o 13.-16.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6B SP - turnaj č.6.2 Strážov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4I Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Př1A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravky sk.A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Okresní pohár mladších přípravek - sk. "A" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4J Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace B Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Př1B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B Okresní pohár mladších přípravek - sk. "B" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6D SP - turnaj č.6.4. Měčín 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2G OP - JARO - st. přípravka - sk. G 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4K Ondrášovka Cup U 11, kvalifikace C Šumperk 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Př1C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravky sk.B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C Okresní pohár mladších přípravek - sk. "C" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7A SP - turnaj č.7.1. TJ Sušice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2H OP - JARO - st. přípravka - sk. H 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4L Ondrášovka Cup u 11 ,kvalif. D Starý Lískovec 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Př1D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starší přípravky sk.C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D Okresní pohár mladších přípravek - sk. "D" 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7B SP - turnaj č.7.2. Luby B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2I OP - JARO - st. přípravka - sk. I 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4M Ondrášovka Cup U 11 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I Okresní pohár ml. přípravek - sk. "I" - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7C SP - turnaj č.7.3. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2J OP - JARO - st. přípravka - sk. J 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4N Ondrášovka Cup U 11 ,kvalifikace F Praha Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2J Okr. pohár ml. přípravek - sk. "J" - o 5.-8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7D SP - turnaj č.7.4. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2K OP - JARO - st. přípravka - sk. K 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4O Ondrášovka Cup U 11 ,kvalifikace G Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7E SP - turnaj č.8.1. Hrádek 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4P Ondrášovka Cup U 11 ,kvalif. H Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7F SP - turnaj č.8.2. Janovice 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A Ondrášovka Cup U 12 , kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7G SP - turnaj č.8.3. Mochtín 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5B Ondrášovka Cup U 12, kvalifikace B Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7H SP - turnaj č.8.4. Bolešiny 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5C Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace C Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C MP - turnaj č.1.3. Křenice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5D Ondrášovka Cup U 12 , kvalifikace D Vyškov 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MP - turnaj č.1.1. Horažďovice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP - ml. přípravka - sk. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5E Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP - ml. přípravka - sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5F Ondrášovka Cup U 12 kvalif. F Hradec.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B MP - turnaj č.1.2. Chanovice 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP - ml. přípravka - sk. C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5G Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace G Souš-Most 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D MP - turnaj č.1.4. Pačejov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D OP - ml. přípravka - sk. D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5H Ondrášovka Cup U 12 kvalifikace H Braník 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F Finále OP mladších žáků o 1.-2.místo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E OP - ml. přípravka - sk. E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5I Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace A Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5J Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace B Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5K Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace C Vítkovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5L Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace D Šumperk 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5M Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace E Havlíčkův Brod 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5N Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace F Vysoké Mýto 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2F OP - JARO - ml. přípravka - sk. F 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5O Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace G Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G OP - JARO - ml. přípravka - sk. G 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5P Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace H Braník 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H OP - JARO - ml. přípravka - sk. H 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5Q Ondrášovka Cup U 13 kvalifikace I , Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I OP - JARO - ml. přípravka - sk. I 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6E Ondrášovka U13 finále sk. A Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6F Ondrášovka U 13 finále sk.B Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6G Ondrášovka U13 finále sk. C Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6H Ondrášovka U13 finále sk.D Rokycany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6A Ondrášovka U 12 fin. sk.A Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6B Ondrášovka U12 finále sk.B Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6C Ondrášovka U12 finále sk.C Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6D Ondrášovka U12 finále sk. D Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6E Ondrášovka U11 finále sk. A Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6F Ondrášovka U11 finále sk. B Č.Budějovice 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6G Ondrášovka U11 finále sk. C Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6H Ondrášovka U11 finále sk. D Č.Budějovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6A Ondrášovka U10 finále sk. A Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6B Ondrášovka U10 finále sk. B Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6C Ondrášovka U10 finále sk. C Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6D Ondrášovka U10 finále sk. D Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7Y Škola rozhodčích - TEST 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6E Ondrášovka U9 finále sk. A H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI(1.KOLO) 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6F Ondrášovka U9 finále sk. B H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (2.KOLO) 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6G Ondrášovka U9 finále sk. C H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (3.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6H Ondrášovka U9 finále sk. D H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (ČTVRTFINÁLE) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6A Ondrášovka U8 finále sk. A Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (SEMIFINÁLE) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6B Ondrášovka U8 finále sk. B Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6C Ondrášovka U8 finále sk. C Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6D Ondrášovka U8 finále sk. D Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7C Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7B Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7A Ondrášovka finále II U13 - Rokycany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7C Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7B Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7A Ondrášovka finále II U 11 Č.Budějovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7D Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7E Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7F Ondrášovka finále II U 12 Vysoké Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7D Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7E Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7F Ondrášovka finále II U 10 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7C Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7B Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7A Ondrášovka finále II U 9 H.Králové 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7D Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7E Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7F Ondrášovka finále II U 8 Spartak Příbram 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž mužů 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2B POHÁR DOROST (1.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2C POHÁR DOROST - ČTVRTFINÁLE 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2E POHÁR DOROST FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2D POHÁR DOROST SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Okresní pohár mužů 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A POHÁR ŽÁCI (1.KOLO) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B POHÁR ŽÁCI (2.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3D POHÁR ŽÁCI - ČTVRTFINÁLE 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3F POHÁR ŽÁCI FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3E POHÁR ŽÁCI SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2H SMOOS Okresní soutěž mužů sk. A - NÁDSTAVBA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2I MAX SERVIS - Okresní soutěž mužů sk. B - NÁDSTAVBA 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1M LEŽÁKOVA autoškola OP ml. žáci sk. A -NÁDSTAVBA 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1N LEŽÁKOVA autoškola OP ml. žáci sk. B - NÁDSTAVBA 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor st. žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Okresní přebor st. žáků 6+1 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1V OP mladších žáků 2005 - 1.finále 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1T OP mladších žáků 2005 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1O OP mladších žáků 2005 - 2.finále 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5C Zimní liga MLŽ - FINÁLE PLAY OFF 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A Zimní liga MLŽ - FINÁLE sk.A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5B Zimní liga MLŽ - FINÁLE sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A Zimní liga Ladi Štěpána sk.A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B Zimní liga Ladi Štěpána sk.B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C Zimní liga Ladi Štěpána sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OS mladší přípravka sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OS mladší přípravka sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OS starší přípravka sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OS starší přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2D OS žáků sk. D - umístění 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C OS žáků sk. C - finálová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B OS žáci sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OS žáci sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1H Semifinále poháru 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1G Finále okresního poháru 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1F Čtvrtfinále Poháru 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1E Osmifinále Poháru 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP Starší přípravka sk.D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starších přípravek - skupina C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravka skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Pohár OFS Karviná žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Pohár OFS Karviná 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A Miniturnaj ml. žáků 16.9. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3F Miniturnaj ml. žáci 1.10. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1U OP ml. žáci Brušpersko 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1P OP ml. žáci Třinecko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1I Miniturnaj ml. žáci 7.4.2018 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H Miniturnaj ml. žáci 14.10. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F OP ml.žáci FM 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D Zimní liga Ladi Štěpána sk.D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I Mladší přípravka - finálový turnaj 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka - sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Starší přípravka - sk. o 13. místo 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka - sk. o 7. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Starší přípravka - finálová sk. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka - sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka - sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Mladší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Dorost 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4G Pohár OFS Kroměříž - finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C Pohár OFS - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Pohár OFS - 2. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Pohár OFS - 1. kolo 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Muži - III. tř., sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Muži - III. tř. sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Muži - OP 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár FAČR okresu Šumperk 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1N FINÁLE OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravka skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1T FINÁLE OP STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B MONTEG - OP starší přípravka skupina "B" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A 2K CONSULTING - OP starší přípravka skupina A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Sportcom SVEDEK - OP mladší žáci 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Parapety Sadil - OP starší žáci 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A B.H. OP dorost 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A SEFRAN - OP muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1X Finále mladších přípravek o přeborníka OFS Přerov 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1W Finále starších přípravek o přeborníka OFS Přerov 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1V Finále mladších žáků o přeborníka OFS Přerov 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1W Přebor OFS mladší přípravka - sk. JIH 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1V Přebor OFS mladší přípravka - sk. SEVER 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1Y Přebor OFS starší přípravka, sk. SEVER 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1X Přebor OFS starší přípravka, sk. JIH 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Přebor OFS mladší žáci 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Přebor OFS starší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6Z Okresní pohár Prostějovska 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída OFS, sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída OFS, sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Přebor OFS II. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP mladších přípravek - sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP mladších přípravek - sk.B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladších přípravek - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starších přípravek - sk.C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starších přípravek - sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starších přípravek - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.tř. mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1B Okresní přebor BAMBINY 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A Okresní přebor BAMBINY 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravka 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starší přípravka 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravka 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A SEVEN-K Okresní přebor mladších žáků 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A LION SPORT Okresní přebor starší žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D Finále okresního poháru 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Okresní pohár mužů - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A AXAM Okresní přebor mužů III. třídy 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A STAVONA Okresní přebor mužů II.třídy 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Žactvo U15 – Okresní přebor 8 + 1 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 8+1 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Pohár OFS Svitavy dospělých 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Omniasport okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Pohár hejtmana - 5. kolo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Pohár hejtmana - 4. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Pohár hejtmana - 3. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4P Ondrášovka Cup starších žáků - 4. kolo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3P Ondrášovka Cup starších žáků - 3. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B BELSPORT OP starší přípravka finále B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A Pohár L. Škorpila mladší žáci o 1. a 3. místo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B FUTURUM OP mladší žáci finále B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A FUTURUM OP mladší žáci finále A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Pohár Jaroslava Míchala starší žáci finále 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Mitsubishi Auto Junek Cup finále+3.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Mitsubishi Auto Junek Cup semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Mitsubishi Auto Junek Cup čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Mitsubishi Auto Junek Cup Osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Mitsubishi Auto Junek Cup 22 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravka B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravka 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek jaro 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starších přípravek jaro 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída dospělých SEVER 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída dospělých JIH 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor dospělých 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravky 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravky 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Nadstavba OP mladších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž III.třída 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Nadstavba 0P II.třída 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor II.třída 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1Z H1Z - Západ-ml.přípravky 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1V H1V - Východ-ml.přípravky 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B G2B-o 6-10 místo st.přípravky 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A G2A-o 1-5 místo st.přípravky 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A G1A - starší přípravky 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A F1A - mladší žáci 7+1 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A E1A - starší žáci 8+1 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A C1A - Dorost 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B OS muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1T Pohár Libereckého KFS - finále 2 Zápasy |