Univerzitní fotbalová liga

Archív soutěží - ročník 2021

Soutěž Jméno soutěže Družstev Více info
A1A MěP muži sk. A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A PŘEBOR MUŽI 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1A Clavin z veterána mužem HNED! 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A SATUM Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži - Jarošovský pivovar 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A SIBOM - Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A JA-MI okresní přebor přípravky mladší 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A K+K služby okresní přebor přípravky starší 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor žáci mladší 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A BELSPORT okresní přebor žáci starší 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Finále okresního poháru 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Semifinále okresního poháru 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Znojemské pivo Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži - KANEC 12 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Městský přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída OP mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár OFS,skupina A muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP II třída "POUTNÍK LIGA" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A REALITY 11 Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A AGADOS Krajský přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A TOP CENTRUM Okresní přebor - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1C Okresní přebor II.třídy mužů skupina "o postup" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Antolin Lipovka OP II.třídy 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A JOPECO Okresní přebor muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A EUROVIT Okresní přebor mužů 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A JAKO POHÁR DOSPĚLÍ 2021/22 - 1.,2.,3.kolo,ČF,SF, F 41 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A MIACOM Krajský přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída dospělých - Kožíšek Re/max OP 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor dospělých 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor dospělých 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Městský přebor mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A II. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Krajský přebor muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži Dudák 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP II.třída muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Český trávník s.r.o. Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Ondrášovka KP mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A DEMISPORT Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Postřižinský přebor mužů Nymburk 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Kutnohorská Stříbrná 11° - OKRESNÍ PŘEBOR 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1C Okresní přebor - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OKRESNÍ PŘEBOR 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A krajský přebor 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A 11 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A I.CLD U 19 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A PM H1A U9 sk. MFK Havířov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1M 1.liga žen - nadstavba mistr 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A MSFL 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Fortuna ČFL A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída sk.A muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Okresní pohár 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A ČPP I.A třída mužů sk.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2E OS - A - Skupina o umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D OS - A - Skupina o postup 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OS - A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A DATART 1. A třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A MAX SERVIS Okresní soutěž mužů 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Znojemské pivo III. třída skupina A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.A muži 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída muži, sk. A - KANEC 11 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. A muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída muži 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída dospělých skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída OS mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Pohár OFS,skupina B muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OP III třída "ELPE LIGA" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A SPORTFOTBAL III. třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A darujdesatek.cz 1.A třída mužů,sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A KOBERCE STRNAD III. třída - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 3. třída skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1D Okresní přebor II.třídy mužů skupina "o udržení" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A INDIGO OP III. třídy 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A VEBA Okresní soutěž muži 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A PLACHETKA III. třída mužů 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A DAHASL Okresní přebor dospělí 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A AM Gnol 1. A třída mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2S A2S OS - SEVER 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída dospělých sk. "A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž dospělých 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 1.A třída dospělých 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída mužů 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída mužů skupina VÝCHOD 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Baráž o MPM 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Baráž o Krajský přebor 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída Dudák 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A OS III.třída muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž muži sk. "A" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 7+1 (10+1) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída mužů - sk."A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 3.A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Kutnohorská Stříbrná 11° - III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída - skupina A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. TŘÍDA 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.A třída skupina A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A 12 M-1.A/A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A I.CLD U 17 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B PM H1B U9 , sk.Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1S 1.liga žen - nadstavba sestup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D MSD-D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Fortuna ČFL B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B MěP muži sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída sk.B muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B ČPP I.A třída mužů sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2G OS - B - Skupina o umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2F OS - B - Skupina o postup 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B OS - B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B DATART 1. A třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A HOTEL NA JIŽNÍ Okresní přebor starších žáků 7 + 1 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Znojemské pivo III. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. B muži 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída muži, sk. B - KANEC 11 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. B muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Městský přebor dorost 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída dospělých skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída OS mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár OFS,skupina C muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A OP IV. třída " REALITY 11 LIGA " 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída mužů sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B AGADOS 1.A třída mužů,sk.B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A TROFEJE.CZ IV. třída - Holicko - muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B 3. třída skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Okresní soutěž III.třídy mužů skupina "o postup" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A OP IV. třídy 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A AGRO CS Okresní přebor mladší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A JungBerg Okresní pohár mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A AM GNOL 3. třída dospělí "východ" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A JAKO 1. B třída mužů - skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2J A2J OS - JIH podzim 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída východ 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída dospělých sk. "B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 1.B třída dospělých sk. A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída mužů 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída mužů skupina ZÁPAD 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Městská soutěž mužů 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D IV.třída - skupina o 1.- 6.místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I. A třída 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP st. dorost Auböck 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Okresní soutež muži sk. "B" 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 5+1 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída mužů - sk."B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída - základní část 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B 3.B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Kutnohorská Stříbrná 11° - IV. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída - skupina B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. TŘÍDA - sk. A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B I.A třída skupina B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B 13 M-1.A/B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A MOL Cup - předkolo ŘKM 46 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C PM H1C U9 ,sk.Tišnov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J1A 1.liga žen 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2E MSD-E 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Fortuna Divize A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1V O vítěze MěP mužů 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III.třída sk.C muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A CANIS I.B třída mužů sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C OS - C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 1. B třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A STAMAK Okresní přebor mladších žáků sk. ,,A“ 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Znojemské pivo IV. třída skupina A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III: C muži 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída muži, sk. A - KANEC 10 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. A muži 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Městský přebor st. žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A OP mladší dorost 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída dospělých skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A II. třída OP dorostu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Pohár OFS,skupina D muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1M OP ŽÁCI 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída mužů sk.B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A REALITY 11-1.B třída mužů,sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B PERNŠTEJN IV. třída - Přeloučsko - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D Okresní soutěž III.třídy mužů skupina "o umístění" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Okresní pohár dospělých 2021 - Finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Okresní pohár dospělých 2021 - Semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Okresní pohár dospělých 2021 - 3. KOLO 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Okresní pohár dospělých 2021 - 2. KOLO 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Okresní pohár dospělých 2021 - 1. KOLO 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A SportFotbal OP starších žáků 8+1 skupina A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B CK VOTROK 3. třída dospělí "západ" 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B JAKO 1. B třída mužů - skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2K A2K OS - JIH jaro 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída západ 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída dospělých sk. "A" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 1.B třída dospělých sk. B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP - starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Zimní pohár OFS PM 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E IV.třída - skupina o 7.- 12. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OPSŽ 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Baráž o 1.A třídu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP žáci Mane 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků - U16 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A SELECT - Okresní přebor mladší přípravky 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP starší žáci B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída mužů - sk."A" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída - nadstavba sk. A (1. - 4. místo) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D IV. třída D 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída - skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 4.A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III. třída sk. C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Kutnohorská Stříbrná 11° - IV. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. TŘÍDA - sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I.B třída skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A 14 M-1.B/A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C MOL CUP - 2.kolo 56 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B MOL Cup - 1.kolo 110 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D PM H1D U9 sk. Hlinsko 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2P 2.liga žen - nadstavba 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2F MSD-F 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Fortuna Divize B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Y2A MěS veteráni 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Přebor dorostu 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků (7+1) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B CANIS I.B třída mužů sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP - D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 1. B třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B 2K CONSULTING Okresní přebor ml. žáků sk. ,,B“ 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Znojemské pivo IV. třída skupina B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár muži 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída muži, sk. B - KANEC 10 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. B muži 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Městský přebor ml. žáci sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP žáci 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída dospělých skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A SPORTFOTBAL Okresní přebor muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP STARŠÍ PŘÍPRAVKA 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 9+1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B CONSTRUCT 1.B třída mužů,sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A GASCO Okresní přebor dorostu U19 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1E PENZION Poříčí Okresní pohár mužů 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků - podzim 2021 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KT Laštovic Okresní přebor - starší přípravky 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B SportFotbal OP starších žáků 8+1 skupina B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A BELSPORT Okresní přebor starší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár hejtmana mužů - předkolo 40 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor U19 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída dospělých sk. "B" 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravka 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní soutěž mladších žáků sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP - mladší žáci 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Městský přebor starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3F IV.třída - skupina o 13.-17.místo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OPMŽ 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A I. B třída A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP ml. žáci Mane 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků - U15 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP ml.žáci sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A WEDOS OP dorost 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída mužů - sk."B" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. třída - nadstavba sk. B (5. - 7. místo) 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E IV. třída E 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída - skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 4.B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2D III. třída sk. D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A SELECT pohár OFS KH "O Stříbrný míč" 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP - STARŠÍ ŽÁCI 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I.B třída skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B 15 M-1.B/B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D MOL Cup - 3.kolo 33 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E PM H1E U9 sk. Choceň 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2S 2.liga žen - nadstavba sestup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A MSDL st. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C Fortuna Divize C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Starší žáci 1+8 sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Pohár dorost 10+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků (7+1) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C CANIS I.B třída mužů sk. C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OSŽ - MA - Generali Česká pojištovna 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C 1. B třída skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Pohár FAČR - LION SPORT 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C Znojemské pivo IV. třída skupina C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Městský přebor ml. žáci sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP přípravka starší 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída dospělých skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A II. třída OP starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor žáků 7+1 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A AGADOS KP dorostu 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A HOTEL TRIM Okresní přebor starších žáků U15 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor II.třídy mužů skupina "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků - podzim 2021 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A JEŽEKSPORT OP starší přípravka 5+1 Podzim 2021 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A SPORT FOTBAL OP mladší žáci 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Pohár hejtmana mužů - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A E1A st. žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor U17 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A II. třída dorostu - OP 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1D Krajská soutěž dorostu 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starších přípravek 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní soutěž mladších žáků sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A STARŠÍ přípravka "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Městský přebor mladších žáků sk.A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Přípravka st. 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B I. B třída B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OPPS Protom A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní soutěž mladších žáků - U13 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP ml.žáci sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída mužů - sk."C" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starších žáků (RA + KL) 10+1 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorostu 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP SŽ A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída sk. A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A STARŠÍ ŽÁCI 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP - MLADŠÍ ŽÁCI - sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorost 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I.B třída skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A 21 M-2/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E MOL Cup - 4.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F PM H1F U9 sk. Kamenice n.L. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J2A 2.liga žen 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A MSDL ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D baráž o ČLD 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C baráž o postup do 1. CLD 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A ČLD U 19 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A MěP starší dorost 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Starší žáci 1+8 sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor st. přípravky (5+1) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D CANIS I.B třída mužů sk. D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B OSŽ - MB - Generali Česká pojištovna 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KP dorost 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A BERK BT Okresní přebor dorostu 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP st. žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor st. žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP přípravka mladší 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor dorostu starší 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A II. třída OP mladších žáků 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída,skupina A muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků 5+1, sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A REALITY11-1.třída dorostu,sk.A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KEEPERSPORT Okresní přebor - ml. žáků U13-Holicko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starší přípravky skupina B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Okresní přebor II.třídy mužů skupina "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravky - podzim 2021 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Belsport OP mladší přípravka 4+1 Podzim 2021 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A BELSPORT OP starší elévové skupina A 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár hejtmana mužů - osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A F1A ml. žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor Fotbalservis U 15 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A II. třída SŽ 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A 1.A třída dorostu sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní soutěž starších přípravek sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka "B" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Městský přebor mladších žáků sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Přípravka ml. 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C I. B třída C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OPPS Protom B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravka I. 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5A Okresní přebor přípravka starší sk. "A" - U11 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP ml.žáci sk.C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D I.B třída mužů - sk."D" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladších žáků 7+1 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár 24 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků - skupina A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP SŽ B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída skl. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A MLADŠÍ ŽÁCI 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP - MLADŠÍ ŽÁCI - sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C Okresní přebor starší žáci 8+1 skupina A (J) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D I.B třída skupina D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B 22 M-2/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F MOL Cup - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G PM H1G U9 sk. Sušice 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J3A Česká fotbalová liga žen 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D MSDD-D st 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2A ČLD U 17 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C Starší žáci 1+8 sk.C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KALMAN TRADE Krajský přebor starší dorost 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C OSŽ - MC - Generali Česká pojištovna 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A KS dorost sk.A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní soutěž žáci mladší sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OS st. žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP st.přípravka, sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Agris Cup 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor dorostu mladší 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A II. třída OP starší přípravky skupina A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída,skupina B muži 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4P OKRESNÍ POHÁR 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků 5+1, sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B AGADOS 1.třída dorostu,sk.B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B KEEPERSPORT Okresní přebor -ml.žáků U13-Přeloučsko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A Okresní soutěž III.třídy mužů skupina "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravky - podzim 2021 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B VEBA OS Muži - O Postup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B JEŽEKSPORT OP starší přípravka 5+1 Jaro 2022 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B BELSPORT OP starší elévové skupina B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Pohár hejtmana mužů - čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B G1B - jaro 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor Fotbalservis U13 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A II. třída mladších žáků - OP 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků - Podzim 2021 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B 1.A třída dorostu sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OP mladších přípravek - jaro 2022 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A 50 let TJ Čechie Halže 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní soutěž mladších přípravek sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MLADŠÍ přípravka "A" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Městský přebor mladších žáků sk.C - finále 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Turnaje OFS starších přípravek 2021/22 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3D Baráž o 1.B třídu 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OPPM Prima A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B OP dorostu II. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5B Okresní přebor přípravka starší sk. "B" - U11 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A OS ml.žáci sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A KP staršího dorostu 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A OP dorostu - o titul 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorostu 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Okresní přebor starších žáků - skupina B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP MŽ A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A okresní přebor dorostu sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP - MLADŠÍ ŽÁCI - sk. C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D Okresní přebor starší žáci 8+1 skupina B (J) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3E I.B třída skupina E 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C 23 M-2/C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1G MOL Cup - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H PM H1H U9 sk.Litoměřicko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J5A Divize A ženy Čechy - nadstavba 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4A Divize A ženy Čechy 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2D MSDD-D ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B ČLD U 19 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A MěP starší žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Mladší žáci 1+7 sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky (4+1) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OPŽ - mladši 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KS dorost sk.B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní soutěž žáci mladší sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP ml. žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP ml.přípravka, sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka sk. C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.třída dorostu skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B II. třída OP starší přípravky skupina B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor dorost TR - JI 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladších žáků - nadstavba 1 - 4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A REALITY 11 KP žáků-starší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C KEEPERSPORT Okresní přebor -ml.žáků U13-o umístění 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravky skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Okresní soutěž III.třídy mužů skupina "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A OP předpřípravek - podzim 2021 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C VEBA OS Muži - O Umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Belsport OP mladší přípravka 4+1 Jaro 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1A Liga Gentlemanů U-40 2021/2022 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Pohár hejtmana mužů - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I.A třída Fotbalservis U13 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1B Okresní pohár dospělých 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků - Jaro 2022 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků sk. A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní soutěž starších přípravek sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka "B" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Městský přebor mladších žáků sk.D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Turnaje OFS mladších přípravek 2020/21 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár mužů PKFS 30 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OPPM Prima B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor přípravka mladší sk. "A" - U9 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B OS ml.žáci sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A KP mladšího dorostu 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B OP dorostu - o 5. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladších žáků - skupina A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP MŽ B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B okresní přebor dorostu sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladší žáci 7+1 skupina A (J) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu skupina A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A 24 M-3/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1H MOL Cup - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I PM H1I U9 sk.Xaverov HP 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J5B Divize B ženy Čechy - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4B Divize B ženy Čechy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2E MSDD-E st 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2B ČLD U 17 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Mladší žáci 1+7 sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A DASYN Krajská soutěž dorost sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP - PSA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KP starší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní soutěž přípravka starší sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B TOP skupina mladší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B TOP skupina starší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP st. přípravka 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP st.přípravka, sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP mladší žáci sk. C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Starší přípravka sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.třída dorostu skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C II. třída OP starší přípravky skupina C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Okresní přebor mladší dorost TR-JI 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Okresní přebor mladších žáků - nadstavba 5 - 8 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B REALITY 11 KP st. žáků-nadstavba 1-6 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A ASTORIE OP st. přípravek U11 - Holicko 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor starší přípravky, skupina A - jaro 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KERAMTECH Okresní přebor starších žáků 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP starších žáků - jaro 2022 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B AGRO CS OP mladší žáci - O Postup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A OP starší žáci - Nadstavba o 1. - 8. místo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A BURDYCH OP mladší přípravky podzim, jaro 2021/2022 40 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4F Pohár hejtmana mužů - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A A4A Pohár FAČR-OFS 1.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A BAXI GAUBE OP Starších Přípravek sk. "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků sk. A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní soutěž mladších přípravek sk.B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Městský přebor starších přípravek 5+1 sk.A 26 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A Turnaje předpřípravek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Krajský přebor staršího dorostu - základní část 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Otavský zlatý ČP 1. kolo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor přípravka mladší sk."B" - U9 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B SELECT - OP mladší PŘ 4+1 skupina 1. - 4. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C OS ml.žáci sk.C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.A dorostu sk. "A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starších přípravek 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladších žáků - skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP MŽ C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Fotbalservis.cz OP starších žáků 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Pohár st. přípravky 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F OP - ml. žáci - nadstavba - finále 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D Okresní přebor mladší žáci 7+1 skupina B (J) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu skupina A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5B 25 M-3/B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J PM H1J U9 sk.Hostouň 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J5C Divize C ženy Čechy - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4C Divize C ženy Čechy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2E MSDD-E ml. 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3A ČDD U 19 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A MěS starší žáci (6+1) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Mladší žáci 1+5 sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B DASYN Krajská soutěž dorost sk. B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP - PMA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KP mladší žáci 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A NEPAMO OP ml. přípravka sk. A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní soutěž přípravek starší sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C Skupina střed A - mladší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Skupina základ - starší přípravka 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Skupina střed B - starší přípravka 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Skupina střed A - starší přípravka 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OS st. přípr. A 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP ml.přípravka, sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C I.třída dorostu skupina C 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D II. třída OP starší přípravky skupina D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E Okresní přebor mladších žáků - nadstavba 9 -12 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C REALITY 11 KP st. žáků-nadstavba 7-12 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B ASTORIE OP st. přípravek U11 - Přeloučsko 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní přebor starší přípravky, skupina B - jaro 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A PENZION Poříčí Okresní přebor mladších žáků 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladších žáků - jaro 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C AGRO CS OP mladší žáci -O Umístění 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B OP starší žáci - Nadstavba o 9. - 15. místo 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C BELSPORT OP starší elévové finále A jaro 2022 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Premier Steel KP staršího dorostu U 19 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B A4B Pohár FAČR-OFS 1.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A KP U 11 - jaro - rozpis utkání 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B BAXI GAUBE OP Starších Přípravek sk. "B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Krajský přebor starších žáků sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní soutěž starších přípravek sk.A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Městský přebor starších přípravek 5+1 sk.B- finále 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.třída - skupina A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B Krajský přebor staršího dorostu nadstavba - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A Otavský zlatý ČP - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A Minifotbal - předpřípravka - U8 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C SELECT - OP mladší PŘ 4+1 skupina 5. - 8. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2D OS ml.žáci sk.D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.A dorostu sk. "B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Přeborník starší přípravky 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Okresní přebor mladších žáků - skupina C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A SP SEVER A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B okresní soutěž st. žáci 7+1 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Okresní přebor - dorost 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A OP - ml. žáci - nadstavba - U1 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor starší přípravka 5+1 skupina A (J) 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B Krajský přebor staršího dorostu skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5C 26 M-3/C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K PM H1K U9 ,sk.ČAFK Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J5D Divize D ženy Čechy - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4D Divize D ženy Čechy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A MSŽL U 15 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3A ČDD U 17 A 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B Mladší žáci 1+5 sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A POHÁRY BAUER Krajský přebor starší žáci 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP - PSB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A KS starší žáci sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B NEPAMO OP ml. přípravka sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní soutěž přípravka starší sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OS st. přípr. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1N OP starší žáci - nástavba I 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A II. třída OP mladší přípravky 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor,skupina A mladší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F Okresní přebor mladších žáků - nadstavba 13 -15 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A REALITY 11 KP žáků-mladší 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 - Holicko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor mladší přípravky, skupina A - jaro 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A LION SPORT Okresní přebor starší přípravky 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravky - jaro 2022 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B Plachetka III. třída mužů nadstavba o 1.- 4. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D BELSPORT OP starší elévové finále B jaro 2022 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C A4C Pohár FAČR-OFS 1.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A BAXI GAUBE OP Mladší přípravka sk. "A" 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Krajský přebor mladších žáků sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní soutěž mladších přípravek sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Městský přebor starších přípravek 5+1 sk.C 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.třída - skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1C Krajský přebor staršího dorostu o 5.-9.místo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OPPM Prima nadstavba 1 - 14 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Zimní pohár skupina A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP př.ml. sk.A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A KP starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka 8. - 14. místo 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek - skupina A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B SP SEVER B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Fotbalservis.cz OP mladší žáci sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B OP - ml. žáci - nadstavba - U2 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní přebor starší přípravka 5+1 skupina B (J) 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1B Krajský přebor mladšího dorostu skupina B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1D 30 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1A 27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A PM G1A U10 sk. Rýmařov 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1M 1.liga dorostenek - mistr 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A MSŽL U 14 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3B ČDD U 19 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A MěP mladší žáci (7+1) sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka 1+5 sk.A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A POHÁRY BAUER Krajský přebor mladší žáci 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP - PMB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A KS mladší žáci sk.A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C NEPAMO OP ml. přípravka sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4F Okresní pohár mužů OFS Znojmo - skupina F 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní soutěž přípravka starší sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP ml. přípravka 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2N OP starší žáci - nástavba II 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka sk. C 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravka sk. C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor,skupina B mladší žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B REALITY 11 KP ml. žáků-nadstavba sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B PALENT ZENPRO OP ml. přípravek U9 - Přeloučsko 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor mladší přípravky, skupina B - jaro 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A LION SPORT Okresní přebor mladší přípravky 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP mladší přípravky - jaro 2022 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III. třída mužů - nadstavba o 5. - 10. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Hradecký pohár L.Škorpila ml.žáci OF,ČF,SF, finále 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4D A4D Pohár FAČR-OFS 2.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B BAXI GAUBE OP Mladší přípravka sk. "B" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starších přípravek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5A POHÁR DOSPĚLÝCH ÚKFS 2021/2022 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Městský přebor mladších přípravek sk.A 21 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. třída - skupina C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A Krajský přebor mladšího dorostu - základní část 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B OP st. dorost Auböck nadstavba 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Zimní pohár skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP př.ml. sk.B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A KP mladších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka 15. - 20. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starších přípravek - skupina B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C SP SEVER C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Fotbalservis.cz OP mladší žáci sk.B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C OP - ml. žáci - nadstavba - U3 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1Q Okresní přebor mladší přípravka A - závěrečné 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A I.A třída dorostu skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1E 31 - 2.LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1B 28 - 2.LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B PM G1B U10 sk. Těšany 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1S 1.liga dorostenek sestup 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1J MSŽD-U 15 sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3B ČDD U 17 B 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka 1+5 sk.B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OSP - A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B KS starší žáci sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D NEPAMO OP ml. přípravka sk. D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A STARNET Okresní přebor žáků 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Okresní soutěž přípravka starší sk. E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OS ml. přípr. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Starší přípravka sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.třída starších žáků skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor,skupina A starší přípravka 5+1 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravky 5+1 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C REALITY 11 KP ml. žáků-nadstavba sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1A PORTER Okresní přebor - veteráni nad 40 let 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Okresní přebor starší přípravky - o 1.- 4. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A WOHN - BAU s.r.o. Okresní MINI přípravka 3+0 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1B OP předpřípravek - jaro 2022 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Hradecký pohár J Míchala starší žáci ČF,SF,F 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E A4E Pohár FAČR-OFS 2.kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A Bambini přípravky 3+0 sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Krajský přebor přípravek ročník 2011 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Městský přebor mladších přípravek sk.B- finále 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1B Krajský přebor mladšího dorostu skupina B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OP žáci Mane - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2B Zimní pohár - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP př.ml. sk.C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I. A tř. starších žáků sk."A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Přeborník mladší přípravky 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor starších přípravek - skupina C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D SP JIH D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1R Okresní přebor mladší přípravka B - závěrečné 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B I.A třída dorostu skupina B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1F 32 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Č1C 29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C PM G1C U10 sk. Velké Meziříčí 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L1A 1.liga dorostenek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2J MSŽD-U 14 sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3C ČDD U 19 C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B MěP mladší žáci (7+1) sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka 1+5 sk.C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OSP - B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B KS mladší žáci sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E NEPAMO OP ml. přípravka sk. E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 8 +1 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní soutěž přípravka mladší sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A Skupina základ - mladší přípravka 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OS ml. přípr. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Přípravka mladší sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.třída starších žáků skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor,skupina B starší přípravka 5+1 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravky 4+1 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A CONSTRUCT I.tř.žáků-starší 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1Y TOP CENTRUM Okresní pohár - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F Okresní přebor starší přípravky - o 5.-8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Finálový turnaj starší přípravky 7. - 12. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Finálový turnaj starší přípravky 1. - 6. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4F A4F Pohár FAČR-OFS o pořadí 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár LKFS 2.kolo 39 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1B Bambini přípravky 3+0 sk.B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Krajský přebor přípravek ročník 2012 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Městský přebor mladších přípravek sk.C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1C Krajský přebor mladšího dorostu skupina C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5B Otavský zlatý ČP - finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A Pohár OFS 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I. A tř. mladších žáků sk."A" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B Mladší přípravka 8. - 14. místo 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní přebor starších přípravek - skupina D 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E SP JIH E 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1S Okresní přebor mladší přípravka C - závěrečné 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C I.A třída dorostu skupina C 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A 31 PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D PM G1D U10 sk. Česká Třebová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1S MSŽD-U 15 sk. E 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D3C ČDD U 17 C 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Starší přípravka 1+5 sk.D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C OSP - C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KS starší přípravky sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. A1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KINDERWELT Okresní soutěž starších přípravek sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní soutěž přípravka mladší sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Přípravka mladší sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní přebor,skupina C starší přípravka 5+1 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A CONSTRUCT I.tř.žáků-mladší 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1Z TOP CENTRUM Okresní pohár - finále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G Okresní přebor starší přípravky - o 9.-11. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Finálový turnaj mladší přípravky 1. - 8. místo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C Genext KS SD U 19 - finále, jaro 2022 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár LKFS 3.kolo 39 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E BAXI GAUBE OP Mladší přípravka sk. "FINAL FOUR" 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Krajský přebor přípravek ročník 2013 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Městský přebor předpřípravek 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A KSD A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OPPS Protom nadstavba 1 - 18 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C Nadstavba OP starší žáci sk.C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I. A tř. starších žáků sk."B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C Mladší přípravka 15. - 20. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek - skupina A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F SP JIH F 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1T Okresní přebor mladší přípravka D - závěrečné 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D I.A třída dorostu skupina D 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A 32 D-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E PM G1E U10 sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2S MSŽD-U 14 sk. E 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B baráž o ČLŽ 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A ČLŽ U 15 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1T MěP TOP U11 (5+1) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka 1+4 sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B Pohár OFS muži - 1. kolo 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A KS mladší přípravky sk.A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. B1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KINDERWELT Okresní soutěž starších přípravek sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní soutěž přípravka mladší sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1I Okresní pohár muži - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1H Okresní pohár muži - semifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Přípravka mladší sk. C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A I.třída mladších žáků skupina A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor,skupina A mladší přípravka 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A AGADOS KP přípravek-starší 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1X Satelitní turnaj Tetov - Finálový turnaj 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H Okresní přebor starší přípravky - o 12.-14.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Finálový turnaj mladší přípravky 9. - 12. místo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2D Genext KS SD U 19 - o umístění, jaro 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Pohár LKFS 4.kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladších přípravek - SEVER 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Krajský přebor přípravek ročník 2014 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B KSD B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C OP žáci Mane - nadstavba o umístění 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D Nadstavba OP starší žáci sk.D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B I. A tř. mladších žáků sk."B" 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A Finálový turnaj starších přípravek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek - skupina B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MP SEVER A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1U Okresní přebor mladší přípravka E - závěrečné 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků skupina A 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A 41 PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F PM G1F U10 sk. Kutná Hora 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2A 2.liga dorostenky Čechy 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1J SpSM-U 13 JIH 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A ČLŽ U 14 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka 1+4 sk.B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár mužů 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Pohár OFS muži - Osmifinále 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KS starší přípravky sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. C1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní soutěž přípravka mladší sk. D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Přípravka mladší sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B I.třída mladších žáků skupina B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor,skupina B mladší přípravka 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A AGADOS KP přípravek-mladší 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1I Okresní přebor starší přípravky - o 15.-17.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Finálový turnaj mladší přípravky 13. - 16. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5A Pohár LKFS semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2C KSD C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1C OP st. dorost Auböck nadstavba o umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1B OP dorost nadstavba sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A KP st. přípravek - skupina "A" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A Finálový turnaj mladších přípravek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV. třída sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor mladších přípravek - skupina C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B MP SEVER B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1V Okresní přebor mladší přípravka F - závěrečné 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků skupina A 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D2A 42 MD-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G PM G1G U10 sk. Dubné 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2J SpSM-U 12 JIH 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A ČDŽ U 15 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A MěS U11 (5+1) sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravka 1+4 sk.C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Pohár OFS muži - Čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B KS mladší přípravky sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. D1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B KINDERWELT Okresní soutěž mladších přípravek sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Okresní přebor starší žáci 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár - předkolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4B Krajský pohár dospělých JmKFS - Předkolo 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor,skupina C mladší přípravka 4+1 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A7A CONSTRUCT - krajský pohár mužů 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Okresní přebor mladší přípravky - o 1.-4.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C Finálový turnaj mladších žáků 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z6A Pohár LKFS finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Krajský přebor starších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1C OP nadstavba dorost sk.C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A KP ml. přípravek - skupina A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV. třída sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor mladších přípravek - skupina D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C MP SEVER C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A Předpřípravka 3+0 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Krajský přebor starších žáků skupina B 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4A 43 MD-2/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H PM G1H U10 sk. Křimice 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1S SpSM-U 13 SEVER 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ČDŽ U 14 A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A Pohár - MUŽI: "O POHÁR MĚSTA OPAVY" 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.třída sk.A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F Pohár OFS muži - Finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Pohár OFS muži - Semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A 1. kolo Pohár Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A NEPAMO OP ml. přípravka sk. A1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4I Okresní pohár mužů OFS Znojmo - ČTVRTFINÁLE 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Okresní pohár - 1. kolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5B Krajský pohár st. žáků JmKFS - 1. předkolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4E Pohár OFS,semifinále muži 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C7A Zimní liga dorostu sk.A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladší přípravky - o 5.-8.místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1C AT Consult KP MD U 17 - finále, jaro 2022 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4A RENOMIA, a. s. zimní liga U15 sk.A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladších přípravek - JIH 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Krajský přebor mladších žáků 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D OP ml.žáci nadstavba sk.D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B KP st. přípravek - skupina "B" 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C IV. třída sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Okresní přebor mladších přípravek - skupina E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D MP JIH D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Starší přípravka A - podzim 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár - OFS Beroun - 1. okresní kolo 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Krajský přebor mladších žáků skupina B 18 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D4B 44 MD-2B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1I PM G1I U10 sk. Litoměřicko 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1A 1.liga starších žákyň Čechy 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2S SpSM-U 12 SEVER 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B ČDŽ U 15 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B MěS U11 (5+1) sk. B 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2Z Pohár - DOROST: "O POHÁR MĚSTA OPAVY" 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.třída sk.B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B 2. kolo Pohár Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B NEPAMO OP ml. přípravka sk. B1 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A5J Okresní pohár mužů OFS Znojmo - SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP žáci mladší sk. o přeborníka 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Okresní pohár - 2. kolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4C Krajský pohár dospělých JmKFS - 1.kolo 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4F Pohár OFS,finále muži 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C7B Zimní liga dorostu sk.B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G Okresní přebor mladší přípravky - o 9.-11.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1D AT Consult KP MD U 17 - o umístění, jaro 2022 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4B RENOMIA, a. s. zimní liga U15 sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A KSŽ 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E OP ml.žáci nadstavba sk.E 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B KP ml. přípravek - skupina "B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladších přípravek - skupina F 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E MP JIH E 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1Z Okresní přebor - Starší žáci 7+1 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár - OFS Beroun - 2. okresní kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A I.A třída žáků 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A 51 PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1J PM G1J U10 sk. Xaverov Horní Poč. 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2A 1.liga mladších žákyň Čechy 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J3B MSLŽ 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B ČDŽ U 14 B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2C III.třída sk.C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C Osmifinále Poháru Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C NEPAMO OP ml. přípravka sk. C1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C KINDERWELT Okresní soutěž mladších přípravek sk. C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A6J Okresní pohár mužů OFS Znojmo - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D OP žáci mladší o umístění 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B Okresní pohár - semifinále 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4D Krajský pohár dospělých JmKFS - 2.kolo 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4G Superpohár muži Třebíč-Znojmo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C7C Zimní liga dorostu sk.C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H Okresní přebor mladší přípravky - o 12.-14.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4C RENOMIA, a. s. zimní liga U15 - semifinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1O turnaj mladších přípravek o Přeborníka OFS Děčín 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F OP ml.žáci nadstavba sk.F 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1W KP st. přípr. - sk. X. T.Sivoka (o 1. - 7 místo) 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G Okresní přebor mladších přípravek - skupina G 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F MP JIH F 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár - OFS Beroun - 3. okresní kolo (SF) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A 52 SŽ-1.A/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1K PM G1K U10 sk. Kunice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2C 2.liga starších žákyň Čechy 7+1 - nadstavba 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1C 2.liga starších žákyň Čechy 7+1 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4E MSDŽ - A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2C ČDŽ U 15 C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A III.třída FINÁLOVÁ SKUPINA 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D Čtvrtfinále Pohár Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D NEPAMO OP ml. přípravka sk. D1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F OP přípravka starší sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Okresní přebor dorostu - nástavba 1-4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5C Krajský pohár st. žáků JmKFS - 2. předkolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E7A CONSTRUCT krajský.pohár st.žáků-sk.A 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I Okresní přebor mladší přípravky - o 15.-17.místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E4D RENOMIA, a. s. zimní liga U15 o konečné pořadí 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1G OP ml.žáci nadstavba sk.G 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1X KP st. přípr.-sk. W. J.Kladru. (o 8. - 14 místo) 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H Okresní přebor mladších přípravek - skupina H 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C OP SŽ C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Pohár - OFS Beroun - 4. okresní kolo (FINÁLE) 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B 53 SŽ-1.A/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1L PM G1L U10 sk. Aritma Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1D 1.liga starších žákyň Morava - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N1B 1.liga starších žákyň Morava 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4F MSDŽ - B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C ČDŽ U 14 C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4A III. třída sk.A - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E Semifinále Pohár Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E NEPAMO OP ml. přípravka sk. E1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Přeborník okresu starších přípravek 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2G OP přípravka starší sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B Okresní přebor dorostu - nástavba 5-7 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5D Krajský pohár st. žáků JmKFS - 1.kolo 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E7B CONSTRUCT krajský pohár st.žáků-sk.B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J Okresní přebor mladší přípravky - o 18-19.místo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C DAHASL KP SŽ U 15 - finále, jaro 2022 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H OP ml.žáci nadstavba sk.H 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1Q KP ml. přípr. - sk. Q. T.Sivoka (o 1. - 7 místo) 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I Okresní přebor mladších přípravek - skupina I 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D OP SŽ D 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka B - podzim 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A 54 SŽ-2/A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1M PM G1M U10 sk. ČAFC Praha 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2D 1.liga mladších žákyň Morava - nadstavba 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N2B 1.liga mladších žákyň Morava 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J4G MSDŽ - C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A ČLŽ U 13 A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1T MěP TOP U9 (4+1) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4B III. třída sk.B - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F Finále Pohár Zlínského KFS 47 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Přeborník okresu mladších přípravek 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2H OP přípravka starší sk C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3C Okresní pohár - finále 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4E Krajský pohár dospělých JmKFS - Čtvrtfinále 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E7C CONSTRUCT krajský pohár st.žáků-sk.C 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár FAČR Okresní kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1D DAHASL KP SŽ U 15 - o umístění, jaro 2022 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1Z Bambini 3+0 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OS mladší žáci sk.1 zlatá 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1S KP ml. přípr.-sk. S . J.Kladru. (o 8. - 14 místo) 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J Okresní přebor mladších přípravek - skupina J 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D OP MŽ D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka C- podzim 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B 55 SŽ-2/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A PM G2A U11 sk.Polanka n.Odrou 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka A 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L2B 2. liga dorostenek Morava 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A ČLŽ U 12 A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C III. třída sk.C - nadstavba 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2I OP přípravka starší sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5E Krajský pohár st. žáků JmKFS - Čtvrtfinále 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E7D CONSTRUCT krajský pohár st.žáků-sk.D 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OS mladší žáci sk.2 stříbrná 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K Okresní přebor mladších přípravek - skupina K 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E OP MŽ E 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3C 56 SŽ-2/C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B PM G2B U11 sk. Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
L4B 3. liga dorostenek Morava 6+1 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B ČLŽ U 13 B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A MěS U9 (4+1) sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2J OP přípravka starší sk. E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5F Krajský pohár st. žáků JmKFS - Semifinále 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C7D Zimní liga dorostu-FINÁLE 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OS mladší žáci sk.3 bronzová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1L Okresní přebor mladších přípravek - skupina L 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F OP MŽ F 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A 61 PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C PM G2C U11 sk. Tišnov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Starší přípravka C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3E MSŽL U 15 - 1-6 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B ČLŽ U 12 B 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E OP přípravka mladší sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4F Krajský pohár dospělých JmKFS - Semifinále 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OS mladší žáci sk.4 platinová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1M Okresní přebor mladších přípravek - skupina M 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G SP G ELITA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A 62 MŽ-1/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D PM G2D U11 sk. Velké Meziříčí 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Starší přípravka 1 - nadstavba 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E5E MSŽL U 15 - 7 - 12 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3C ČLŽ U 13 C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B MěS U9 (4+1) sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2F OP přípravka mladší sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5G Krajský pohár st. žáků JmKFS - FINÁLE 23 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E OS mladší žáci sk.5 diamantová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1N Okresní přebor mladších přípravek - skupina N 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H SP H 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B 63 MŽ-1/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E PM G2E U11 sk. Česká Třebová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka 2 - nadstavba 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C ČLŽ U 12 C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G OP přípravka mladší sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4G Krajský pohár dospělých JmKFS - FINÁLE 44 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E Mekkagroup KP MŽ U 13 - skupina finále, jaro 2022 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F OS mladší žáci sk.6 smaragdová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1M ČP mužů - I. kolo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravky sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1O Okresní přebor mladších přípravek - skupina O 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1I SP I 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A 64 MŽ-2/A 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F PM G2F U11 sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka 3 - nadstavba 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3D ČLŽ U 13 D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C MěS U9 (4+1) sk. C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H OP přípravka mladší sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F Mekkagroup KP MŽ U 13 - skupina F, jaro 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1G OS mladší žáci sk.7 safírová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1N ČP mužů - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravky sk. B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1P Okresní přebor mladších přípravek - skupina P 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1J SP J 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B 65 MŽ-2/B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2G PM G2G u11 sk. Vrchlabí 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Turnaj dívčích nadějí - starší přípravka 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D ČLŽ U 12 D 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3D OP dorost jarní kolo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1G Mekkagroup KP MŽ U 13 - skupina G, jaro 2022 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1H OS mladší žáci sk.8 rubínová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1H Finále poháru žáků 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starší přípravky sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1F Okresní přebor starších žáků - skupina C 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1K SP K 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C 66 MŽ-2/C 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2H PM G2H U11 sk. Sedlec 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A Pohár žen FAČR 2.předkolo 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár žen FAČR 1.předkolo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1C BARÁŽ O FNL 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H Mekkagroup KP MŽ U 13 - skupina H, jaro 2022 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1I OS mladší žáci sk.9 korálová 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1H Finále poháru dorostu 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1G Okresní přebor starších žáků - skupina D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1L SP L 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D 67 MŽ-2/D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2I PM G2I U11 sk. Sušice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár žen FAČR 1.kolo 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1J OS mladší žáci sk.10 porcelánová 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1F Finále poháru mužů 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4M Okresní přebor starších přípravek - skupina E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G MP G ELITA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3E 68 MŽ-2/E 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2J PM G2J U11 sk. Spartak Příbram 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z4A Pohár žen FAČR 2.kolo 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4N Okresní přebor starších přípravek - skupina F 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H MP H 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3F 69 MŽ-2/D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2K PM G2K U11 sk. Nespeky 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z5A Pohár žen FAČR 3.kolo 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4O Okresní přebor starších přípravek - skupina G 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I MP I 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2L PM G2L U11 sk. Litoměřicko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z6A Pohár žen FAČR čtvrtfinále 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Drana KP SP U 11 - skupina finále, jaro 2022 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4P Okresní přebor starších přípravek - skupina H 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J MP J 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2M PM G2M U11 sk. Kutná Hora 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7A Pohár žen FAČR semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Drana KP SP U 11 - skupina E, jaro 2022 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4Q Okresní přebor starších přípravek - skupina I 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K MP K 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2N PM G2N U11 sk. Mělník 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z7B Pohár žen FAČR finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F Drana KP SP U 11 - skupina F, jaro 2022 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4R Okresní přebor starších přípravek - skupina J 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1L MP L 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2O PM G2O U11 sk.Aritma Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka B 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A POHÁR MěFS Ostrava muži sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP mladší přípravky sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4S Okresní přebor starších přípravek - skupina K 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3E G3E 2011/12 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2P PM G2P U11 sk. Xaverov Horní Počer. 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Mladší přípravka - nadstavba 2 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravka - nadstavba 1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B POHÁR MěFS Ostrava muži sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B VOTROK KP mladších přípravek U 9 - jaro 2022 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP mladší přípravky sk. B 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4T Okresní přebor starších přípravek - skupina L 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F G3F 2011/12 (2HP) 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A PM F1A U12 sk.Hranice na Moravě 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J5E Divize baráž B + C Čechy 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3U POHÁR MěFS Ostrava muži - O umístění 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP mladší přípravky sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4Z Závěrečný turnaj mladších přípravek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3G G3G 2011/12 (2HP) 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B PM F1B U12 sk. Uničov 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J6E Divize baráž D + A Čechy 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3F POHÁR MěFS Ostrava muži - Finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1Z Závěrečný turnaj mladších žáků 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3H G3H 2011 (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C PM F1C U12 sk. Mohelnice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
J7A Baráž MSLŽ + ČFLŽ 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3A OZL POHÁR starší dorost sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1Z Závěrečný turnaj starších přípravek 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3I G3I 2011 (1HP) 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1D PM F1D U12 sk. Kamenice n.Lipou 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K2A Pohár dorostenek 2.kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K1A Pohár dorostenek 1.kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3J G3J 2012 (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1E PM F1E U12 sk. Strakonice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3B OZL POHÁR starší dorost sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3K G3K 2011/12 (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1F PM F1F U12 sk.Litoměřicko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K4A Pohár dorostenek semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3U OZL POHÁR starší dorost - O umístění 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3L G3L 2011/12 (1HP) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1G PM F1G U12 sk.Aritma Praha 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
K5A Pohár dorostenek finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A OZL POHÁR starší žáci sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3M G3M 2011/12 (1HP) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1H PM F1H U12 sk.ČAFC Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1I PM F1I U12 sk.Kunice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N5B Republikové finále mladších žákyň 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B OZL POHÁR starší žáci sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OPM 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní soutěž mladších žáků sk. A 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1J PM F1J U12 sk. Čechie Uhříněves 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
N5A Republikové finále starších žákyň 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3U OZL POHÁR starší žáci - O umístění 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP - st. přípravka - sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A PM F2A U13 sk.Olšany u Prostějova 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A OZL POHÁR mladší žáci sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III.B 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A SportFotbal Okresní pohár 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní soutěž mladších žáků sk. B 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP - st. přípravka - sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2B PM F2B U13 sk. Tišnov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3A IV.A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP - st. přípravka - sk. C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3E H3E 2013 (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2C PM F2C U13 sk.Řeznovice u Ivančic 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2Z Turnaj nadějí žen mladší přípravka 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B OZL POHÁR mladší žáci sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B IV.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP - st. přípravka - sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F H3F 2014 (1HP) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2D PM F2D U13 sk.Kamenice n.Lipou 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3U OZL POHÁR mladší žáci - O umístění 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A S-OPD 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E OP - st. přípravka - sk. E 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3G H3G 2013/14 (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2E PM F2E U13 , sk. Slovan Plzeň 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A OZL POHÁR starší přípravka sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OPŽA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1F OP - st. přípravka - sk. F 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3H H3H 2013/14 (1HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2F PM F2F U13 sk. Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B OPŽB 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OP - st. přípravka - sk. FA 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3I H3I 2013/14 (1HP) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2G PM F2G U13 sk. Roudnice n.Labem 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B OZL POHÁR starší přípravka sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C OPŽC 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OP - st. přípravka - sk. FB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3J H3J 2013/14/15 (1HP) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2H PM F2H U13 sk. Česká Třebová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4U OZL POHÁR starší přípravka - O umístění 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A MŽA 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A OP - st. přípravka - sk. UA 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3K H3K 2013/14 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2I PM F2I U13 sk.Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B MŽB 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci sk.A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B OP - st. přípravka - sk. UB 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3L H3L 2013/14 (2HP) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2J PM F2J U13 sk.Turnov 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C MŽC 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B OP mladší žáci sk.B 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C OP - st. přípravka - sk. UC 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2K PM F2K U13 sk.Aritma Praha 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A StPřA 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C OP mladší žáci sk.C 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D OP - st. přípravka - sk. UD 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2L PM F2L U13 sk. Nespeky 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B StPřB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1Z Finále mladší žáci 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F OP - st. přípravka - FINÁLE 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A PM H2A U8 sk.Frýdek Místek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C StPřC 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B PM H2B U8 sk.Kroměříž 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D StPřD 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C PM H2C U8 sk. Svratka Brno 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E StPřE 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D PM H2D U8 sk. Česká Třebová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A StPřF 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E PM H2E U8 sk.Náchod 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A MlPřA 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2F PM H2F U8 sk.Hlinsko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B MlPřB 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2G PM H2G U8 sk.Strakonice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A Dorost 10+1 (2 x 45 min) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B MlPřC 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP starší přípravka sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2H PM H2H U8 sk.Most-Souš 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C MlPřD 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP starší přípravky sk.B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP - ml. přípravka - sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2I PM H2I U8 sk.Lokomotiva Č.Lípa 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A MlPřE 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP starší přípravky sk.C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP - ml. přípravka - sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2J PM H2J U8 sk.Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP - ml. přípravka - sk. C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2K PM H2K U8 sk.Motorlet Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D OP - ml. přípravka - sk. D 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2L PM H2L U8 sk.Braník Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1X Finále STPŘ sk.A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E OP - ml. přípravka - sk. E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2M PM H2M U8 sk.SK Čechie Uhříněves 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1Y Finále STPŘ sk.B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OP - ml. přípravka - sk. FA 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A PM H3A U9 sk.Frýdek Místek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1Z Finále STPŘ o umístění 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OP - ml. přípravka - sk. FB 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B PM H3B U9 sk. Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Turnaje mladší přípravka 34 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A OP - ml. přípravka - sk. UA 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C PM H3C U9 sk. Vyškov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3B OP - ml. přípravka - sk. UB 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3D PM H3D U9 sk.Svitavy 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Žáci 10+1 (2 x 40 min) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3C OP - ml. přípravka - sk. UC 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3E PM H3E U9 sk.Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Žáci 10 + 1 jaro 2022 (2 x 40 min) 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3A Okresní pohár dorost sk.A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F OP - ml. přípravka - FINÁLE 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3F PM H3F U9 sk.Slavia H.Králové 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3B Okresní pohár dorost sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3G PM H3G U9 sk. Petřín Plzeň 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C3C Okresní pohár dorost sk.C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3H PM H3H U9 sk. Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2A Okresní pohár dorost FINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3I PM H3I U9 sk. Tempo Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3J PM H3J U9 sk.ČAFC Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3K PM H3K U9 sk.Neratovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A PM G3A U10 sk.Hranice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A Okresní pohár starší žáci sk.A 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3B PM G3B U10 sk.Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3B Okresní pohár starší žáci sk.B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3C PM G3C U10 sk.Vyškov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Žáci 8+1 (2 x 40 min) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Okresní pohár starší žáci FINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3D PM G3D U10 sk.Hlinsko 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A OP - mini přípravka - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3E PM G3E U10 sk.Tempo Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1B OP - mini přípravka - sk. B 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3F PM G3F U10 sk.Trutnov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1C OP - mini přípravka - sk. C 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3G PM G3G U10 sk.Petřín Plzeň 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1D OP - mini přípravka - sk. D 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3H PM G3H U10 sk.Chomutov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1E OP - mini přípravka - sk. E 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3I PM G3I U10 sk.Braník Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I2A OP - mini přípravka - sk. J-A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3J PM G3J U10 sk.Motorlet Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I2B OP - mini přípravka - sk. J-B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3K PM G3K U10 sk.Neratovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I2C OP - mini přípravka - sk. J-C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4A PM G4A U11 sk. Frýdek Místek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I2D OP - mini přípravka - sk. J-D 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4B PM G4B U11 sk. Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C Okresní přebor mladších žáků - FINÁLE 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1C KP SD nadstavba o 1. až 4. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4C PM G4C U11 sk.Dědice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní soutěž starší přípravky - sk. A PODZIM 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1C KP MD nadstavba sk.1 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI(1.KOLO) 20 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4D PM G4D U11 sk. Česká Třebová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní soutěž starší přípravky - sk. B PODZIM 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1D KP SD nadstavba o 5. až 8. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1B TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (2.KOLO) 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4E PM G4E U11 sk. Kutná Hora 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C Okresní soutěž starší přípravky - sk. C PODZIM 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1D KP MD nadstavba sk.2 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1C TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (3.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4F PM G4F U11 sk.RMSK Cidlina 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D Okresní soutěž starší přípravky - sk. D PODZIM 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1E KP SD nadstavba o 9. až 12. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1D TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (ČTVRTFINÁLE) 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4G PM G4G U11 sk.Petřín Plzeň 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1E Okresní soutěž starší přípravky - sk. E PODZIM 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1E KP MD nadstavba sk.3 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1E TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI (SEMIFINÁLE) 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4H PM G4H U11 sk.Most-Souš 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1F KP SD nadstavba o 13. až 16. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1F TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4I PM G4I U11 sk.Havlíčkův Brod 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1F KP MD nadstavba sk.4 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4J PM G4J U11 sk.Motorlet Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1G KP SD nadstavba o 17. až 20. místo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4K PM G4K U11 sk.Neratovice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1G KP MD nadstavba sk.5 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4L PM G4L U11 sk.Spartak Příbram 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3A PM F3A U12 sk.Frýdek Místek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3B PM F3B U12 sk. Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3C PM F3C U12 sk.HFK Olomouc 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3D PM F3D U12 sk.Žďár n.Sázavou 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3E PM F3E U12 sk. Nespeky 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3F PM F3F U12 sk. Trutnov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3G PM F3G U12 sk. Most-Souš 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3H PM F3H U12 sk. Strakonice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3I PM F3I U12 sk.Tempo Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3J PM F3J U12 sk.Braník Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F3K PM F3K U12 sk.ČAFC Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4A PM F4A U13 sk. Frýdek Místek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4B PM F4B U13 sk.Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4C PM F4C U13 sk.Ivančice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4D PM F4D U13 sk.Šumperk 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4E PM F4E U13 sk.Čáslav 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4F PM F4F U13 sk. RMSK Cidlina-Chudonice 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4G PM F4G U13 sk.Most-Souš 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4H PM F4H U13 sk.Písek 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4I PM F4I U13 sk. Tempo Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4J PM F4J U13 sk.Motorlet Praha 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4K PM F4K U13 sk.Havlíčkův Brod 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F4L PM F4L U13 sk.Roudnice n.Labem 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4A PM H4A U8 sk.Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4B PM H4B U8 sk.Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4C PM H4C U8 sk.Kamenice n.Lipou 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4D PM H4D U8 sk.Motorlet 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4E PM H4E U8 sk.Liberec-Letka 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4F PM H4F U8 sk.Ústí n.Labem 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4G PM H4G U8 sk.Čáslav 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4H PM H4H U8 sk.Přelouč 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5A PM H5A U9 sk.Havířov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5B PM H5B U9 sk.Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5C PM H5C U9 sk.TCM Brněnské Ivanovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5D PM H5D U9 sk.Tempo Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5E PM H5E U9 sk.Liberec - Letka 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5F PM H5F U9 sk.Chomutov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5G PM H5G U9 sk.Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5H PM H5H U9 sk.Hradec Králové - Háječek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5A PM G5A U10 sk.Frýdek Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5B PM G5B U10 sk.Ivančice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní soutěž mladší přípravky - sk. A PODZIM 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5C PM G5C U10 sk.Těšany 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní soutěž mladší přípravky - sk. B PODZIM 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5D PM G5D U10 sk.Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní soutěž mladší přípravky - sk.C PODZIM 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5E PM G5E U10 sk.Neratovice-Byškovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní soutěž mladší přípravky - sk. D PODZIM 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5F PM G5F U10 sk.Most-Souš 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5G PM G5G U10 sk.Tempo Praha 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G5H PM G5H U10 sk.Holice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6A PM G6A U11 sk.Frýdek Místek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6B PM G6B U11 sk.Hranice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6C PM G6C U11 sk.TCM Brněnské Ivanovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6D PM G6D U11 sk.Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6E PM G6E U11 sk.Jablonec-Mozartova 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6F PM G6F U11 sk.Neratovice-Byškovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6G PM G6G U11 sk.Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G6H PM G6H U11 sk.H.Králové-areál Háječek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5A PM F5A U12 sk.Valašské Meziříčí 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5B PM F5B U12 sk.Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5C PM F5C U12 sk.TCM Brněnské Ivanovice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5D PM F5D U12 sk.Tempo Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5E PM F5E U12 sk.Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5F PM F5F U12 sk.ČAFC Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5G PM F5G U12 sk.Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F5H PM F5H U12 sk.Přelouč 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6A PM F6A U13 sk.Hranice 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6B PM F6B U13 sk.Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6C PM F6C U13 sk. Ivančice 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6D PM F6D U13 sk.Motorlet Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6E PM F6E U13 sk.Liberec areál Letka 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6F PM F6F U13 sk.Aritma Praha 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6G PM F6G U13 sk.Písek 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F6H PM F6H U13 sk.Svitavy 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7A PM F7A U-13 , sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7B PM F7B U-13 , sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7C PM F7C U-13, sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7D PM F7D U-13 , sk. Vysoké Mýto 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7G PM F7GOLD U-13 V. Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7S PM F7 SILBER U-13 V. Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7R PM F7 BRONZ U-13 V. Mýto 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7A PC G7A U -11 Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7B PC G7B U - 11 Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7C PC G7C U -11 Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7D PC G7D U -11 Kroměříž 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7G PC G7GOLD U -11 Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7S PC G7SILBER U- 11 Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7R PC G7BRONZ U -11 Kroměříž 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7E PC G7E U - 10 Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7F PC G7F U - 10 Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7H PC G7H U - 10 Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7I PC G7I U - 10 Uničov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7J PC G7J GOLD U-10 Uničov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7K PC G7K U-10 SILBER Uničov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A OP Starší přípravka 5+1 souběžně (2 x 30 min) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G7L PC G7L U-10 BRONZ Uničov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP St. přípravka 5+1 souběžně (2 x 30 min) - sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B OP St. přípravka 5+1 souběžně (2 x 30 min) - sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2C POHÁR DOROST (2.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2A POHÁR DOROST (1.KOLO) 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7E PC F7E U-12 Tábor 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2E POHÁR DOROST - ČTVRTFINÁLE 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7F PC F7F U-12 Tábor 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2G POHÁR DOROST FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z2F POHÁR DOROST SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7H PC F7H U-12 Tábor 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7I PC F7I U-12 Tábor 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7J PC F7J U-12 GOLD Tábor 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7K PC F7K U-12 SILBER Tábor 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F7L PC F7L U-12 BRONZ Tábor 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6A PC H6A U-9 Znojmo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6B PC H6B U-9 Znojmo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6C PC H6C U-9 Znojmo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6D PC H6D U-9 Znojmo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6G PC H6G GOLD U-9 Znojmo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6S PC H6S SILBER U-9 Znojmo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H6R PC H6R BRONZ U-9 Znojmo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7A PC H7A U-8 Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7B PC H7B U-8 Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7C PC H7C U-8 Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7D PC H7D U-8 Benešov 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7Q PC H7Q GOLD U-8 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7S PC H7S SILBER U-8 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H7R PC H7R BRONZ U-8 Benešov 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A OS Starší přípravka 5+1 (2 x 30 min) sk. A 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A POHÁR ŽÁCI (1.KOLO) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B OS Starší přípravka 5+1 (2 x 30 min) sk. B 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B POHÁR ŽÁCI (2.KOLO) 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3D POHÁR ŽÁCI - ČTVRTFINÁLE 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3F POHÁR ŽÁCI FINÁLE 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3E POHÁR ŽÁCI SEMIFINÁLE 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP Ml. přípravka 4+1 souběžně (2 x 30 min) - sk. B 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B OP Ml. přípravka 4+1 souběžně (2 x 30 min) - sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A OP Mladší přípravka 4+1 souběžně (2 x 30 min) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2F OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. bronzová 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. stříbrná 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. zlatá 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. A 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C OS Mladší přípravka 4+1 (2 x 30 min) sk. C 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Okresní soutěž starší přípravky - sk. A - JARO 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H4A ZLM mladší přípravka 3+0 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Okresní soutěž starší přípravky - sk. B - JARO 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Okresní soutěž starší přípravky - sk. C - JARO 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Okresní soutěž starší přípravky - sk. D - JARO 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Okresní soutěž starší přípravky - sk. E - JARO 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H3A ZLM mladší přípravka 4+1 24 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Okresní soutěž mladší přípravky - sk. A - JARO 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B Okresní soutěž mladší přípravky - sk. B - JARO 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C Okresní soutěž mladší přípravky - sk. C - JARO 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2D Okresní soutěž mladší přípravky - sk. D - JARO 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2E Okresní soutěž mladší přípravky - sk. E - JARO 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Pohár OFS 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Okresní přebor starší žáci 8+1 skupina A (P) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Okresní přebor starší žáci 8+1 skupina B (P) 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Okresní přebor mladší žáci 7+1 skupina A (P) 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1B Okresní přebor mladší žáci 7+1 skupina B (P) 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Okresní přebor starší přípravka 5+1 skupina A (P) 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Okresní přebor starší přípravka 5+1 skupina B (P) 13 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Okresní přebor mladší přípravka A 1. až 3. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Okresní přebor mladší přípravka B 1. až 3. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Okresní přebor mladší přípravka C 1. až 3. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Okresní přebor mladší přípravka D 1. až 3. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1E Okresní přebor mladší přípravka E 1. až 3. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1F Okresní přebor mladší přípravka A 4. až 6. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1G Okresní přebor mladší přípravka B 4. až 6. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1H Okresní přebor mladší přípravka C 4. až 6. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1I Okresní přebor mladší přípravka D 4. až 6. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1J Okresní přebor mladší přípravka E 4. až 6. kolo 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1K Okresní přebor mladší přípravka A 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1L Okresní přebor mladší přípravka B 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1M Okresní přebor mladší přípravka C 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1N Okresní přebor mladší přípravka D 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1O Okresní přebor mladší přípravka E 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1P Okresní přebor mladší přípravka F 7. až 9. kolo 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1C SŽ o celkové umístění 32 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1C MŽ o konečné umístění 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H5A Baráž LM - ml. přípravka hřiště Jeseník 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G4A Baráž LM - st. přípravka hřiště Bartošovice 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G3A ZLM starší přípravka 21 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A ZLM mladší žáci 15 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3A ZLM starší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1B Semifinále ml. dorostu O pohár předsedy VV 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
D1A O pohár předsedy VV - 1. kolo 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D OP mladší přípravka sk.D 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C OP ML. připravka sk .C 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1D OP starší přípravka sk. D 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1C OP St.přípravka sk C 10 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A OP mladší žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3C Pohár OFS žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2B I.kolo Pohár OFS žáci 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A OP starší žáci 9 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C2B Pohár OFS dorost 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
C1A OP dorost 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B předkolo - Pohár OFS muži 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A I.kolo poháru OFS Karviná 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1D FINÁLE POHÁRU muži 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A OP muži 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor mužů 16 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z1A Okresní pohár mužů 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
I1A MINI přípravka 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3C Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - Finále 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3B Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - Semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
Z3A Pohár OFS žáků - Auto Ravira cup - 1. kolo 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A Okresní pohár - mladší přípravka 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1D Mladší přípravka - skupina o 7.-14. místo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C Mladší přípravka - Finálová skupina 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B Mladší přípravka - sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A Mladší přípravka - sk. A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2H Starší přípravka o 9. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2G Starší přípravka o 7. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2F Starší přípravka o 5. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2E Starší přípravka o 3. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2D Starší přípravka - finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2C Starší přípravka o 11. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Starší přípravka o 13. místo 2 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Okresní pohár - starší přípravka 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Starší přípravka - Sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1A Starší přípravka - sk. A 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F2A Okresní pohár - mladší žáci 5 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
F1A Mladší žáci 11 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3K Starší žáci o 5. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3J Starší žáci o 3. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3I Starší žáci - finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3H Starší žáci o 9. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3G Starší žáci o 7. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E3F Starší žáci o 11. místo 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E2A Okresní pohár - starší žáci 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1B Starší žáci - sk. B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
E1A Starší žáci - sk. A 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A4C Pohár OFS - semifinále 4 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3C Pohár OFS - 2. kolo 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A3B Pohár OFS - 1. kolo 17 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2E Pohár OFS - Finále 3 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2B III. třída - sk. B 12 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A2A III. třída - sk. A 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
A1A Okresní přebor - muži 14 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2C ELEKTROMONT RAPOTÍN OP ml. přípravka - sk.BRONZOVÁ 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2B ELEKTROMONT RAPOTÍN OP ml. přípravka - sk.STŘÍBRNÁ 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H2A ELEKTROMONT RAPOTÍN OP mladší přípravka - sk.ZLATÁ 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1C ELEKTROMONT RAPOTÍN OP mladší přípravka skupina C 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1B ELEKTROMONT RAPOTÍN OP mladší příprava skupina B 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
H1A ELEKTROMONT RAPOTÍN OP mladší přípravka skupina A 6 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2B Nemocnice ŠUMPERK OP starší přípravka sk. STŘÍBRNÁ 7 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G2A Nemocnice ŠUMPERK OP starší přípravka sk. ZLATÁ 8 Zápasy | Tabulka | Delegace | Statistiky
G1B Nemocnice ŠUMPERK OP starší přípravka skupina B