Rychnov nad Kněžnou

Dokumenty

Datum Autor Název
19. 4. 2019 KM NOMINACE U11 - 25.4.2019 Dobruška
18. 4. 2019 DK Zápis DK č. 4-2019 ze dne 17.4..2019
17. 4. 2019 STK Zápis STK 17.4.2019
15. 4. 2019 DK Zahájení DŘ č. 3 z 15.4.2019
12. 4. 2019 STK Zápis STK RK 12.4.2019
11. 4. 2019 DK Zápis DK č. 3-2019 ze dne 10.4..2019
8. 4. 2019 DK Zahájení DŘ č. 2 z 8.4.2019
4. 4. 2019 DK Zápis DK č. 2-2019 ze dne 3.4..2019
1. 4. 2019 DK Zahájení DŘ č. 1 z 1.4.2019
29. 3. 2019 KM Losovací aktiv Předpřípravek a nové soutěže Starších žáků
29. 3. 2019 DK Zápis DK č. 1-2019 ze dne 28.3.2019
29. 3. 2019 STK Zápis STK 29.3.2019
29. 3. 2019 VV Zápis VV OFS 28.3.2019
13. 3. 2019 STK Zápis STK 13.3.2019
9. 3. 2019 KM 03.09 - ZHL OFS RK předpřípravek - 2. kolo + finále - Vamberk
Výsledky 2. kola a celkové pořadí
7. 3. 2019 KM Nominace dívek WU11 a WU13 17.3.2019
5. 3. 2019 KM Nominace U10 na 10.3.2019
4. 3. 2019 KM Školení osob znalých pravidel - jaro 2019
3. 3. 2019 KM Zápis komise mládeže 1.3.2019
21. 2. 2019 VV Zápis z jednání VV OFS 19.2.2019
3. 2. 2019 KM ZHL OFS RK - 2018-19 - MP+SP+MŽ
Celkové výsledky ZHL OFS Rychnov - sezóna 2018-19 - mladší a starší přípravka, mladší žáci
29. 1. 2019 TMK Držitelé licence Grassroots leader - leden 2019
28. 1. 2019 KM ZHL OFS RK 2018-19 mladší přípravka - konečné výsledky
25. 1. 2019 DK Převod trestů do jarní části sezóny 2018-19
22. 1. 2019 TMK Licence C - RK - 23022019
22. 1. 2019 VV Zápis z jednání VV OFS 22.1.2019
15. 1. 2019 VV Valná hromada OFS RK 26.01.2019
15. 1. 2019 KM ZHL OFS RK 2018-19-12mužstev-SP_3-umisteni-oprava
Oprava umístění na 9. a 10. místě - malá změna rozlosování 3. kola
15. 1. 2019 KM ZHL OFS RK 2018-19-12mužstev-SP_2-celkem-oprava
Oprava umístění na 9. a 10. místě
14. 1. 2019 KM ZHL OFS RK 2018-19-12mužstev-SP_3
ZHL starší přípravka - Rozlosování finálového turnaje a turnaje o umístění - 2.2.2019
14. 1. 2019 KM ZHL OFS RK 2018-19-12mužstev-SP_2
Výsledky ZHL starší přípravky 2. kolo a celkové výsledky po dvou kolech
18. 12. 2018 KRD Zápis z jednání KRD č.18 ze dne 17.12. 2018
17. 12. 2018 KM 09_151218_KM_OFS_RK
Mimořádné jednání - nedostavení se mužstva Slatina/Javornice A na mistrovské utkání 21.10.2018
17. 12. 2018 KM Nominace U10 22.12.2018 Jaroměř
16. 12. 2018 KM ZHL - starší přípravka - 2.kolo -13012019
16. 12. 2018 KM ZHL- starší přípravka -1.kolo -výsledky
14. 12. 2018 KM Nominace U12 Jaroměř 06.01.2019
13. 12. 2018 KM Přípravný trénink U11 - 3.1.2019
12. 12. 2018 KM Zápis KM 8.10.2018
11. 12. 2018 KM ZHL OFS RK 2018-19-8mužstev-2x4-MŽ_2kolo-rozlosování
11. 12. 2018 KM ZHL OFS RK 2018-19-8mužstev-2x4-MŽ_1kolo-výsledky 9.12.2018 Rokytnice
11. 12. 2018 VV Zápis VV OFS 11122018
7. 12. 2018 VV OFS Pozvánka na valnou hromadu OFS 26.1.2019
30. 11. 2018 STK Okresní přebor IV. třídy - Jaro 2019 - ročník 2018-19
Hlášenky do 5.3.2019
30. 11. 2018 STK Okresní přebor III. třídy - Jaro 2019 - ročník 2018-19
Hlášenky do 5.3.2019
30. 11. 2018 STK Okresní přebor II. třídy Synyt - Jaro 2019 - ročník 2018-19
Hlášenky do 5.3.2019
28. 11. 2018 KM Zimní halová liga výběrů OFS U9 a U10 - 1. kolo Rokytnice v O.h.
Tabulky, výsledky, střelci
28. 11. 2018 TMK Trenéři mládeže - Grassroots leader
Povinnost i pro asistenty u mužstev přípravek a mladších žáků
22. 11. 2018 KM Nominace U10 24.11.2018
21. 11. 2018 KRD Zápis z jednání KRD č.17 ze dne 20.11. 2018