Pardubický kraj

Úřední deska

Kategorie Název Informace Platnost
Rozhodnutí Zpráva STK-17-19.02.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 19. 2. 2020
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva STK-16-12.02.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 13. 2. 2020
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Zápis Zápis KR-08-06.02.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise rozhodčích 10. 2. 2020
Adresát: Rozhodčí a delegáti soutěží PKFS - Komise rozhodčích 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva STK-15-15.01.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 16. 1. 2020
Adresát: Kluby řízené STK PKFS - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí TL - JARO 2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 16. 1. 2020
Adresát: Kluby řízené STK PKFS - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zápis KR-07-07.01.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise rozhodčích 8. 1. 2020
Adresát: Rozhodčí a delegáti PKFS - Komise rozhodčích 29. 2. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-15-14.11.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 14. 11. 2019
Adresát: Šindelář Miroslav (ID 95110936), Šindelář Miroslav (ID 66100155), Doša Martin (ID 92072503), Čunderle Jiří (ID 90100743), Dvořáček Tomáš (ID 90072020), ŽSK Třemošnice (ID 5310501) - Komise disciplinární 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-14-07.11.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 7. 11. 2019
Adresát: Machala Adam (ID 94031464), Werner René (ID 94080855), Huška Pavel (ID 94030965), Kolář Karel (ID 00011464), Frisch Jiří (ID 98010154), Jireček Michal (ID 00081047), Morávek Filip (ID 92020200), Roušar Lukáš (ID 82040406), SKP Slovan Moravská Třebová (ID 5330221), FK Letohrad (ID 5340181) - Komise disciplinární 30. 6. 2020
Rozhodnutí Kontumace utkání 2019530A3B1207 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 7. 11. 2019
Adresát: SKP Slovan Moravská Třebová (ID 5330221), FK Letohrad (ID 5340181) - Komise disciplinární 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-13-31.10.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 31. 10. 2019
Adresát: Roušar Lukáš (ID 82040406), Linhart Tomáš (ID 98050165), Mrázek Tomáš (ID 88070936), Bálek Martin (ID 86102125), Stejskal Jakub (ID 96050822), Jeřábek Michal (ID 94041857), Juřík Pavel (ID 91062297), Zahradník Vojtěch (ID 90111536), Musil Jan (ID 01011171), Fistr Matěj (ID 06060055), Brůna Jan (ID 07011398), Virt Tomáš (ID 96121229), Praus Petr (ID 97090904), TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (ID 5340361), SKP Slovan Moravská Třebová (ID 5330221), Morávek Filip (ID 92020200) - Komise disciplinární 26. 4. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-12-24.10.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 24. 10. 2019
Adresát: Zrůst Tomáš (ID 97120960), Strnad Stanislav (ID 91012090), Ryšavý Michal (ID 93010545), Horák Kryštof (ID 93060913), Pešava Zdeněk (ID 88101224), Hutira Jaroslav (ID 94070694), Nespěšný Michal (ID 85070267), Bartoš Jakub (ID 03010557), Remeš Jakub (ID 02081505), Grunta Přemysl (ID 90011073), TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (ID 5340361) - Komise disciplinární 30. 4. 2020
Rozhodnutí Zpráva STK-09-02.10.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 3. 10. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-09-03.10.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 3. 10. 2019
Adresát: Adámek Martin (ID 87051148), Grunta Přemysl (ID 90011073), Zelinka Daniel (ID 88070269), Šimek Kamil (ID 97020866), Moravec Petr (ID 87020156), Jetmar Ondřej (ID 88070828), Praus Petr (ID 97090904), Vrána Martin (ID 02101151), Mázik Tomáš (ID 05011436), Horyna Radek (ID 83021577), Najman Tomáš (ID 90051298), Netušil Marek (ID 95030078) - Komise disciplinární 30. 6. 2020
Zápis Zápis VV-14-23.09.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Výkonný výbor 27. 9. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Výkonný výbor 30. 6. 2020
Rozhodnutí Termínová listina - JARO 2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 26. 9. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-07-19.09.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 19. 9. 2019
Adresát: Hejcman Michal (ID 94121310), Špička Jan (ID 94030809), Krátký Matěj (ID 99081351), Kolbe Zdeněk (ID 91100197), Kyselo Robin (ID 99090202), Kolář Karel (ID 00011464), Hladík Tomáš (ID 01100508), Drábík Emil (ID 74040818), Jablečník David (ID 95091093), Gerčák Jakub (ID 90111556), TJ Sokol Moravany (ID 5320201), SK Polička (ID 5330241) - Komise disciplinární 31. 5. 2020
Zápis Zápis VV-13-01.08.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Výkonný výbor 15. 8. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Výkonný výbor 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozpis mistrovských soutěží 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 5. 8. 2019
Adresát: Kluby řízené STK KFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Losovací čísla soutěží PKFS 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 28. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Zápis Adresář sekretářů klubů soutěží PKFS 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 28. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise - Komise sportovně technická 30. 6. 2020