Pardubický kraj

Úřední deska

Kategorie Název Informace Platnost
Rozhodnutí Zahájení DŘ-03-19.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 19. 8. 2019
Adresát: Severa Ladislav (ID 92011844), Netušil Marek (ID 95030078), Adámek Jiří (ID 79121572), Rychtařík Jiří (ID 79081590), Kaplan Jan (ID 97070502) - Komise disciplinární 23. 8. 2019
Rozhodnutí DK - předvolání na jednání 22.08.19 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 19. 8. 2019
Adresát: Adámek Jiří (ID 79121572), Čech Karel (ID 74060233) - Komise disciplinární 23. 8. 2019
Rozhodnutí Zpráva STK-02-14.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 15. 8. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS - Komise sportovně technická 30. 11. 2019
Zápis Zápis VV-13-01.08.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Výkonný výbor 15. 8. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Výkonný výbor 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-02-15.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 15. 8. 2019
Adresát: Krejsar Lukáš (ID 84010431), Kopa Ondřej (ID 92111127), Fógl Jiří (ID 92030399), Halanič Radek (ID 88071962), Remeš Martin (ID 88032160), Víšek Martin (ID 85040764), Machala Adam (ID 94031464), TJ Sokol Svratouch (ID 5310361) - Komise disciplinární 30. 11. 2019
Rozhodnutí Zpráva STK-01-07.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 8. 8. 2019
Adresát: TJ Sokol Dobříkov (ID 5340081), FK Kameničky (ID 5310141), SK Trhová Kamenice (ID 5310371), SK-1.FC Mikulovice (ID 5320191), TJ Sokol Vraclav (ID 5340441), všechny další kluby řízené STK PKFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 11. 2019
Zápis Zápis KR-01-06.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise rozhodčích 8. 8. 2019
Adresát: Rozhodčí a delegáti soutěží řízených PKFS - Komise rozhodčích 30. 11. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-01-08.08.2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 8. 8. 2019
Adresát: Machala Adam (ID 94031464), Myšák Lubomír (ID 79090081) - Komise disciplinární 30. 11. 2019
Rozhodnutí Rozpis mistrovských soutěží 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 5. 8. 2019
Adresát: Kluby řízené STK KFS, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Rozhodnutí Losovací čísla soutěží PKFS 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 28. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Zápis Adresář sekretářů klubů soutěží PKFS 2019-2020 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 28. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise - Komise sportovně technická 30. 6. 2020
Zápis Zápis KR-15-24.06.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise rozhodčích 27. 6. 2019
Adresát: Rozhodčí a DFA soutěží PKFS - Komise rozhodčích 31. 8. 2019
Rozhodnutí Pohár hejtmana 2019-2020 - los předkola a 1. kola Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 20. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, sekretáři OFS - Komise sportovně technická 5. 9. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-30-20.06.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 20. 6. 2019
Adresát: Kovařík Radek (ID 78091203), Barva Michal (ID 00110832), Svoboda Tomáš (03060462), Havel Jaroslav (ID 52040159), FO Lanškroun (ID 5340171), FK Junior Skuteč (ID 5310511), TJ Jaroměřice (ID 5330111), TJ Tatran Ctětín (ID 5310041) - Komise disciplinární 31. 8. 2019
Rozhodnutí TL - PODZIM 2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 19. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK KFS, rozhodčí, DFA, sekretáři OFS - Komise sportovně technická 31. 12. 2019
Rozhodnutí Zpráva STK-33-12.06.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 13. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise, R, DFA, Sokol Vraclav (ID 5340441) - Komise sportovně technická 31. 8. 2019
Zápis Zápis VV-12-27.05.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Výkonný výbor 7. 6. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise, R, DFA - Výkonný výbor 31. 12. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-28-06.06.2018-2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 6. 6. 2019
Adresát: Vančura Václav (ID 94051170), Březina Milan (ID 95050305), Kratochvíl Pavel (ID 93111044), Roček Matěj (ID 02081039), Fišer Tomáš (ID 75110027), TJ Sokol Moravany (ID 5320201) - Komise disciplinární 7. 10. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK-24-09.05.2017-2018 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise disciplinární 9. 5. 2019
Adresát: Ždánský Milan (ID 81050053), Jošt Radim (ID 94111144), Štaffa Jaromír (ID 99080693), Forman David (ID 93031835), Myšák Lubomír (ID 79090081), Paulus David (ID 87020298), Mizerák Radek (ID 88051704), Uskoba Jakub (ID 02080528) - Komise disciplinární 5. 9. 2019
Rozhodnutí Termínová listina - PODZIM 2019 Zveřejnil: Pardubický kraj - Komise sportovně technická 2. 5. 2019
Adresát: Kluby řízené STK PKFS, odborné komise, R, DFA - Komise sportovně technická 30. 11. 2019