Rychnov nad Kněžnou

Dresy oddílů OFS - jaro 2018

 

A1A   Okresní přebor II.třídy - SYNYT                  

                                                                                                    dresy:  trička – trenýrky - stulpny

 1.   TJ Sokol Deštné v O. h. – kopaná                SO úz.            dresy: žluté - žluté - žluté                 

 2.   TJ Sokol Kostelecká Lhota, z.s.                   NE úz.            dresy: bílé - modré – modré

 3.   TJ Sokol Javornice „A                                  SO úz.             dresy: bílé/oranžové – oranžové - bílé

 4.   TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.                  NE úz.            dresy: zelené - zelené - zelené

 5.   FK Kostelec nad Orlicí, z.s. „B“                  HLÁŠENKY dresy: červené – modré - modré

 6.   1. FC Rokytnice v O. h., z.s.                         SO úz.            dresy: zelené(černý pruh) – černé - zelené

 7.   SK Přepychy, z.s.                                          NE úz.            dresy: černobílé – černé/bílé – černé/bílé

 8.   SK Petrovice n. Orlicí, z.s.                           NE úz.            dresy: červenobílé – červené – červené/bílé

 9.   TJ Sokol Lukavice                                        SO úz.            dresy: žlutozelené – černé - žlutozelené

10.  TJ Start Ohnišov, z.s.                                    SO úz.            dresy: červené – černé - černé

11.  TJ Sokol Černíkovice, z.s.                            NE úz.            dresy: červenočerné – černé - červené

12. TJ Sokol Křivice, z.s.                                    SO  úz.           dresy: zelené – černé - černé                   

13.  FC Zdelov 1963, z.s.                                     SO úz.            dresy: žluté – černé – žluté/černé

14.  TJ Sokol Žďár nad Orlicí, z.s.                      SO  úz.            dresy: rudé – světle modré – rudé/modré

 

 

A2A   Okresní přebor III.třídy 

                        

 1.   Sportovní klub Dobré, z.s.                            SO úz.                         dresy: zelené – bílé - zelené

 2.   TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.              SO úz.                         dresy: zelenočerné – zelené - zelenočerné

 3.   TJ Sokol Javornice „B“                                NE 10,00 hodin           dresy: černobílé – černé - černé

 4.   TJ Baník Vamberk, z.s. „B“                         SO úz.                         dresy: modrobílé – modré - bílé

 5.   FC Spartak Rychnov n. K., z.s. „B“             NE 3 hodiny před úz.  dresy: bílé – bílé - bílé

 6.   TJ Velešov Doudleby n. O., z.s. „B“            NE úz.                        dresy: červenobílé – červené - černé

 7.   FC České Meziříčí, z.s. „B“ NE                   1 hodinu před úz.        dresy: žluté – modré - modré

 8.   SK Dobruška, z.s. „B“                                  SO úz.                         dresy: modré – bílé - modré

 9.   FC Roveň, z.s.                                               SO úz.                         dresy: zelenobílé – zelené - zelené

10.  TJ Sokol Voděrady, z.s.                                SO úz.                         dresy: červené- červené - bílé

                                                                                  

                                                                                  

A3A   Okresní přebor IV.třídy

                         

 1.   TJ Start Olešnice v O. h., z.s.                       SO úz.            dresy: modrobílé – modré - modré

 2.   TJ Sokol Kostelecká Lhota, z.s. „B“            SO úz.            dresy: tyrkysově modré – bílé - bílé                      

 3.   Tělovýchovný klub Čermná n.O., z.s.          SO úz.            dresy: černožluté – černé - černé                      

 4.   TJ FC Domašín, z.s.                                      SO úz.            dresy: oranžové – černé - bílé

 5.   TJ FO Křovice z.s.                                        SO  úz.            dresy: červené - černé - červené

 6.   TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s  „B“                SO  úz.            dresy: modré – modré - bílé